ČEZ KARTA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod carodei 19. 9. 2018 08:31

To uz bych mel asi elektrinu uplne zdarma. :-)
carodei
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jumpmans 19. 9. 2018 08:34

No vtip je v tom, ze pokud se dostanes diky vratce do minusu, vrati ti to jko preplatek.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod carodei 19. 9. 2018 08:42

Uz se to nekomu stalo?
carodei
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 19. 9. 2018 08:57

jumpmans píše:No vtip je v tom, ze pokud se dostanes diky vratce do minusu, vrati ti to jko preplatek.


To je ověřená informace?
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jujec 19. 9. 2018 09:20

Jo, mně se to stalo.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TnT2 19. 9. 2018 09:49

Mně taky bonus zatím vždy vyplatili na účet, ne jako slevu ve vyúčtování.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 19. 9. 2018 11:42

vyúčtování začátkem září, přeplatek skoro ve výši max bonusu mají poslat do konce září
akorát pozor je ve výši stavu k předešlému měsíci
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 27. 9. 2018 10:01

Jak se dozvím aktuální výši vyčerpaného úvěrového rámce? Mám KK ČEZ a platil jsem řadu plateb, pak jsem v průběhu dorovnal (nepřebil), tedy poslal splátku do výše uvěrového rámce dle SMS, ale po připsání mi zůstatek dle SMS vůbec nesedí. Vědí to operátorky na telefonu, anebo musím až z výpisu a pak si to počítat? Doufám, že se nemůžu dostat do mínusu. Díky.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jujec 27. 9. 2018 10:17

Zkusil bych si zavolat po 14. hodině, kdy jsou všechny platby již zaúčtovány, a pokud to nesedí, operátorka najde i blokace i případné přeplatky. Jen upozorňuji, že napřed se musí zaúčtovat platba kartou a až pak si systém "dorovnává" splátky, tzn. "až se tam peníze vejdou".
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 11. 2018 17:12

Tak ČEZ KK nepočítá bonusy za dobití Revolut přes CRV? Už někdo reklamoval, že nepřipisují bonus pro nabíjení CK nebo něco podobného? V podmínkách žádné výluky nejsou
https://www.cez.cz/edee/content/file/pr ... -karty.pdf

Za co tedy ČEZ KK přiznává bonusy a za co ne? Klidně do SZ. Díky.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 11. 2018 17:26

Já nevím, ale mně za dobití Revolut přes CRV bonusy připsány byly (už je to déle než měsíc, mohlo se tedy něco od té doby změnit), za dobití Revolut napřímo bonus nebyl.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod tomaslany 2. 11. 2018 17:29

Ja dostal bonus za dobiti Revolutu naprimo, ale je to uz tak pul roku, zkusil jsem to pouze jednou myslim, pres CRV jsem to nikdy nezkousel.
Ale rozhodne je bonus za nabiti online sazkovky, to mam spolehlive otestovane.
8-)
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ab84 2. 11. 2018 17:58

A počítáš s tím, že bonus připisují až měsíc zpětně? Tzn. jestli vidíš platbu na tomhle výpisu, tak bonus na složence uvidíš až v dalším výpisu.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomaslany 2. 11. 2018 18:01

Ja jo.
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 11. 2018 05:42

ab84: Ano, jinak bych to nemohl ověřit, ne? :-) (Platby byly v srpnu, bonusy (ne)připsané na říjnovém výpisu s platbami v září. Od té doby jsem CRV nepoužil, teď mi to ani nejde.)
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků