ČEZ KARTA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jujec 5. 11. 2018 10:30

ČEZ za dobití CK bonusy nepřiznává dlouho.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 5. 11. 2018 10:45

jujec píše:ČEZ za dobití CK bonusy nepřiznává dlouho.

A přes CRV?
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 11. 2018 12:33

CK přes CRV nejde dobít (jde to jen CZ (SK) kartami).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 5. 11. 2018 12:52

Mně jde přes CRV GBIT. Tak jsem dobil Revolut a bonus nula. Podal jsem reklamaci. Nikde žádné výluky nejsou.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jumpmans 5. 11. 2018 15:59

Tak dobiti revolutu pres curve za zari taky nic.
Jeste se mi nezdaji dalsi transakce tak uvidime jak to bude a rijen.
Cez to ma napsane tak salamounsky ze vratku dava za “nakup zbozi nebo sluzeb”
Coz muze vyloucit jakekoliv predplacene karty ...
Dej vedet jak jsi dopadl s reklamaci
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomaslany 5. 11. 2018 16:01

A na poste nekdo platil?
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 11. 2018 17:18

Na poště s ČEZ KK platím furt, ale normální stovkové částky, a normálně jsou za to bonusy.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod tomaslany 5. 11. 2018 18:07

Dik.
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 5. 11. 2018 18:11

čulibrk píše:...jsem dobil Revolut a bonus nula. Podal jsem reklamaci. Nikde žádné výluky nejsou.


A na to jsi přišel jak, že dobíjení předplacených karet ve výlukách není? Ono to tam je myslím od samého počátku, jen ne takto jmenovitě a zkraje to asi neřešili a bonusy přiznávali. Ale současné podmínky jim umožňují dobíjení předplacených karet z bonusů vyloučit.
Cituji z webu ČEZ z PDF dokumentu podrobných pravidel užití bonusu:

Jak bonus získám
Aktivním používáním ČEZ KARTY při placení u obchodníka nebo přes internet, přičemž se jedná o transakce, kterými došlo prostřednictvím ČEZ KARTY k platbě ceny za zboží nebo službu. Z platby ČEZ KARTOU je vám přičten bonus ve výši 2 % dané platby na vaše bonusové konto.


Text, který jsem zvýraznil tučně, je to hlavní. Dobití předplacené karty rozhodně není platbou za zboží ani za službu, protože touto platbou se žádné finance nespotřebují, za nic se neplatí, jde v podstatě o převod vlastních peněz mezi účty dvou karet. Tedy snad každý chápající uzná, že toto ČEZu (respektive ESSOXu) umožňuje dobíjení předplacených karet z bonusů vyloučit.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod jan.za 5. 11. 2018 18:39

Teď jsem zkusil drobnou platbu z Penny GBiT na CEZ a nic! Mate stejný problém? Dříve fungovalo...
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 5. 11. 2018 21:40

ČEZ karta má jediná dobře napsané podmínky, tak že z bonusů může vyloučit cokoliv dle svého uvážení
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 5. 11. 2018 22:27

Takže už přestalo mít smysl používat Revolut přes Curve jak z ČEZ tak z mBank a nadále má smysl jen platit vše pomocí Curve.
Curve předáváním MCC a změnou poplatků udělalo geniální tah na odstranění konkurence.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 5. 11. 2018 22:30

Ne Curve se tím právě odepsalo a já nemám žádný důvod Curve kartu dále používat.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 5. 11. 2018 22:41

Pro platby v cizí měně Curve smysl má. Dřív měl i Revolut a já preferoval Revolut. Pro platby u našich obchodníků se nic nemění, tam pro mne Curve smysl neměla ani předtím.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jujec 6. 11. 2018 13:37

jan.za píše:Teď jsem zkusil drobnou platbu z Penny GBiT na CEZ a nic! Mate stejný problém? Dříve fungovalo...


Ano, ve vláknu Curve se o tomto píše. A mně to taky nejde.
Naposledy upravil jujec dne 7. 11. 2018 10:37, celkově upraveno 1
jujec
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků