Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 18. 8. 2018 14:16

Takze on nekdo chodi vkladat hotove penize na cizi (sberny) ucet do banky ku splatce kreditni karty?

Ani jsem nevedel ze to jde (bez poplatku), no kazdopadne ten system vyporadani sberneho uctu na kartovy ucet je uz tak sam o sobe dosti divny (pracuje jen od-do v pracovnich dnech), takze se ani nedivim...

Pak je otazkou,s jakym datem byl vklad pripsan.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HNF-01 18. 8. 2018 15:45

Existuje ještě nějaká kreditka RB co jde přidat do Curve ?
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 18. 8. 2018 17:26

Mozna RB Easy? Ale tu tady nikdo normalni nema, kdyz nedava bonusy z plateb.
:D
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 19. 8. 2018 07:50

Když dám ve smartbankingu splátku karty tak se objeví číslo účtu a variabilní symbol.a je to úplně stejný jako v bance, vkládají to na stejnej účet a poslední čísla na kartě jsou právě variabilním symbolem.
U RB kdyz vložím přes vkladomat tak to pripisou až za 2 hodiny. Převod z účtu na kreditku je taky někdy otázka až 2 hodin. Pokud stíhám vložím si jinde do 12:30 a pošlu do RB převodem, jinak odpoledne si dojdu na pobočku RB.
Na pokladně mi to slečna kdysi nabídla že to jde vložit na kartovej účet. To mi i kdysi nabízeli v Monete když jsem měl jejich kreditku.ale tam to bylo tak do 15 min pripsany.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 19. 8. 2018 08:09

Prevod z uctu na kreditku jde jen v pracovnich dnech mezi cca 8-18 hodinou.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jujec 20. 8. 2018 13:09

HNF-01 píše:Existuje ještě nějaká kreditka RB co jde přidat do Curve ?

No, to nevím, ale k čemu by to bylo, když RB odmítá platby z Curve vůbec přijímat a vše končí chybou?
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod HNF-01 20. 8. 2018 14:15

No pochopitelne jsem myslel ktera RB by sla pridat do Curve tak aby to fungovalo :)
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod treborit 20. 8. 2018 14:28

RB Curve blokuje v platebnim\transakcnim systemu, nepridas ani debetku ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 12. 9. 2018 18:08

„Klient“ znamená jakýkoliv Spotřebitel může získat na první platbu u Obchodníka (ze seznamu) 500 Kč
na čerstvou KK Style - pokud nad ní někdo uvažuje či pro sběrače bonusů, platí do 31.12.2018
https://www.rb.cz/promo/kreditni-karta- ... karty_2018
(když se přihlásíte přes ušetřeno.cz, tak asi získají nějaké "wočko".
http://www.rb.cz/promo/kreditni-karta-style
https://www.rb.cz/attachments/pi/karty/ ... -nakup.pdf
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 9. 2018 19:25

"1.2 Účastníky marketingové akce jsou osoby, které prostřednictvím webové stránky http://www.rb.cz/promo/kreditni-karta-style požádají o vydání Karty, následně uzavřou s Bankou smlouvu o vydání Karty a ke dni podání návrhu na uzavření smlouvy o vydání Karty zároveň nebudou držiteli jakékoliv kreditní karty vydané Bankou (dále jen „Účastník“)."

-- 12. 9. 2018 20:27 --

"„Obchodník“ znamená každý prodejce zboží a poskytovatel služeb (hotely, restaurace, obchody, půjčovny aut, čerpací stanice, telefonní operátoři apod.), který standardně přijímá Karty jako platební prostředek k úhradě ceny za nakoupené zboží, nebo poskytnutou službu."

Četls ty podmínky vůbec? :)

-- 12. 9. 2018 20:29 --

"3.5 Banka si vyhrazuje právo vyloučit Účastníka z marketingové akce kdykoliv na základě vlastního uvážení, zejména v případě porušení smlouvy o vydání Karty. Z Akce jsou vyloučeni zaměstnanci Banky a stávající Klienti Banky, kteří již kreditní kartu Banky mají. Dále pak bývalí Klienti banky, jejichž smlouva o kreditní kartě vydané Bankou byla ukončena v období 12 měsíců před podáním návrhu Smlouvy."

Jako vždy u RB mi ty podmínky přijdou trochu zbytečně zamotané. Jsou to experti. :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Mimonik 21. 9. 2018 12:01

Prisel mi vypis za obdobi "20. 08. 2018 - 20. 09. 2018"
Nicmene, v IB mam jednu platbu u ktere je:
Provedeno 11.09.2018
Zaúčtováno 20.09.2018

Nemela by takle nahodou byt na tom vypise za tohle obdobi? Nebo, to posledni datum neni vcetne?
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 21. 9. 2018 14:56

neni to nahodou platba z CK? take se mi zauctovaly nejak podivne nejdriv blokace visela asi tri dny pak zmizela a platba se zauctovala az na konec zuctovaciho obdobi
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mimonik 21. 9. 2018 18:33

Není, je to slevomat.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ab84 21. 9. 2018 19:15

Pokud se nepletu, tak slevomat jede platby bez cvc, takze to muze byt nejaka offline platba, ktera se zauctovava az pozdeji.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mimonik 21. 9. 2018 20:20

Ne, jede to normálně přes platební bránu ČSOB, zadává se cvv, datum I číslo a vždycky se to zaúčtovalo normálně. Podle mě měla RB zase nějakej průser.
Mimonik
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků