Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 16. 11. 2018 21:12

koukal jsem asi po prvý na měsíční výpis od Erste, sice obrat přes 200 každej měsíc spíš 300, většinou vklady v bankomatu a nebo na přepážce, sem tam padík převodem
a dole na výpise je kritéria obratem, financemi, úvěrem všechno nesplněno , to máte taky tak ?
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 16. 11. 2018 21:14

jo mám to také tak, přitom o měsíc dříve podobný model a splněno
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 16. 11. 2018 22:35

v srpnovým výpisu to není takovýdle info. ani dříve, jedině by to měli období říjen až prosinec 3*70 , ale to taky nedává smysl , páč za říjen mám obrat přes čtvrt mega.
příchozí přes 100, vklad na přepážce přes 100 , vklad bankomatem 67.
by mě zajímalo podle čeho to hodnotěj, že napíšou příjmové kriterium nesplněno.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 16. 11. 2018 22:37

asi chyba systému, na výpisy jsem nikdy nekoukal, ale srpnový výpis vůbec tento ukazatel nemá, září správně indikuje splnění a v říjnu mám příchozí platby přes 110 tisíc a stejně to píše nesplněno
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 17. 11. 2018 00:12

tomaslany píše:Jsem se nejak tak dostal asi do stadia, ze mam tak vysokou mzdu a nasporeno tolik penez, ze to nedokazu ve zbytku zivota utratit. Investovat nepotrebuji, hazard je vetsi adrenalin.
:D

Staci nechodit do prace, neresit praci, neresit takove blbosti, poradne cestovat po svete a uz se to zacne tencit ;-) Tak treba jen cesta do Ekvadoru, Galapagy to uz neco da...kam se chystam ;-)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod banner 17. 11. 2018 00:15

Tak dneska druhá schůzka s EP bankéřkou v Ostravě. Konto založeno, vybral jsem si dvě debetky(kreditka netřeba, Diners u mě vítězí), tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. O nějakých investicích řeč byla, ale jen okrajově. Velmi příjemná bankéřka, nesetkal jsem se s ničím, co zde bylo popsáno(neochota, ani to nezakládejte apod.). Jak jsem psal uvidíme do budoucna, jak budou otravovat. Překvapily mě 2 věci, že karty se nutné vyzvednout v bance a nepřichází klasicky poštou, ale budiž. Také to, že jsem si nemohl vybrat číslo účtu podle Modulo11. Existuje mnoho kombinací, které by seděly a lehce se pamatují(v tomhle má RB navrch). Mezitím jsem natrefil na zajímavou situaci, George nelze instalovat na zařízení s iOS 10.3.2 a starší, ovšem Klíč to pustí. To mě celkem štve, protože svůj starý systém mám rád.
Někdy je těžké se prosadit...
banner
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pivinecek 17. 11. 2018 17:48

Ahoj, ty slevy na PHM pri platbe world elite kreditkou jsou jenom pro ty co jim prisla sms nebo je to nekde na netu uvedeno a vztahuje se to na vsechny? Diky za info
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 17. 11. 2018 18:03

Jaky ma smysl na zarizenich nemit iOS12?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 17. 11. 2018 19:02

kromě JB asi nic, 11ky byla tragédie, ale iOS 12 vypadá OK
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sovpag 17. 11. 2018 19:41

Díky za tip. Dneska jsem vyzkoušel a i když mi žádná sms nepřišla, tak se mi sleva při placení zaúčtovala. Pro příště budu více sledovat diskuzi, než spoléhat na to, že mi dají o nějakých akcích vědět.
sovpag
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfas123 17. 11. 2018 20:01

Je to naozaj 5Kc na liter?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pivinecek 18. 11. 2018 05:41

Takze natankuju treba za 1500 kc u euroil, prijdu platit, pani nastavi na terminalu řadnou cenu a jakmile prilozim kreditku mastercard world elite, tak to terminal pozna a okamzite snizi cenu za litr o 5 kc, takze se mi na terminalu cena pred ocima zmeni a pipnu znova a zadam pin a je zaplaceno?
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cestak71 18. 11. 2018 06:34

Ad říjnové výpisy a splnění kritérií služby EP. Reklamoval jsem to a přišla mi odpověď, že to byla chyba systému.
cestak71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod matlu 18. 11. 2018 09:17

pivinecek píše:Takze natankuju treba za 1500 kc u euroil, prijdu platit, pani nastavi na terminalu řadnou cenu a jakmile prilozim kreditku mastercard world elite, tak to terminal pozna a okamzite snizi cenu za litr o 5 kc, takze se mi na terminalu cena pred ocima zmeni a pipnu znova a zadam pin a je zaplaceno?


U mne to presne tak bylo. Na uctence je pak videt cenu pred a po sleve.
Akorat jsem musel prikladat kartu dvakrat, ted nevim jestli to poprve nezafungovalo z technickych duvodu, nebo obsluha musi neco manualne potvrdit kdyz terminal pozna kartu ktera umoznuje slevu.
matlu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alfas123 18. 11. 2018 09:29

To prve pipnutie identifikuje kartu a da zlavu. Vzdy to tak bolo. Akurat standard je zlava 40 halierov

Podla mna banka skuma zaujem, tak spravila take promo. Snad to pre premiovych klientov ostane natrvalo aspon 2kc na liter
alfas123
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků