Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 24. 10. 2018 16:42

gekkon: na to bohate staci zalozit ucet u Moneta, klasicke bezne konto a je to podobne :D Me taky volali pujcka, na pobocku, investice.
Prestalo je to bavit, vzdycky jim to reknu narovinu, ze jejich produkty mam nacteny a ze nic nepotrebuju :) Jeste rada volala sem tam mBank a nejvetsi zabavu kdysi mela City Bank, ale nakonec je to preslo.

Potom me shanel vecne Home Credit, tam to skoncilo, ze jsem narovinu bez vymlouvani kam letim... rekl a na 24 mesicu, chci pujcku 100 000kc za kolik je to rpsn? 17%. Jak je to sakra mozny? mBank treba nabizela 4,9 pane dobre kdyz prestrelim 5% jak to?
V telefonu ticho... ticho... az budete neco potrebovat staci prej zavolat a uz me nikdo nezavolal za celej rok :)

-- 24. 10. 2018 17:44 --

čulibrk píše:Taky jim vždy do telefonu řeknu, že zítra odjíždím na 4 měsíce služebně mimo ČR.

To je problem, te ulozi do denicku a zas ti pak vola. Lepsi kdyz jim to reknes narovinu, potom radsi volaj jinam a nebudou te prudit. Tenhle styl jsem zkousel a pak me vecne dokola volala driv City a dokola a dokola... az kdyz jsem jim to jednou rekl, nejlip tam pridat procenta, p.a. , rpsn, jinde lepsi, levnejsi a proc to maj tak drahy... tak daj pokoj nebot videj ze asi nak to sledujes, trochu rozumis a nema smysl te lamat :-)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod paty07 27. 10. 2018 00:50

Nebo si číslo bankéře uložíte a víte, že jej máte ignorovat. Jednoduché. Neřeším nátlak, neřeším vyhrožování zrušením účtu. Klid.

Edit: Vlastně mi už dlouho nevolal, asi pochopil, že si s ním nechci každých pár měsíců povídat o nevýhodnosti produktů.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomaslany 27. 10. 2018 04:32

Tak jestli sis jeho cislo ulozil do blokovanych, tak se nedovola. ;-)
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod paty07 28. 10. 2018 23:41

Ne pod kontakt ČS bankéř a když volá, tak ho nechám zvonit. :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod uphoun 29. 10. 2018 21:39

uphoun píše:
alfas123 píše:To je zaujimave, kolko preposielacov tam je a OSVC, ktori dokonca porusuju ine podmienky...to nikomu nevadi. To skor vyzera na osobnu pomstu pobocky. Ktora pobocka to je?
Skus este napisat ombudsmanovi CSAS, mozno to zvratia, ale za tychto okolnosti sa na nich asi chces vykaslat ;-)


Pobocka V Celnici.

Ad vraceni poplatku - samozrejme mi to bylo podano tak, ze stiznost proklientsky vyresili k me spokojenosti a poplatek vratili...

Uz to nebudu resit - jak rikas, chci se na ne vykaslat. Bohuzel se na CSAS nemohu vykaslat uplne, ale to casem take pujde :)


Na dovolene se mi to rozlezelo a ombudsmanovi jsem napsal, jsem zvedavy.

Jinak dnes jsem si zridil CSOB Premium a vystupovani bankerky (pobocka na Praze 8, Klapkova ulice) hodnotim velice pozitivne. Nepripadal jsem si jako nejvetsi socka, co zebra. Naopak jsem nabyl dojmu, ze jsou zde pro mne. U CSOB nemam zadnou historii.
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 31. 10. 2018 09:39

Mátě někdo zkušenosti s Erste Premier centrem Radlická? Jsou tam taky nepříjemní jako V Celnici nebo v Rytířské?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Honk 31. 10. 2018 11:47

V poslední době také píší/volají a vyhrožují vypovězením služby, asi jako všude...
Honk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 31. 10. 2018 15:36

A je tedy nějaká pobočka, kam má smysl jít kvůli zřízení Erste Premier?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 31. 10. 2018 16:05

rekl bych ze spis ne.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 31. 10. 2018 16:22

Spořitelna má novou strategii: co nejmíň klientů, hlavně ale aby zůstali to blbější.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 31. 10. 2018 23:04

Lafayette16 píše:A je tedy nějaká pobočka, kam má smysl jít kvůli zřízení Erste Premier?


Ne - jak jsem ve vláknu psal dříve, tak tady v Plzni mi taky na rovinu dopředu řekli, že pokud nebudu s nimi investovat a aktivně využívat jejich služby, tak si Erste Premier ani nemám zakládat. Vůbec se se mnou nemazlili :D, i když jejich podmínky pro vedení prémiového účtu splňuju s velkou rezervou. Ale víceméně mi na rovinu řekli, že nejsem vítaný.

Jsem tedy u ČSOB a jsem happy :D O svém bankéři jsem doteď neslyšel, vlastně ani nevím, u koho jsem.
Mr.Scully
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 31. 10. 2018 23:32

Mate nekdo zkusenost s jejich asistenci a naslednym vyuzitim sluzby napr havarie v domacnosti, elektrikar? Jako pokud asistent neco najde, proste spechate, rychle ted a vyuzije se to, jestli to potom neni ranec za tu sluzbu? Myslim proste predrazeny napr elektrikar moc, zasah kdy tece trubka ci neco tak :)

https://i.postimg.cc/Y9H4LWmT/Erste-Asistence.jpg

Visa Infinite Erste Premier
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod fc70 1. 11. 2018 01:04

Ta domácí asistence je placená služba navíc… teda byla, v ceníku platném od včerejška není, v nové brožuře už taky není, a na webu myslím taky ne.

Tak bych si tipl, že to zrušili – nebo to má někdo sjednané? Já jsem to nikdy neměl.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod xls 1. 11. 2018 06:00

To Mr.Scully:
Kdybych se do toho jejich investování nechal v létě natlačit, jak si to představovaly, tak teď mám desítky tisíc ztrátu. O takovou prémiovou službu určitě stojím, ať si do toho cpou své peníze ty krafky samy.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod alfas123 1. 11. 2018 06:26

Ja mam taku asistencku skrz allianz a vlastne oni maju zoznam remeselnikov/firiem a volaju. Ja som takto volal sam a ked nikto nebol ochotny prist do 24hodin skusil som ich a dopadlo to rovnako. Takze som bol dost sklamany. Nakoniec som nasiel sam, no a aspon zaplatili vyjazd...
Nedivim sa, ze to zrusili.

Na margo EP- stale poznam pana, ktory je s nimi spokojny :-)
alfas123
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků