MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod milanBrno 1. 9. 2018 07:49

Ano i za srpen byly pripsany 3% (presne jak tvrdila infolinka na zacatku)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 9. 2018 08:02

To jsem zase něco prošvihl. V podmínkách bylo 31.7., ne? Už je ale definitivní konec, ne?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod tatoch 1. 9. 2018 08:35

no mi připsali za srpen úrok 6,98 :-) (což je částka za jeden den při úroku 3% ročně ale 100000,- tam leželo celých 31 dnů) ....
tatoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanBrno 1. 9. 2018 09:01

Aha, tak to se omlouvam. Na lince mi totiz tvrdili, ze urok bude platit jeste mesic po skonceni akce, tedy i v srpnu.
Jelikoz jsem jim ale moc neveril, tak jsem hned 1. poslal penize jinam.
No a ted mi za ten jeden den urok pripsali, tak jsem predpokladal, ze meli pravdu...
Diky tedy tatoch za upresneni
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 9. 2018 09:24

Taky mám připsaný úrok přesně 6,98 Kč, což je dle mého správně - má jít o úrok za jeden den, 31.7., protože úroky jsou u MMB připisovány se zúčtováním v poslední kalendářní den, ale za ten poslední den je "přesunutý" do dalšího účetního období. Osobně jsem si zůstatek převáděl hned po skončení kampaně prvního srpna pryč...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 1. 9. 2018 10:40

Take mam urok 6,98 Kc a mel jsem tam cely srpen jen 200 Kc.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Taki 1. 9. 2018 20:38

Takhle mně vyplašit.. :-] Taky 6,98..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nikko 3. 9. 2018 16:19

Persbrandt píše:Muzete prosim nekdo potvrdit ustni informaci z infolinky MMB, ze akce bonus 1500 kc za zalozeni noveho Tom uctu na zaklade doporucovaciho kodu od stavajiciho klienta MMB byla prodlouzena az do konce roku? Mate treba nekdo ze soucasnych klientu takovou informaci ve svych zpravach od banky? Dekuju.

Ano. Akce na založení účtu Tom s bonusem 1500 Kč pro nového klienta a 100 Kč za doporučení byla prodloužena do 31.12.2018 . Na stránkách Moneta banky tato informace zatím zveřejněna není, ale na infolince mají tento dokument k dispozici.
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 9. 2018 13:03

Akce na založení účtu Tom s bonusem 1500 Kč pro nového klienta a 100 Kč za doporučení byla prodloužena do 31.12.2018 .

Kdyby někdo zakládal Tom účet, tak stále (nové podmínky) může získat až 1500 Kč s využitím promo kódu: 9002348254.
Doporučující získá 100,- Kč. Za využití děkuji..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powery 4. 9. 2018 13:36

@ROlda78 Výše odměny činí 100 Kč (od 15.09.2018 se výše odměny upravuje na 300 Kč). Od 15. by ti toho káplo víc ;)

Mně to zabila podmínka:
kteří neměli před zahájením kampaně u MONETA Money Bank (dále jen „MMB“) běžný účet ani jiný aktivní produkt.
Naposledy upravil powery dne 5. 9. 2018 07:08, celkově upraveno 1
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barnyss 4. 9. 2018 20:40

Měl jsem "jiný aktivní produkt" = kreditní kartu a odměnu jsem dostal.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod powery 5. 9. 2018 07:04

Tak to je zajímavá informace. Jak mám rozumět této podmínce?

Převedením stávajícího účtu se rozumí zrušení původního účtu u stávající banky a
převod zůstatku běžného účtu, vč. trvalých příkazů, SIPO a inkas na nově založený
Tom účet Zájemce, a to nejpozději do 3 měsíců od založení běžného účtu Tom, resp.
od aktivace běžného účtu v aplikaci Smart Banka. Nedovolují-li podmínky v původní
bance okamžité zrušení účtu, je možný převod pouze trvalých příkazů, SIPO a inkas,
přičemž takový převod stávajícího účtu je možný pouze přes OM MMB.


Napadlo mě třeba mKonto, které stejně nepoužívám. Ale nemám tam žádné trvalé příkazy, SIPO ani inkasa.
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 9. 2018 08:23

Co tady lidi psali, tak to nevadí.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 5. 9. 2018 09:25

já takhle právě "zrušil" manželčino mrtvé mkonto, proběhlo to naprosto v pohodě a všechny bonusy připsány
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod powery 5. 9. 2018 10:01

Super. Díky za info všem.
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron