Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Delitzsch 28. 10. 2018 14:39

Debetka má kurz asociace + 2%. To odpovídá kurzu banky, který je k dispozici na webových stránkách.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 1. 11. 2018 18:57

Hello bank slaví narozeniny a má plno zajímavých dárků ! Kromě TV, mobilů apod. můžete vyhrát 200 - 400 Kč za založení účtu, 5% vratka ze všech nákup (max. 500 Kč) adpod...Je toho více, podívejte se na jejich stránky..
A navíc zvedli úrok na spořícím účtu na 1,5 % do 300 tisíc !
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 1. 11. 2018 20:45

píšou tam něco o čerpání z kreditky aspon 5 tisíc do 15.11. - to se do toho počítá i ta ck na praze 5 ?
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 1. 11. 2018 20:55

tak určitě :)
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomaslany 2. 11. 2018 06:57

Normalne staci prevod z kreditky na ucet ne?
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hannys85 2. 11. 2018 08:02

Až se Vám podaří "vyhrát" něco jiného než 200 Kč za založení účtu, tak napište. Mám podezření, že snad ani nic jiného nepadá..U ne-klientů je to jasné (oni dle pravidel soutěže nemůžou ani nic jiného vyhrát), ale údajně Ti, co mají aktivní kreditky můžou vyhrát plno jiných dárků a minimálně lístky do kiny jsou obsaženy snad v počtu 1500x2 kusy. Mám podezření, že to nemají (tak jako ostatně plno věcí) odladěné, kdo je klient-neklient banky a kdo má kreditní kartu anebo nemá...Já ze dvou lidí (co máme aktivní kreditky) - 2x 200 Kč zaz aložení účtu.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chrudimi 2. 11. 2018 08:06

Ve vlákně o spořících účtech je už pár výherců lístků do kina, předpokládám, že algoritmus výher bude dle pořadí, kde každý n-tý soutěžící vyhraje něco lepšího.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 2. 11. 2018 08:12

mám pouze kreditku a vyhrál jsem 200 kč na nový účet což dává logiku, ale další člen v rodině má běžný účet a spořící účet (založen asi tak dnů zpátky) a výhra taky 200 kč na nový účet - to je trochu blbost
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 2. 11. 2018 09:26

tomaslany píše:Normalne staci prevod z kreditky na ucet ne?

Snad by mělo, udělal jsem to tak..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chrudimi 2. 11. 2018 09:56

Jak chápete tu podmínku pro joker odkaz v soutěži o dárky? V podmínkách je vyčerpání alespoň 5tis. z KK, stačí platby kartou nebo musí být převod peněz? Nepřijde mi to úplně jednoznačné.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filas81 2. 11. 2018 10:23

tak leda se přímo zeptat na jejich foru/chatu
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 11. 2018 10:25

dle operátorky je tím míněno všechny způsoby - platba kartou, výběr z bankomatu pro těch 70 procent libujicích si v tom nebo kolik to uváděli, a nebo převod příkazem peněz na účet

zde u této soutěže to maj takhle.
právě jsem jí říkal že předtím to měli jen čerpání- převod na účet a ona že u týdle soutěže maj takovýdle možnosti.
nahraný to mám tak uvidíme zda mejl přijde či ne.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 2. 11. 2018 10:30

hannys85 píše:Až se Vám podaří "vyhrát" něco jiného než 200 Kč za založení účtu, tak napište.

Hrnek a spol :roll:
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 2. 11. 2018 10:50

Jde účet u Hello založit on-line BEZ osobního ověřování na pobočce nebo kurýrem? (tzn. že se ověří kopiemi dokladů a výpisem z jiného účtu a zasláním kontrolní částky) A ty výhry 200Kč jdou vyhrát taky on-line bez návštěvy pobočky?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod peter23p 2. 11. 2018 11:12

Ano jde to on-line jako dnes asi u všech bank. U té výhry musíš čekat na telefon a až pak podle pokynů můžeš založit aby ti byla výhra v pořádku připsána.
peter23p
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků