ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 5. 9. 2018 11:16

a jak to rusite? :-) to musíte osobne nebo na postu, kolik je tedy cisty užitek z toho procesu zruseni/zalozeni (po odecteni bezneho zhodnoceni cca 1% jiínde)?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 5. 9. 2018 12:27

Zrušil jsem na stánku, když jsem šel okolo, založil na netu - dostanu 1000Kč (možná 1600 prase, aby se v tom vyznalo) za založení.
Trvalo to cca 15 minut - ani 4 000 čistého za hodinu nemívám. Pěkná slečna na stánku a úrok 2% jsou bonusy navíc.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod goropes 5. 9. 2018 14:12

to se počítá hned znovu, pokud zruším a pak na netu založím? někdo tu dřív psal, že musí uběhnout rok.. máte vyzkoušeno, že odměna platí i pro tyto případy?
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 5. 9. 2018 15:12

Podle mne, tam ten rok být musí. Já zrušil loni v červenci, počítal jsem, že znovu založím - i jsem to slečně říkal - pokud je zajímají jen noví klienti, dostanou nového klienta ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 5. 9. 2018 20:49

V podmínkách je:
Nový klient v předchozích 12 měsících nevlastnil spořicí účet ING Konto ani neměl uzavřenou Komisionářskou smlouvu k produktu ING Podílové fondy.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 6. 9. 2018 06:14

libol píše:Zrušil jsem na stánku, když jsem šel okolo, založil na netu - dostanu 1000Kč (možná 1600 prase, aby se v tom vyznalo) za založení.
Trvalo to cca 15 minut - ani 4 000 čistého za hodinu nemívám. Pěkná slečna na stánku a úrok 2% jsou bonusy navíc.

Takze 15 minut zruseni a 15 minut zalozeni (za rok) a za to mas 1000 Kc, aha. To se ti vyplati? Tuna papiru, nove cislo uctu... nove hesla... ten cas jen pokud se neco nepose... to 1% navic na 3 mesice z 300 tisic bude okolo petistovky a uzitek ze slecny: nevycislitelny :-)

Casu a pozemku je omezene mnozstvi ;-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 6. 9. 2018 06:36

15 minut celkem. Jaká tuna papírů? Jaké nové heslo? Ano nové číslo, bzhledem k tomu, že ho používám u jedné šablony - jedna změna. Co by se *****? Ten účet byl objektivně k ničemu - takže zrušení byla logická cesta sama o sobě. Bonus za založení je plus.
A ano - jak jsem psal - já ty 4000 za hodinu nemám - tj. pro mne to byl efektivně ztrávený čas.
BTW: já jsem si do těch 15 minut započítal i přidání upomínky do kalendáře, že je rok od zrušení ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 6. 9. 2018 14:23

15 minut zruseni i zalozeni dohromady, takze zalozi za 7 minut a zrusi za 7 minut? Tak to se mi ještě nestalo v zadne bance a v kiosku jsem nikdy nebyl.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 6. 9. 2018 15:17

Podle mne je to silně OT, ale snad to někomu pomůže s ohledem na čas. Takže na tvou otázku vpe - NE - minimálně proto, že jako detailista jistě víš, že 7 + 7 je 14.
Založení odhaduji na 5 minut - myslím, že to bylo méně (protože formulář), ale sami píšou, že to nacvakání zabere 5 minut.
Výpověď odhaduji na 10 minut - samotného mne to překvapilo - počítal jsem s delším časem (ale zas co je na vypsání jednoho papíru).
Je to rok, ale jsem si celkem jist - mimochodem tak 2 měsíce zpátky jsem vypovídal Creditas a čas byl podobný (bylo toho víc, tak trochu delší) - ale divné mi to nepřijde, ani nechápu co by na tom trvalo.
Problém může být jen čekání, než se člověk dostane na řadu - ale v nákupním cenru? Šel jsem okolo, viděl, že tam nikdo není šup a bylo - v TODO jsem to měl delší dobu - nemám potřebu to točit vždy přesně po 365 dnech.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 6. 9. 2018 20:06

Nechápu, proč tady řešíte, jestli to trvá 5 nebo 10 minut. Kdo bude chtít, ať si to založí a kdo si myslí , že je to ztráta času, ať nechá být ....
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 7. 9. 2018 17:48

Me to prijde jako nerealne, kdykoliv jdu do banky, zalozit, jako novy klient, tak i kdyz tam neni fronta tak je to na pul hodiny. Naposledy dnes v bance a bylo to cisteho casu 28-30 minut. Nepamatuji se, ze bych nekdy neco v bance jako neklient zalozil za vyrazne kratsi cas (5 minut:0)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 9. 2018 17:59

Tady ale při založení nikam nejdeš a výpověď je jeden formulář, který v trochu inteligentní bance vyjede z PC.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 7. 9. 2018 19:15

Myslis vyfotit obcanku a poslat online? Aha ;) Mou obcanku banky nedostanou ;))
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 8. 9. 2018 18:44

Loni mi 27.9.2017 přišla SMS o zrušení ING konta. Tak to mám 3 dny na založení v této akci. :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod khonsun 8. 9. 2018 18:49

@čulibrk:
Dekuji za info; pisi si.
Za 21 let mi bude 100.
khonsun
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků