Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod peter23p 16. 8. 2018 16:29

Ono v těch bonusech mají asi trochu bordel, já se zase proklikal na založení účtu s kartou a tam nabízí 200Kč
https://www.twisto.cz/registrace/nova/?promo=KARTAJEDE2
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 24. 8. 2018 12:01

milanBrno píše: ROlda78 píše:Twisto uhrazeno RB Mall, takže 2 % vratka.
Tohle mate prosim osobne overeno? Twisto je totiz predplacena karta a tudiz by na to vratky nemely byt (stejne jako na CK)...
Raději jsem počkal na akt. výpis. Ale je tomu tak. Twisto je možná prepaid karta, ale vratka je připisována. V reálu se platí (ne dopředu, nenabíjí se) ale dodatečně po vyúčtování. Takže v tomto spíše jako kreditka. A zjevně platba jde s jiným kódem, jinak by to RB odfiltrovala.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropino 25. 8. 2018 05:40

@peter23p: akce Slevomatu platí pouze při založení přes Slevomat
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jerry7650 27. 8. 2018 12:10

Ad Mall 2 procenta - je potřeba zaplatit hned pp zaúčtování a nečekat až na výpis. Při platbě výpisu to totiž velmi pravděpodobně tu vratku nedává. Alespoň takto jsem to někde zachytil.
Jerry7650
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 27. 8. 2018 12:35

To tedy nechápu, jak může být rozdíl, např. v MCC kodu, při okamžité platbě a při platbě po výpisu.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 24. 9. 2018 20:08

Nedávno jsme do Twista přidali možnost “Doporučte a získejte moneybag” a neskutečně nás překvapila pozitivní odezva všech zákazníků, kteří začali Twisto doporučovat dále. Aktuální rekord je 201 doporučených kamarádů od jednoho člověka!

201x300 hezký ...

Momentálně akce stovka bonus při využití Snap ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 24. 9. 2018 20:44

a ta akce s tím snapem platí od kdy ?
či je nějaký odkaz ?
zrovna v pátek jsem dával jednu fakturu, tak to abych vytáhl další 2 nezaplacený
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 24. 9. 2018 21:57

blackwork píše:Momentálně akce stovka bonus při využití Snap ...

Také prosím o více info..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 25. 9. 2018 18:26

"Dobrý den Jane, nebylo by super mít svou osobní asistentku, které přepošlete vyúčtování za telefon nebo objednávku z e-shopu a ona to za vás vyřeší? Přesně tohle je Twisto Snap, asistentka, která za vás vše automaticky zaplatí. Stačí svoje účty vyfotit nebo přeposlat na plati@twisto.cz.

Využít Snap

Když vyzkoušíte Twisto Snap do konce tohoto týdne, dostanete navíc 100 Kč ve formě kreditů, které můžete použít na další složenky. Anebo na co budete chtít."

-- 25. 9. 2018 19:28 --

Jerry7650 píše:Ad Mall 2 procenta - je potřeba zaplatit hned pp zaúčtování a nečekat až na výpis. Při platbě výpisu to totiž velmi pravděpodobně tu vratku nedává. Alespoň takto jsem to někde zachytil.



Já platím vyúčtování najednou (po vystavení Twistem) mbank eshop kreditkou a zatím jsem měl vždy vratku připsanou, takže za mě zatím tato služba super.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 25. 9. 2018 18:30

To ti přišlo mailem a je to jen nabídka pro oslovené? Je-li to tak, tak nic.. no. :oops:
Nebo někde čteš akci (která se mi nedaří dohledat)?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 25. 9. 2018 19:12

Přišlo mi to emailem.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jumpmans 25. 9. 2018 19:47

Mne prisla podobna ale jen na 50kc
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod muf2muf 1. 10. 2018 22:10

Ahoj. Reagoval jste někdo na akci "máte 24h na získání 1000,- za registraci"? Za jak dlouho připsali slíbené kredity?
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 5. 11. 2018 23:48

Doporuč Twisto, viz https://blog.twisto.cz/doporuc-twisto/
Vstupní bonus je 300,- (i pro doporučujícího) a Twisto Premium na 3 měsíce zdarma!
Kdyby měl někdo zájem, tak sdílím promo kod: MARTINAR90 nebo lépe odkaz na registraci včetně bonusu je https://www.twisto.cz/registrace/?promo=MARTINAR90
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.za 9. 11. 2018 18:11

Mám aktuální dotaz: funguje Twisto s CK? Dik moc.
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků