Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pokudos 3. 9. 2018 14:23

Zdravím Vás, pánové.

Jsem asi 100 let za Vámi, ale teprve před pár dny jsem požádal o Curve kartu (o které vím už hodně dlouho). Momentálně jsem ve velmi dlouhém pořadníku, který se víc a víc prodlužuje. Máte někdo zkušenosti, jak dlouho to v současné době trvá, než na něj přijde řada? Měsíc, dva, půl roku, rok?

Díky za info.
pokudos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 3. 9. 2018 14:25

Mozna zalezi, jaky jsi pouzil referal kod?
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php?p=12010486#p12010486
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 3. 9. 2018 14:54

Este sa priprav, ze sa im budes musiet aktivne vnutit. Z mojho okolia dosla jedna karta sama od seba, ostatni sa museli aktivne pytat a odosielat nejake dodatocne veci...
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 3. 9. 2018 15:06

Ne, na kodu fakt nezalezi. To by vsichni ti, kteri pouzili muj kod, museli mit kartu obratem :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pokudos 4. 9. 2018 10:32

Děkuji za info. Já blbec si zřídil účet bez kódu... Stane se. Ale je to jedno. Kdo ví, jak dlouho budu čekat na kartu... :-)
pokudos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 9. 2018 10:57

Pokud jste už zažádali a zapomněli jste referel (promo) kód uvést, lze z appky napsat na support (je-li v app dostupný). Něco ve smyslu: .. při registraci jsem zapomněl uvézt promo kód (nejlépe ten ode mně), bla-bla a připíšou vám 500 pencí dodatečně. Mně se to tehdy tak povedlo..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 4. 9. 2018 13:39

Ona je v současné době nějaká odměna za založení?
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 9. 2018 13:55

Ta byla snad vždy - 5 liber pro každou stranu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod HNF-01 5. 9. 2018 14:04

Naši přátelé z CRV na FB oznámili že v UK plošně vymění Curve Prepaid za Curve Debit.
Moje Commercial Beta je předchůdce té Prepaid, že ano ?
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 5. 9. 2018 14:57

zajímaly by mě technické detaily změny a motivace k tomu...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barnyss 5. 9. 2018 21:08

HNF-01: no to nevím, já mám na přední straně napsáno "debit" a na zadní straně napsáno "commercial".
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jakoubek61 6. 9. 2018 08:05

pokudos píše:Děkuji za info. Já blbec si zřídil účet bez kódu... Stane se. Ale je to jedno. Kdo ví, jak dlouho budu čekat na kartu... :-)


Já jsem žádal 1.8. také bez kódu a celý měsíc jsem postupně ztrácel svou pozici. Zlomilo se to až nyní, kdy jsem postoupil asi o 400 míst. Přesto je přede mnou víc než 4 tisíce zájemců.
Na support z aplikace se v této fázi nelze dostat, nebo to neumím.
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 9. 2018 08:17

Na support jde napsat mailem nebo přes formulář na webu (teď nevím jistě), určitě jsem nic neťukal na telefonu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 6. 9. 2018 10:56

Nebo zkusit zazadat znovu i s kodem?
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 9. 2018 11:05

Že tě furt baví dělat ze sebe debiIa.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků