Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 9. 11. 2018 19:04

nefunguje
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 24. 11. 2018 02:22

Co je CK? Muzete mi shrnout ve 3 vetach vyhody a nevyhody twisto?

S ohledem na http://www.forbes.cz/30pod30-2017/28-michal-smida asi nebudu ta spravna cilovka :-)

audiobullys píše:Balík do ruky právě pošťák může vydat i sousedovi, pokud tam není do vlastních rukou napsáno. Říká mi to pošťácká co dělá u pošty 20 let.
Proto si občas lidé stěžují na diskusích idnes třeba že nemáj doma balík ani na poště neni k vyzvednutí a pak jim postacka sdělí že jim ho vyzvednul soused.


Je to tak, uz tech 20 let :-) jednou jsme to obesli tak, ze jsme postacce vysvetlili, ze ma vyjit z postovni budovy (kde tedy muze vydat pouze adresatu ci zmocnenci) a balik vydat mimo postovni budovu - jako doruceni na adresu a proslo to :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 24. 11. 2018 11:35

twisto má nevýhodu jen jednu:
cena/měs. poplatek.. (dokud je bez poplatků je zejm. ta nejvyšš. varianta velmi zajímavý produkt)

+ cestovní pojištění
+ proplacení složenek, faktur
+ karta lze přidat do CRV
+ násl. uhrazení všeho kreditkou, která vrací třeba 2 %
--------------------
pozn.: jako CK zde bývá obvykle označována CoolKarta od CSOB příp. Postovky
Teď asi bude následovat dotaz, co je P5 (Praha5), že?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 11. 2018 13:07

Von je novej a poctivej, tak to nemůže vědět. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 25. 11. 2018 07:59

Jaký je tedy obchodní model Twisto? Proč platí 3% ze zahraničních útrat?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 25. 11. 2018 08:25

Žádná 3% fakticky nevrací, jen si pro ty s premium účtem přestávají účtovat 3% marži.

Je to plusmínus kreditka, jen s kratším bezúročným obdobím a mnohem většími úrokovými sazbami pro malé dlužné částky (až někde k 70% p.a., jestli to počítám dobře).
Naposledy upravil fc70 dne 25. 11. 2018 09:19, celkově upraveno 1
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod xls 25. 11. 2018 08:38

Řekl bych, že to je jen další slepá ulička a past na lidi, kteří nejsou schopni si to spočítat.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod smajlik2 25. 11. 2018 08:49

To jsou lichváři :-) To by mě zajímalo kolik jejich klientů si za tento úrok půjčuje a kolik tím Twisto měsíčně vydělá?
Asi dost, když mají/měli reklamu i v TV :-)
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 25. 11. 2018 09:15

Twisto mělo (má?) dobré akce za založení jejich karty, já jsem dostal myslím 600 Kč kredit na Slevomat a pak ještě 400 Kč bonus přímo na kreditku, dále půl roku vedení zdarma a pojištění. Po uplynutí půl roku samozřejmě kartu zruším, pokud mi ji nenabídnou dále zdarma. Platit za ni stovku je samozřejmě nesmysl.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 27. 11. 2018 15:22

Tak ještě než skončím, resp. přejdu na tarif ONLINE, tak zkusím doporučit akci.
:arrow: Doporuč Twisto, viz https://blog.twisto.cz/doporuc-twisto/
Vstupní bonus je 300,- (i pro doporučujícího) a Twisto Premium na 3 měsíce zdarma!
Kdyby měl někdo zájem, tak sdílím promo kod: MARTINAR90 nebo lépe odkaz na registraci včetně bonusu je https://www.twisto.cz/registrace/?promo=MARTINAR90
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 27. 11. 2018 16:14

K tarifu online je možná taky karta při nějaké akci? Nebo případně když si zřídím v akci Standart a po třech měsících přejdu na online tak karta zůstane funkční?
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 27. 11. 2018 18:35

tohle je doporučení na Premium
a v účtu Online je karta blokována
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 27. 11. 2018 21:09

No mě tam láká akorát ten náramek. Zase něco nového na zkoušení. Otázka je jestli náramek funguje i v tarifu standart protože při založení to nabízí jen premium a ten bych teda platit po těch 3 měsících nechtěl.

Každopádně jak sem na to koukal tak v tom náramku je pouze zastrčená platební nálepka takže pokud mi bude náramek vyhovovat a twisto ne tak prostě kartu nechám zablokovat a do náramku si dám nálepku od jiné banky. :mrgreen: Teda doufám že se to neliší velikostně :hm
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 27. 11. 2018 23:09

Liší, třeba nálepka od Airbank do něj nepasuje.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 11. 2018 19:00

Nálepky se liší mezi bankami velikostně často velmi výrazně. Třeba ta k Hello kreditce je cca o třetinu větší než k Air či ČSOB/PS kartě (ale má to i výhody, terminály tu Hello snadněji čtou i při méně přesném přiblížení).
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků