Zmena dodavatele elektriny

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 13. 10. 2018 19:07

To je zajimave, jak uzivatelka linda78 uz v nekolikatem tematu mele porad to same - ody na Bohemia Energy. Az je mi to uz podezrele...
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 13. 10. 2018 20:45

linda78 píše:Ja s Bohemia Energy teda nemam problem, mam smlouvu na dobu neurcitou a kdykoliv muzu vypovedet. Vraci mi preplatky pri rocnim vyuctovani, coz se mi driv nestavalo, takze ok. U minulyho dodavatele mi se zalohama delali co se jim zlibilo, jednou nizsi a podruhy dvojnasobny a jeste jsem na konci doplacela, a tak jsem radsi presla.
Jj jinak kdyz nejakej dodavatel zkrachuje, tak mu dodavku neprerusej, prejde na nekoho jinyho na par mesicu a pak si to muzes zmenit.


Prosimte kdyz si tach chytra, muzes nam napsat, kolik platis za kWh u Bohemky na dobu neurcitou?

Vzdyt oni lzou uz na webu: https://www.bohemiaenergy.cz/mesic-zdarma/ ten graf jak regulovana cena dela 1/3 ceny :-)

A dole maji prodejni zlodejskou linku 84x (zakon rika, ze pokud ma spotrebitel smlouvu, musi dostat cislo geograficke, takze okradaji jen hejly). Vice o tomto vejvaru viz http://www.telefonujeme.cz/about7422.html

Cenik jsem nebyl schopen najit :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 15. 10. 2018 14:11

hmm vidite a ja mam stale PRE, ale az ted jsem zvazoval zda zajit a podepsat na dalsi roky fixaci? :) Pripadne jako rozumnou alternativu misto PRE, lze doporucit? :)
Rocni spotreba jest cca 3504 kWh / 16 000czk / D02d / do 1x25 A /
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Taki 15. 10. 2018 17:14

kalkulator tzb-info
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 15. 10. 2018 17:24

Cywe, ty platis vic, nez ja za dvojnasobnou spotrebu :mrgreen:

Normalne bez na kalkulacku TZB Info a tam si vyber toho nejvyhodnejsiho, ne?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 17. 10. 2018 15:26

S474N: a ty myslis ze tomu verim? :D
nejaka kde jaka karkulacka, muze byt casto podvrhnuta a ukaze ti to si kdo zaplati...
tak umyslne zadano
https://kalkulator.tzb-info.cz/cz/dodav ... ni-nabidek

a kdo je top?
wow jsem cekal BOHEMIA Energy no tam fakt pudu :D
14 870czk /rok a usetrim litr ale potom uz se jich nezbavim :(
ta Skautska Energie to zas neznam vubec.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 17. 10. 2018 16:45

Pro tenhle web by to chtělo vyvinout nějaký vstupní filtr pro přihlášení, něco jako napište slovy, kolik 2x2, je o trochu složitější, aby na tom automaty a další zařízení a jedinci s IQ tykve, nebo kteří umějí psát, ale neumí číst, ztroskotali. Hned by to zvedlo úroveň diskuse.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Markil 18. 10. 2018 11:47

V takových případech bude nejbezpečnější podepsat u PRE nejlépe na doživotí a pak už jen platit. :D
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 18. 10. 2018 17:50

ripper6: proto jsou tam ty poznamky a varovani, aby ses mohl poucit, jestli do neceho jit, atd.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod linda78 23. 10. 2018 11:03

vpe: Koukla jsem se na rocni vyuctovani a mame spotrebu 4,11 MWH za rok a cenove mi to vychazelo na 1,08,- za KWH. Nicmene si urcite nechci hrat na experta, sama tomu moc nerozumim. Vim jen to, ze je to min nez driv a pro moji potrebu to staci. Cenik jsem na jejich webu pred par mesici nasla, kdyz jsem ho hledala a porovnavala, ale nevim, jestli to uz nezmenili.
linda78
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 23. 10. 2018 12:48

1,08 Kc za kWh? A to je jako jaka cena v jake sazbe?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod linda78 23. 10. 2018 13:04

Podepisovali jsme smlouvu na garanci a na dalsi rok jsme uz domlouvali podminky po telefonu, resp. ne ja, ale muz. Ale bohuzel nevim, jestli je to cenikova cena nebo nejaka neverejna, tak daleko nevidim. Zeptam se...
linda78
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 23. 10. 2018 14:37

Ta Skautska Energie pusobi zajmave, ale to me reknete, nevadi vam kdyz to vyhraje treba dodavatel kteryho moc nemusite? :)
Treba pro rok 2016 byl Centropol, kterej byl znamej spis votravnyma smejdama :(
Co kdyz to pristi rok vyhraje treba Bohemia? I presto zde bude takova radost a nadseni? :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod tomaslany 23. 10. 2018 16:47

Elektrina bude porad stejna, at bude dodavatel jakykoliv, orientoval bych se jen podle ceny.
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 23. 10. 2018 17:05

Já bych se sice jen podle ceny neorientoval, nicméně pod Skauty bych se asi nebál ani Bohemia Energy :-D Důvod je jediný, smlouvy si řeší skauti a tam mají nějaké své jasně dané podmínky (např. doba určitá bez automatické prolongace), takže takové věci s dodavatelem vůbec zákazník neřeší. S dodavatelem zákazník řeší jen platby tj. zálohy a přijde mu od něj vyúčtování. Samozřejmě můžou si asi zkusit oslovit pak zákazníka s nějakou (ne)výhodnou nabídkou, ale to nevím, jak mají skauti ošetřeno a pokud nemají, tak jsem natolik svéprávný, že že prostě na to nebudu regaovat nebo je odkážu na skauty...
Markil
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků