Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 22. 11. 2018 13:25

To je stejne pikantni, ze na “beznem uctu” Richee maji 1,5 a na sporicim uctu 0,8 % p.a. :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chrudimi 22. 11. 2018 14:09

Možná to přijde divné jen mě, ale jaký má smysl podepisovat platbu, zadanou v mobilní aplikaci, sms kódem? :hm

Navíc to není úplně ergonomické, když se musím přepnout z appky do smsky, zapamatovat si kód a zpět do appky ho zadat, přitom by si ho mohla appka přečíst sama, když by měla přidělena příslušná oprávnění.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 22. 11. 2018 16:09

Na iOS nemohla. Ale zase tam mas nahledove okenko a nemusis se prepinat do aplikace SMS.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chrudimi 22. 11. 2018 16:44

vpe píše:Na iOS nemohla. Ale zase tam mas nahledove okenko a nemusis se prepinat do aplikace SMS.


Tak není problém, aby to byla položka v nastavení, případně by byl odlišný přístup k požadavku z android a ios appky.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 23. 11. 2018 11:50

No fakt je, ze Android uzivatele daji pristup k cemukoliv, a pak se divi, ze jim neco posila premium sms
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chrudimi 23. 11. 2018 12:01

vpe píše:No fakt je, ze Android uzivatele daji pristup k cemukoliv, a pak se divi, ze jim neco posila premium sms


To už je ale jejich blbost. Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly.

Důvod bude ale daleko prostější, bylo potřeba zbastlit to do termínu a tak se nějaké UX vůbec neřešilo.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod emkovicz 26. 11. 2018 21:22

Nevite nekdo jestli se dostat Richee ucet do Creditas internet bankingu?
Puvodne jsem mel jen Richee a zalozeny jejich ucet + sporici. Zjistil jsem, ze nemam internet banking tak jsem primo na pobocce vyridil internet banking.

V nem ale vidim jen sporici ucet. Richee je uplne separate.
Ani by me to tak nevadilo ale v Richee aplikaci nejde delat naprosto zakladni veci jako trvale prikazy atd. Takze pro me je jako bezny ucet nepouzitelny
emkovicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Delitzsch 26. 11. 2018 21:38

Richee nejde přidat. V běžném internetovém bankovnictví se nezobrazuje Richee záměrně, aby klienti používali k jeho správě mobilní aplikaci. Jinak by jeho existence pro banku nedávala smysl.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kamziq 27. 11. 2018 03:41

Vsak je to jen beta ucet na testovani, vhodny snad jen ke sporeni, snad bys to nechtel pouzivat na transakce?
:oboze
Kamziq
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kolotuk 29. 11. 2018 11:36

Od 1.12.2018 bude na Richeem 1,5% až do 300000Kč!
kolotuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tom brava 29. 11. 2018 11:38

dalo se to cekat - primy konkurent Hello vysava vklady kliosu...jeste to chce nejakou akcicku typu narozeninova party s bonusy, at je to komplet stylove
Naposledy upravil tom brava dne 29. 11. 2018 11:47, celkově upraveno 2
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 29. 11. 2018 11:42

Je to použitelné aspoň tak jako Axa? Nějaké nepohodlí snesu, nevysvětlitelně mizející peníze a naprostý zmatek asi ne.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod čulibrk 29. 11. 2018 11:45

No ještě počkám, je v tom bordel. Na oficiálních stránkách mají stále jen do 50000 Kč.
https://www.richee.cz/ucet-karta
https://www.richee.cz/media/W1siZiIsIjI ... 1.2018.pdf
Naposledy upravil čulibrk dne 29. 11. 2018 11:56, celkově upraveno 1
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chrudimi 29. 11. 2018 11:55

Pokud chtějí naučit lidi používat tu beta verzi aplikace, pak budou muset přitlačit na úroku, dorovnáním nabídky Hello těžko někoho přesvědčí.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 11. 2018 12:00

Já nevím, ale volných (tedy umístěných za nižší úrok) 2x 300k tu mám, takže pro mne využitelné.

fc70: Nic mi tam nemizí a funguje to, jak očekávám - leží mi tam prachy, úrok se připíše a jsem ho schopnej poslat jinam (což signalizuje, že by se mi mohlo podařit poslat jinam i zbytek). Jediné nepohodlí pro mě je, že se ovládá výhradně přes mobilní aplikaci. Jediný problém byl s přenosem na nový telefon, ale bůhví, jestli to nebylo na mé straně - každopádně přes fcb reagovali celkem svižně (pokud si dobře pamatuji). Ambice, že bych tou aplikací ovládal jiné účty v jiných bankách, nemám.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků