Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pivinecek 18. 11. 2018 09:34

Dneska vyzkouším. Volal jsem na infolinku a paní o akci věděla, ale jakým způsobem je řešena sleva, to v prospektech nevyčetla. Ještě mě napadlo, zkusit před placením ukázat Sphere slevu 40 halířů, tu paní načte na terminal a pak se objeví na terminálu už výsledná cena a pak zkusit zaplatit tou world elite KK, takže by výsledná sleva mohla být 5,40 kč/litr. Těžko říct, možná obě slevy nepůjdou aplikovat.
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pino 18. 11. 2018 09:43

Mohu se zeptat zkušenějších, kteří již absolvovali nedobrovolné ukončení EP ? Avizované ukonční EP se po 1,5 měsíci dostala do fáze, kdy mi bez jakéhokoliv požadavku z mé strany přistála v IB informace "Na základě Vašeho požadavku na změnu nastavení účtu Vám zasíláme dokumenty k podpisu."Dodatek k rámcové smlouvě o finančních službách" s textem "Klient a Banka se dohodli na ukončení služby EP v souladu s OP..." "Banka povede Klientovi produkty pro služby Moje zdravé finance..." Způsob uzavření dodatku je zmíněno, že v případě uzavření na dálku prostřednictví IB se podepisuje SMS zprávou. Dokument je určen k podepsání do 22.11.
Pokud jste někdo měl podobně a nepodepsal, co se stane následně ? Díky
pino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 18. 11. 2018 10:06

To asi jen zkouší nabídnout místo jednoho h***a dvě. Doporučuju nereagovat, pak by měla výpověď normálně doběhnout. MZF je v podstatě EP bez výhod, jen by otravovali svými podřadnými produkty a za spoustu věcí by bylo potřeba platit.

Jinak pozor, že ty s***ě při výpovědi EP některé služby (karty, účty) zruší, ale některé mají tendenci vést ve zpoplatněné verzi dál. Takže je potřeba tam naklusat a třeba cizoměnové PREMIER účty nebo PREMIER spoření zrušit zvlášť. Tak na to pozor!
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod pino 18. 11. 2018 10:20

Díky za reakci. V dokumentu je zmíněno vše, tedy, co by se rušilo, nově vydávané karty k MZF, přechod Premier účtu v EUR na vedení účtu za podmínek pro standardní účet v cizí měně apod. Já žádné MZF pěstovat nebudu, jde mi tedy o to, zda dorazí to jednostranné ukončení toho EP trápení.
pino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 18. 11. 2018 11:43

To nevím, jestli dorazí výpověď, ale když má banka tento přístup k EP, tak s ní nemá stejně cenu dlouhodobě počítat. Si vemte, že by vám tenhle "dobrovolný" odchod naservírovali po tom, co přes ně něco zainvestujete nebo s nimi něco dalšího uzavřete. Takhle už vyje***i se zákazníky Brokerjetu.
Jen pozor na to výše uvedené, že ani na základě výpovědi nejsou schopni celý ten EP čistě zlikvidovat.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 11. 2018 12:22

Njn a pak mějte banky rádi, chovejte se k nim slušně … :) Jako klient není pro EP bez investování dost dobrý, ale pro oškubání v jiném segmentu je stále fajn.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 18. 11. 2018 13:07

On by nemusel být pro EP dobrý ani po investování, takže je lepší ty jejich nepsaný a měnící se pravidla radši nezkoušet.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod redhaven 18. 11. 2018 13:17

Je otázka zda se nákup PH u EuroOil vyplatí, zejména při slevě 0,40-2Kč, nevidím na netu/webu jejich aktuální cen...proč asi...chtělo by to srovnání cen on-line.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod audiobullys 18. 11. 2018 14:04

ceskybenzin plus minus funguje, pak jsou aplikace na android třeba Tank navigator
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 18. 11. 2018 14:22

U nas ma EuroOil ceny takmer ako Ono.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod redhaven 18. 11. 2018 14:29

Nevidím tam EO v Olomouci a okolí...asi vysoké ceny.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ab84 18. 11. 2018 14:34

Na iPhonu používám aplikaci iPumpuj, mělo by to mít stejná data jako na Androidu aplikace Pumpdroid. V Olomouci mi to pro EO ukazuje naftu za 32,90 a benzin za 33,20.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod uphoun 18. 11. 2018 15:15

Zajimavost s CSOB Premium - kdyz jsem zakladal ja na pobocce na Praze 8 (Kobylisy), bankerka mi sdelila, ze automaticke inkaso kreditky stoji 30 Kc a pro ziskani predschvalene kreditky (50k uverovy ramec) ji musim prinest tri posledni vypisy z uctu, abych dolozil (CSOB o mne nemela zadnou historii), ze budu splnovat kriterium prichozich 50k.

Kolega si byl asi tyden na to zalozit take CSOB Premium na jine pobocce v Praze 8 (Karlin), jemu rekli, ze automaticke inkaso kreditky je za 20 Kc (coz je cena dle sazebniku, ale stejne - proc? :D) a kreditku s predschvalenymi 50k dostal hned (take o nem nemeli zadnou historii)..

Tak nevim, jestli kazda pobocka ma trochu jine "pozadavky", nebo co to melo znamenat :)
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 18. 11. 2018 15:25

Existuje přímo originální mobilní aplikace EuroOil, která najde nejbližší pumpy a nabízí aktuální ceny.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 18. 11. 2018 15:31

ab84: Je to jak jsem psal, Vena má (14.11.) benzín 31,30 Kč (v Lutíně 17.11. 31,20Kč), tzn. že případná sleva jen 2Kč na EO je tedy k nezaplacení... :-D
redhaven
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků