Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jan.za 12. 10. 2018 14:28

platby v EUR lítají rychle, v CZK skoro týden
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 12. 10. 2018 15:30

MirekM. píše:Mateřskán banka Revolutu? Nemají v té samé zemi požádáno o bankovní licenci?

Jak jsi přišel na to, že je to jejich mateřská banka?
O licenci podle mne žádali v Litvě - což je kousek vedle ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod cestovatelka1 12. 10. 2018 19:42

u4a2 píše:
peter23p píše:Měl bych dvě otázky, jaká je minimální částka dobití kartou a jde pořád nějak získat karta zdarma i s nezpoplatněným účtem?


Poslal jsem ti návod do sz jak ji dostat zadarmo


Ahoj, neposlal bys mi tké návod na získání revoltky zdarma? Díky moc
cestovatelka1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirekM. 12. 10. 2018 22:06

libol píše:
MirekM. píše:Mateřskán banka Revolutu? Nemají v té samé zemi požádáno o bankovní licenci?

Jak jsi přišel na to, že je to jejich mateřská banka?
O licenci podle mne žádali v Litvě - což je kousek vedle ;-)

Jelikož jsem si přesně nepamatoval kde požádali o licenci z těch 3 malých států, dal jsem za věty otazníky, netvrdil jsem, že to tak je. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod tlamik5 13. 10. 2018 08:03

Nevím, jestli se to tady už obecně ví nebo ne, ale Revolut již vydává pro Českou republiku jen MC, VISA ne. Takže happy GPaying ;)
tlamik5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jaromir 13. 10. 2018 14:42

BeStHeRo píše:Může mi tu prosim vás někdo vysvětlit jak fungují výběry z bankomatů z Revolut? Všude se píše, že jsou výběry z jakéhokoliv bankomatu zdarma.
Včera jsem vybíral 500 Kč z bankomatu Moneta v ČR, bylo tam něco o poplatku 195 Kč, já však nevědomky překlikl dál a ejhle poplatek 195 Kč se opravdu strhl. :roll:

Řekne mi někdo komu jsem těch 195 Kč daroval?? To mají bankomaty moneta poplatek za výběr 195 Kč nebo jak?
WTF?
:-|
Díky


Ten poplatek jsi daroval Money bank.

Příšte laskavě čti a vypust ze svého slovníku "něco jako" a "podvědomky" stačí číst, je to tam přesně napsané.

Spousta bankomatů má své vlastní poplatky a nabizeji i konverze. Takze CTI CTI a vis co... ČTI!!! :)

-- 13. 10. 2018 15:52 --

Nechci tu davat odkaz, ale potrebuji nahnat Revolutu tri lidi at se mi konecne otevrou krypta.

Pokud nekdo uvazuje zalozit napiste mi SZ poslu Vam referal, nic z toho nebudu mit, jen to odemknute crypto... Diky
jaromir
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod u4a2 13. 10. 2018 15:02

cestovatelka1 píše:
Ahoj, neposlal bys mi tké návod na získání revoltky zdarma? Díky moc


Máš to v sz ;)
u4a2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fc70 13. 10. 2018 22:13

jaromir píše:
BeStHeRo píše:Spousta bankomatů má své vlastní poplatky a nabizeji i konverze. Takze CTI CTI a vis co... ČTI!!! :)
Už jsem narazil na zprávu o terminálu, který o DCC informoval na 20 sekund, pak automaticky pokračoval jako že odsouhlaseno. To je sice evidentně za hranou, ale když se DCC rozmáhá (a Visa to ještě víc povoluje!), budou se rozmáhat asi i takovéhle podvody.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 10. 2018 10:06

Platím v Maďarsku Revolutem, chyba - nesprávný pin. Kouknu do aplikace, možná jsem se překlepl, pin vidím před sebou na displeji a zadávám jej znova do terminálu - nesprávný pin. Na potřetí rovněž tak. Na mobilu ani jedna notifikace.
Jdu do ATM, změnim si tam pin - úspěšně. Po půl hodině vidím v aplikaci celkem 5 pokusů o platbu, přičemž první dvě špatný pin, u třetí informace, že byl překročen počet špatně zadaných pinů a je placení blokováno. Po deseti minutách platím v samoobsluze bez problému.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 16. 10. 2018 10:51

Já jsem teď v Dánsku a platím Revolut kartou všude a vše zatím bez problémů.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slazz 16. 10. 2018 12:25

Nevím jak dlouho to je, ale bankomaty České spořitelny si za výběr Revolut kartou také účtují extra poplatek - 125 CZK.
slazz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 16. 10. 2018 17:40

No dlouho to nebude, 12.10. kolem poledne jsem v centru Prahy vybíral z bankomatu ČS Revolut kartou bez poplatku...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 16. 10. 2018 18:15

dnes jsem zkoušel transferwise (taky zahraniční) kartu a opravdu bankomat čs chtěl poplatek, airbank bez poplatku
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 16. 10. 2018 19:42

Mám zajímavou chybu v přehledu transakcí. Nabíral jsem benzín v USA, u pokladny jsem autorizoval $30 s tím, že mi strhnou skutečně odebranou částku. Nabral jsem asi za $27. V přehledu zůstalo $30, ale stržené CZK vycházejí na těch cca $27. Už je to skoro měsíc, tak se to už asi nezmění.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 10. 2018 12:57

Ono celkově to, že je Revolut karta vázaná na multiměnový účet, přináší mnohá překvapení. Já si třeba dnes ověřoval, zda skutečně i po mě by bankomat ČS chtěl těch 125 Kč za výběr (bohužel ano, už to bude u ČS pro zahraniční karty asi standard). No a při té příležitosti jsem zkusil pro zajímavost dotaz na zůstatek Revolut karty. A hle, i když v Revolut teď mám jen cca 400 CZK, tak bankomat ČS to ukazoval jako tu částku v GBP a po přečíslení na CZK jako přes 12000 Kč :). Pro zajímavost totéž vyzkoušeno v bankomatu ČSOB, a hle, i ten ukázal přes 12000 CZK. Takže zajímavá vlastnost buď Revolut karty, nebo českých bankomatů: když tam máte zůstatek jen v CZK, ukazují bankomaty, jako by to číselně bylo v GBP, zajímavé :).
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků