Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 6. 11. 2018 21:52

Už to tady kdysi někdo psal, že další voucher už nevyloudil.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 7. 11. 2018 00:00

Pro info: uz neni mozne k vedeni uctu Komplet vyuzit odmenu za doporuceni spolu se slevou pro rodinne prislusniky. Jde vyuzit odmenu za doporuceni a zalozit studentske ucty dvema detem.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 7. 11. 2018 16:35

qwertz375: vidim, ze jsi odbornik, v cem presne je tedy iOS presne deravy a jaky OS je dle tebe ten nejlepsi?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misaan 7. 11. 2018 17:19

Žádnou novou slevu na RB mall kartu nečekej. Měl jsem kartu v 3/2017 zrušil a teď založil a slevu na 1. Nákup jsem nedostal.
misaan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qwertz375 14. 11. 2018 18:17

Zabezpečení podle RB:
https://www.root.cz/clanky/kdyz-sifrova ... slo-karty/

Už to opravili nebo to funguje pořád stejně?
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 14. 11. 2018 19:33

Výpisy stahuju z internetbankingu a heslo tam neni.do mejlu ale nekoukám jestli tam jsou výpisy karty, mám denní takže to ani neotviram.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod TnT2 14. 11. 2018 21:35

Pořád stejně, z výpisu lze odvodit celé číslo karty.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qwertz375 16. 11. 2018 06:21

Vzhledem k aktuálnímu znění "programu výhod" má kreditka RB MALL kromě vstupního bonusu 2000CZK (kvůli měsíčním poplatkům je to méně) vůbec nějaký smysl? Nutnost čerpat prémie pouze po násobcích 500 a měsíční poplatek 50CZK z toho dělají poněkud komplikovaný produkt, který se při standardním použití vyplatí málokomu.
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod smajlik2 16. 11. 2018 07:24

Taky si říkám, že KK Mall zruším. Jen čekám na poslední prémie, ještě tam nemám tu pětistovku, abych to mohl čerpat. Leda, že objevím nějaký tip jak dělat obrat na internetu, aby mi to vrátilo alespoň ten měsíční poplatek.
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 16. 11. 2018 07:57

Mám s KK Mall úplně stejný plán. Tím, že ztratila možnost přidání do CRV a měsíčním poplatkem se pro mě stala nevyužitelnou. Jen mi blokuje kredit a tak půjde...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kamziq 16. 11. 2018 08:45

Tip je online satkova kancelar, akorat pak musis zvazit riziko sazky.
Kamziq
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 16. 11. 2018 08:58

tak-tak, bez CRV už to není ono!
i když před cca 14 dny jsem na ni udělal GBiT, ale nepočítám, že z toho bude vratka
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 16. 11. 2018 09:13

Já ji zrušil už dávno. Že 3 kreditek zbývá jen life a to asi taky nebude věčně.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod qwertz375 17. 11. 2018 10:23

Má tady někdo k ekontu 2 karty?

MC Basic je podle všeho elektronická (neembosovaná) karta, ale jaký je rozdíl mezi debetkami MC Standard a MC Gold base? A dostal někdo 2 elektronické nebo 2 embosované Standard/Gold bez poplatku nebo lze bez poplatku vydat jen jednu každého typu (viz sazebník)?

Vzhledem k tomu, že nemají demo, nemohl by někdo přidat screenshot z IB jak vypadá vyhledávací formulář? Podle videí by dokonce mělo být možné zobrazit transakce v tabulkovém pohledu se všemi parametry.
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 17. 11. 2018 11:06

jo mam ke Kompletu MC Gold Base a MC Basic.
Bez poplatku lze pouze tato kombinace anebo MC Standard + Basic.
MC Standard se od MC Gold Base liší defacto pouze barvou.
https://www.rb.cz/osobni/ucty/sluzby-k- ... ebni-karty
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků