Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomaslany 28. 10. 2018 15:08

Jezis jaka zajimavost? Takhle to snad funguje u vsech kreditnich karet ne?
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Luke_ 29. 10. 2018 14:24

tlamik5 píše:Nalákal jsem kámošku na Revolut a kartu zdarma, apku má nainstalovanou, ale nejde jí přidat debitka VISA z mBank, neměl někdo podobný problém nebo neví někdo čím to je a co s tím ? Stejnou kartu přidala do GPay bez potíží, tak předpokládám, že to nebude limity


No a kdyz ji ma v Gpay, tak muze ten Revolut dobit pomoci te GPay mbank karty? BUde tam sice limit na 500Kc jen, ale melo by to projit, delam to tak bezne.

-- 29. 10. 2018 15:25 --

tlamik5 píše:Když jsem jí poslal link na poslání peněz mi do Revolutu, tak jí to taky neprošlo, ALE dostala SMSkou od banky kód na 3D Secure, akorát ho u top-up Revolutu nemá kam zadat


Kdyz delam top-up primo z uctu, tak mne presmeruje primo appka na 3D secure, pokud na Androidu povolis cteni SMS(pro app Revolut) vyplni se to i samo, pokud to mas zakazane, tak to jen prepises kopirovanim z SMS.
Luke_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alfas123 29. 10. 2018 15:51

Revolut karta je prepaid. Ake to ma limitacie?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 29. 10. 2018 16:46

alfas123 píše:Revolut karta je prepaid. Ake to ma limitacie?
Nejde použít na stojanu u pumpy a není tam zákonné odškodnění při zneužití karty.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alfas123 29. 10. 2018 17:20

To mohli niekde napisat, ze nie je klasicka...
Ale tak co uz.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod freakys 30. 10. 2018 10:51

noi2 píše:Nejde použít na stojanu u pumpy


mimo CR neni problem s revolutkou natankovat i u automatu, vyzkouseno v DE, AT a CH. tam maji ale trochu jiny system. je potreba pochopitelne mit nabito dostatek prostredku, protoze to pri kazdem tankovani zablokuje 100 az 150 euro. a az zhruba za 3 pracovni dny se strhne korektni castka. nekdy to pry muze tvrat az 14 dni...
ale takhle se to tam chova u kazde karty, takze uplne jedno jestli to je kredit, debit nebo prepaid
freakys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomaslany 30. 10. 2018 11:15

U samoobsluzne Benziny v CR se to ale chova take tak.
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod noi2 30. 10. 2018 11:42

V USA u stojanu byla Revolutka bez šance.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 5uch 30. 10. 2018 15:19

Dnes jsem narazil na Revolut, něco jsem si o tom přečetl - vypadá to zajímavě.

Ale není mi z toho jasné - může na účet v Revolut poslal někdo další vklad v cizí měně (EUR)?
Tj. jde na účet v Revolut přijímat např. výplaty v cízí měně?
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 30. 10. 2018 15:33

Jde, takže sis toho evidentně moc nepřečetl.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alfas123 31. 10. 2018 08:20

skusal som si pridat Revolut mastercard do Curve a karta sa tvari ako USD. To by sa dalo vyuzit v USA, aby nenutili DCC :-)
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Luke_ 31. 10. 2018 13:03

freakys píše:
noi2 píše:Nejde použít na stojanu u pumpy


mimo CR neni problem s revolutkou natankovat i u automatu, vyzkouseno v DE, AT a CH. tam maji ale trochu jiny system. je potreba pochopitelne mit nabito dostatek prostredku, protoze to pri kazdem tankovani zablokuje 100 az 150 euro. a az zhruba za 3 pracovni dny se strhne korektni castka. nekdy to pry muze tvrat az 14 dni...
ale takhle se to tam chova u kazde karty, takze uplne jedno jestli to je kredit, debit nebo prepaid


Mám opačnou zkušenost, IT a AT, nejde to.
Přílohy
Screenshot_20181031-125811__01.jpg
Screenshot_20181031-125932__01.jpg
Luke_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kivals 31. 10. 2018 18:20

...pod CURVE je REVOLUT funkční i v samoobslužních čerpačkách (ověřeno ve Francii a Španělsku) ;)
kivals
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 31. 10. 2018 18:27

..a předpokládám, že v Curve aplikaci jsi měl u Revolut karty nastavenu měnu EUR. Na Revolutu jsi měl dostatek EUR nebo to šlo strhnout i z CZK účtu? (Samozřejmě, že myslím platby mimo víkend.)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tony321 1. 11. 2018 12:52

Mám otázku ohľadom Google Pay. Mám Standard Plan, čiže Visa kartu, ktorá zatiaľ nepodporuje NFC platby (a očakávam, že sa to pár mesiacov ani nezmení), ale čítal som, že karty Mastercard fungujú. Preto rozmýšľam nad upgradom a následným downgradom práve kvôli Mastercard karte. Na Twitteri písali, že GP je zatiaľ len v beta testovaní a pozvánku dostalo len pár používateľov, takže sa obávam, že by mi tá karta bola zbytočná, ak je na to potrebná pozvánka. Viete mi povedať, či sa bude dať karta pridať do Google Pay a platiť s ňou hneď, ako mi príde? Alebo budem musieť čakať na pozvánku?
Tony321
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků