Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 11. 2018 19:31

Kvalitní? Stačí se zajít podívat do technického muzea, jaký křápy to tehdy byly! Něco "vydrželo" jen díky tomu, že konstrukce byla zcela primitivní a dalo se šmelit s náhradními díly.
Spokojenější tehdy v porovnání s dneškem mohou být tak leda lidí zcela neschopní se o sebe postarat a lidi bez paměti.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vokounn 22. 11. 2018 21:53

No záleží i jak bereš spokojenost. Měl jsem ,,štěstí´´ a narodil se v rodině, která nestrádá. Koupit auto za 30 mega, dům na Floridě za 100, vlastně úplně všechno za čím se populace honí není sebemenší problém. Upřímně štěstí nevidim v penězích, ale v jiných věcech, které tuhle konzumní dobu dostaly do něčeho strašného.

Lidi se k sobě chovají hrozně, když už se někdo chová hezky tak je to z větší části kvůli výhodám apod. To mi vadí mnohem víc, co mi rodiče říkali, tak to dřív takhle nebylo. Byla mnohem větší pohoda na pracovišti, lidé se scházeli. Dneska si mladý holky vymýšlí co by nechtěly, bohužel když člověk začne cestovat, začne si všímat rozdílů, jak jsou tu ty holky primitivní a škaredý zároveň, bohužel si to žádná z nich nemyslí.

Dřív si lidé všeho víc vážili, dneska je tu dobře vlastně kvůli čemu? Co já vidim kolem sebe, tak lidi makaj, i když si někdo vydělá 100 tisíc za měsíc, je to uplný houno, stejně si unavenej jede nakoupit, pusti si film a začne znova. S přáteli se schází jednou týdně, jelikož nemá čas, na sport už třeba také zanevřel. Manželku mu vezme výplatu a třeba mu ani nedá. Naopak si myslím, že čím bohatí lidé bohatnou a chudí jsou chudší, tím je to horší. A co je nejhorší, že i ta střední, nebo nižší vyšší vrstva se musí neustále předvádět, jak mají nové auto apod. Tahle doba je podle mě úplně o niče. Proto jsou lidé ve vyspělejších zemích mnohem smutnější než ti chudáci, co mají jen přátele, rodinu, bydlení a něco málo k jídlu.
Vokounn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jack111 22. 11. 2018 22:17

Byt na floride za 100 neni problem, ale je nutnej podvod, aby usetril osmicku. Tak to jo.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vokounn 22. 11. 2018 22:22

A to je problém? Stačí že dal za garsonku 4,3 mega, tak nějaké zaplacení služeb mě nevytrhne, ale i tak si to udělám tak, abych to neplatil :) Hezký den
Vokounn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jack111 22. 11. 2018 22:24

Ano podvod je problem.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vokounn 22. 11. 2018 22:26

Tak k ní budu muset chodit párkrát týdně jen přespávat :))
Vokounn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neosobně 22. 11. 2018 22:27

Starého psa novým kouskům nenaučíš. či... Velké bohatství často pochází z velkého zločinu.

Zajímavá "logika" bohatce Vokouna, kritizuje dobu a sám se chová jako hyena v čerpání nějaké dávky na bydlení.
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ab84 22. 11. 2018 22:29

tvl Vokounn, nejseš náhodou od PČR? Kávička zdarma..
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vokounn 22. 11. 2018 22:31

Získat příspěvěk na bydlení v řádu několika stovek není hyenismus, ale je to tvůj názor. Já si na penězích nesedím, jsem v průměrné platové třídě, zato dělám to, co mě naplňuje a baví :)

-- 22. 11. 2018 23:35 --

neosobně píše:Starého psa novým kouskům nenaučíš. či... Velké bohatství často pochází z velkého zločinu.

Zajímavá "logika" bohatce Vokouna, kritizuje dobu a sám se chová jako hyena v čerpání nějaké dávky na bydlení.


jinak máš zvláštní představu o nabytí majetku, třeba takový Bill Gates by ti mohl vyprávět, chápu že v seriálu Narcos, nebo v Česku je problém vydělat spoustu peněz, ale i třeba takový pan z Moravy dokázal vytvořit společnost s letenkami, kterou mohl sám prodat za stovky miliard.
Vokounn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neosobně 22. 11. 2018 22:36

Typický příklad jak nadnárodní Zločinecká Koloniální korporace ničí celý svět, však ten Mondolez škodí i u nás, vyrábí šmakulády v bývalé chutné Opavii

https://refresher.cz/60332-Denne-kvuli- ... -internetu


"V pozadí každého velkého majetku je zločin." - Balzac Honoré de

Moc dobře si pamatuji na cca 20 let Mega Tunelů a Mega defraudací v řádech stovek a stovek miliard po roce 1989...vlastně ten Tunelářský hnis a nádor teče stále až do součastnosti. viz. Agent Bureš Babiš, Bakala, Kellner, Rittig, Janoušek, Bém atd. atd.
Naposledy upravil neosobně dne 22. 11. 2018 22:45, celkově upraveno 2
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jack111 22. 11. 2018 22:37

Ziskat neopravnene prispevek hyenismus je. Vlastne se to vubec nijak nelisi treba od Babise s dotaci na capi hnizdo. ***** vsude kam se podivas.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vokounn 22. 11. 2018 22:43

Dotaze Babiše je hyenismus, když není schopen zaplatit 0,001% z jeho majetku vlastní stavbu a bere si dotaci. Hrozný skrblík a být po mém, už dávno maká někde v dolech, každopádně já takové peníze nemám, beru nějakých 23 tisíc a přítelkyně zatím nevydělává, proto ten příspěvek.
Vokounn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vasek06 22. 11. 2018 22:45

To Tě neomlouvá.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod redhaven 22. 11. 2018 22:50

Vokoun co to tady meleš, máte ve familii miliardy a ty řešíš nějakou dávku na bydlení? Nejsi Babišovic?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Vokounn 22. 11. 2018 22:54

To je moje věc, jestli řešim příspěvek na bydlení nebo ne.
Vokounn
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků