Náhrada za skautská energie

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 1. 11. 2018 14:04

Díky Takimu za půlku provize. Zatím vše podle plánu a smlouva u E.ONu by měla platit od 01.02., trochu trvalo, než tu smlouvu z konce září zaevidovali, ale to jsem čekal.
Mr.Scully
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 6. 11. 2018 10:20

xls píše:Nevolal vám náhodou někdo z Centropolu? Brala to dneska manželka a že prý u nich s energiemi jsme a odcházíme pryč, tak že mi chtějí dát nabídku, která se neodmítá - ale firmu si přesně nenapsala. Vcelku správně je jen odpálkovala, ať mě kontaktují mailem. Tak jsem zvědavej, jestli něco nezkouší, u skautů jsem zůstal. Zároveň ale říkali, že je někdo koupil, takže jestli to nezkouší třeba BE pod pláštíkem 3-E.


Centropol drze rozeslal i některým odběratelům majícím fixace na produkt pppp na 2 roky, které pro Centropol nejsou již zcela výhodné, matoucí informace o zdražení z xxx na yyyy, tato firma Centropol používa zcela prokazatelně nekalé obchodní praktiky. Na Terra dokonce říkali, že to Centropol rozeslal všem (to by se jim sakra prodražilo, tak to IMHO rozeslal jen těm s fakt nejnižšími cenami).

Eru by měl za podobné praktiky rozdávat pokuty ve výši nikoliv malé.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 14. 11. 2018 17:49

Tak dnes konecne dorazila smlouva od EON zpatky podepsana za EON
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Taki 22. 11. 2018 12:14

Ti, kdož přešli pod e.on, nebo již jsou zákazníky e.onu a vlastní KK e.on, nezapomeňte si nastavit zálohy jako trvalý příkaz z e.on karty (-2%).
Mně to docvaklo až dnes, tak jsem tam volal a nechal zrušit SIPO a nastavit trv. příkaz.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 25. 11. 2018 12:05

Prisel mi dopis od Centropol energy.
D02d tarif
Aktualne platim 1443,53 za MWh, stala latba 12,10
Od 18.12 nabizeji 1580,26, stala platba 12,10, jako novy tarif mini, fixace na 32mes.

Nebo kdyz nepodepisu, cena se zvisi na 1718,2, stala platba 24,20...
ceny s DPH, rocni spotreba cca 2.1MWh

Co myslite, oplati se mi nekde prechazet, resp.podepisovat jim to na 32mes?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Markil 26. 11. 2018 13:44

Ta cena s fixací je vysoká a musíš pak hlídat konec, nebo tam nejspíš automaticky spadneš zase na další 3 roky za mnohem horší ceny. Bez fixace je ta cena šílená a ještě nejspíš poroste. Já bych to tedy určitě nepodepsat a zmizel jinam. Každopádně bych ale vybral něco ale s fixací ceny min. na 2 roky. Nebudu hledat, co ti vyjde nejlépe, ale hádám, že skauti už zase budou hlavní kandidát...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 11. 2018 15:26

Taki píše:Ti, kdož přešli pod e.on, nebo již jsou zákazníky e.onu a vlastní KK e.on, nezapomeňte si nastavit zálohy jako trvalý příkaz z e.on karty (-2%).

Bohužel KK E.ON končí.. :hm https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... prace-9372
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 26. 11. 2018 16:54

Skoda uvazoval jusem si ze bych si EON kartu pro poridil. Takze nemusim resit coz je fajn
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 26. 11. 2018 18:08

V cem byla lepsi nez ta HELLO co nabizeji misto ni?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kamziq 26. 11. 2018 19:54

Bonus za platby zaloh a vyuctovani od E.On.
Kamziq
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 11. 2018 20:34

+ oficiálně bez poplatku (po celé bezúročné období)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod D.roak 1. 3. 2019 19:17

no tak to jsem rad ze uz jsem od centropolu pryc
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Taki 11. 7. 2019 14:04

Zdravim klub e.on MGM. Tak jak jsem se bal, aby sleva 1.500 ze silovky ve skutecnosti nebyla 1.240 (bez DPH), tak je to presne naopak. Sleva je 1.815 Kc (1.500 bez DPH). Docela mile a nevidane prekvapeni.. A pro mensi odbery - zadne strachy, do vypoctu slevy zapocitavaji i stale platby (58 Kc/mes.)
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 11. 7. 2019 17:35

O myslim ze je zbytecne tu propagovat neco, co uz skoro rok je uzavrene.

https://www.eon.cz/domacnosti/vyhody-pr ... -elektrinu
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků