Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tony321 23. 11. 2018 12:40

Môžeš im skúsiť napísať, ale momentálne sa nedá. Ani pri platených účtoch. Jedine ako virtuálnu kartu.
Tony321
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DDD22 23. 11. 2018 16:37

Sc0rpio: Ahoj, já mám neplacený účet, který jsem si zakládal v létě a obojí karty (fyzická i virtuální) mám Visa.
DDD22
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tony321 23. 11. 2018 17:19

DDD22: Od polovici augusta (odkedy vydali kovovú kartu) vydávajú MasterCard aj k bežnému účtu. Predtým bola VISA, aj ja ju mám.
Tony321
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 11. 2018 19:18

a ještě před tím dávali jen MC
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sc0rpio 23. 11. 2018 20:36

Díky za odpovědi i když nejsem potěšen :D Potřebuji nějakou zálohu kdyby nebrali/nešla MC, přece jen v Číne a na Filipínách může být problém...
Sc0rpio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 23. 11. 2018 21:48

Do 25. je sleva 20% na Premium
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 11. 2018 22:00

jj, přišel mail..
takže teď je cena jaká?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 23. 11. 2018 22:38

Upgrading is super simple. Head over the More tab in the app and tap on Premium. Choose our annual option and you’ll only pay £58 instead of £72 (or currency equivalent).
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 24. 11. 2018 06:40

Este som sa nestretol, ze by niekde neakceptovali MC a akceptovali iba Visu. Skor som sa stretol s blokovanim kariet, tzn nedalo sa zaplatit so ziadnou ceskou kartou
A pozor na to, Revolut je prepaid, to uz samo o sebe znamena horsiu akceptaciu.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 24. 11. 2018 07:45

Ale může být. Teď např. největší síť v Thajsku Visu bere, MC ne. Dost opruz.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod alfas123 24. 11. 2018 11:32

A co Amex a Diners?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 24. 11. 2018 12:02

@alfas:
Není třeba jezdit ani moc daleko. Hned v německých Drážďanech v obchodním centru hned u hlavního náměstí jsem narazil na několik obchodů s občerstvením (italský fastfood a další), které dle nálepky i reality braly pouze karty VISA, MasterCard nikoliv. Tedy tam se mi Revolut VISA hodila. A to nepočítám fakt, že řada německých obchodů (řada sítí potravin atd) nebere karty ani jedné z těchto dvou asociací, ale jen vlastní lokální německé karty vydávané tuším Erste Bank.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 24. 11. 2018 12:26

Německo je země, kde se v rámci Evropy asi může narazit nejvíc. Karty tam stále moc obvyklé nejsou - bůhvíproč. Mám spoustu německých obchodních partnerů či zákazníků, kteří odmítají platit kartou, neboť ji údajně nemají a trvají na bankovním převodu. A to, jak nám o půlnoci došel v nějaké německé vesnici benzín a jediná benzínka (bez obsluhy) široko daleko měla u stojanu terminál na Visu a my měli jen Mastercard (či naopak), na to nezapomenu :D
Mr.Scully
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 25. 11. 2018 10:27

Z vlastní mnohaleté zkušenosti mohu říct, že v Německu je placení kartou hodně rozšířené, prakticky všude se dá kartu použít, ale v rámci německého systému Girocard (dříve EC-Karte). Všechny německé banky vydávají debetní karty Girocard v kombinaci se systémem Maestro nebo VPAY, který slouží pro platby v zahraničí. Placení kreditními kartami se obchody bránily mimo jiné kvůli vysokým nákladům. Dokonce u debetních karet bylo běžné, že peníze nebyly zaúčtovány přímo na kartu, ale přes inkaso z běžného účtu, k němuž byla karta vydaná (zákazník podepisoval na pokladně v obchodě na účtence souhlas inkasem). S úpravou mezibankovních poplatků a změnou potřeb klientů se rozšíření akceptace kreditních karet dramaticky zlepšilo. Všechny velké obchodní řetězce v Německu už akceptují kreditní karty MC/VISA. Některé banky začaly vydávat dokonce jako alternativu k systému Girocard debetní karty Mastercard Debit. Akceptace pouze karet Maestro/MC nebo VPAY/VISA se objevovala, když měl obchodník terminál od banky podporující jednu variantu duálních karet (častěji míval ale jen terminál na Girocard). V současnosti už je to spíše výjimka.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Boolcz 25. 11. 2018 22:57

Na jakou měnu si převádíte peníze na Revolut kartě, pokud cestujete do země, kterou Revolut nepodporuje? A funguje v tomto případě i výběr hotovosti z bankomatu?

Předem díky za vaše zkušenosti!
Boolcz
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků