Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod chrudimi 29. 11. 2018 12:06

drkarel píše:Já nevím, ale volných (tedy umístěných za nižší úrok) 2x 300k tu mám, takže pro mne využitelné.


Tak jasně, kdo má více volných na horším úroku, tak bere i toto, ale to asi nebude jejich cílovka, oni chtějí, aby se to začalo používat masivně.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 11. 2018 12:11

Já chápu, ale obávám se, že masu nemotivuje nic. U velké skupiny lidí se bude mísit nedůvěra k takovýmto novotám, zvláště ve financích, s nedůvěrou v malou banku, navíc vzešlou ze záložny.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod lubik2 29. 11. 2018 15:11

drkarel píše:... nedůvěra k takovýmto novotám ...
U mě převažuje nedůvěra kvůli absolutní nefunkčnosti aplikace - už přes měsíc se snažím založit Richee účet, ale kvůli hromadě chyb to nikdy neprojde. Ostatní části aplikace jsou taky samá chyba, ale trochu to funguje.
Za mě hodnocení aplikace - nápad 5, realizace 1 (méně hvězdiček dát nejde)
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kamziq 29. 11. 2018 15:19

kolotuk píše:Od 1.12.2018 bude na Richeem 1,5% až do 300000Kč!

To uz je zajimavejsi. Da se to zalozit na dalku bez nejakych problemu s podepisovanim atd.?
Kamziq
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chrudimi 29. 11. 2018 15:26

Kamziq píše:
kolotuk píše:Od 1.12.2018 bude na Richeem 1,5% až do 300000Kč!

To uz je zajimavejsi. Da se to zalozit na dalku bez nejakych problemu s podepisovanim atd.?


Pro majitele účtu Creditas je to pár kliknutí v aplikaci, pro ty ostatní klasická opičárna se skenováním dokladů atd. viz video https://www.richee.cz/blog/registrace-do-aplikace
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kamziq 29. 11. 2018 15:29

Aha, ja Creditas ucet nemam. :-\ V tom videu ale jen foto dvou dokladu totoznosti a overovaci platba z jineho uctu, to by bylo idealni.
Kamziq
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 11. 2018 16:59

Dá se to založit na dálku bez komplikací - stačí 2 doklady OP + řidičák/pas a aktivační platba z jiného svého účtu ("důkaz" o jeho vlastnictví ale nechtěli). Já účet v Creditas měl, ale zakládal jsem to ženě, aplikace je aktivována, ale teď je týden pryč, takže sama nezvládla založit ten účet a na dálku ji nějak nemůžu navést.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 29. 11. 2018 19:05

Tak Richee super, platby z a do Creditas jsou online. Jen škoda že Richee účet nevidím v IB Creditas, ale jen v aplikaci v telefonu.

Já založil dnes, za 10 minut hotovo.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 29. 11. 2018 19:37

lubik2 píše:
drkarel píše:... nedůvěra k takovýmto novotám ...
U mě převažuje nedůvěra kvůli absolutní nefunkčnosti aplikace - už přes měsíc se snažím založit Richee účet, ale kvůli hromadě chyb to nikdy neprojde. Ostatní části aplikace jsou taky samá chyba, ale trochu to funguje.
Za mě hodnocení aplikace - nápad 5, realizace 1 (méně hvězdiček dát nejde)

Totálně stejné - asi by bylo lepší psát, že Richee je dobrá nabídky pro ty, kterým se podaříprojít jejich polofunkčním systémem:
Od 25.10:
Kód: Vybrat vše
vaši záležitost řeším s technickou podporou Richeeho.

Jakmile pro vás získám informace o dalším postupu, budu vás ihned kontaktovat.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 29. 11. 2018 22:11

jakej ma richieeee kod banky, jako creditas? a číslo uctu je taky totozne(delkou a typem) jako u creditas?
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VVNP 29. 11. 2018 22:27

ano, ano
VVNP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ovo 1. 12. 2018 14:25

Dneska jsem spustil aplikaci Richee a zjistil, že při každém pokusu o přihlášení aplikace spadne. Je jedno jestli se hlásím pinem nebo čtečkou prstu. Může to souviset s tím, že jsem včera vyzkoušel fíčuru 'Rozjeď to s virtuálním účtem' a založil tři virtuální účty. Naštěstí tam mám jen spořící účet, tak nikam nespěchám, ale mít Richee účet jako běžný, tak bych asi znervózněl.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 1. 12. 2018 14:34

Já dnes na Richee doplnil na 300 tis když už nabízejí to 1,5%
Ohledně přihlášení nemám problém přihlásit se pojem ale nikdy se mi nepovedlo přihlásit se otiskem.
Účet mám od začátku
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ovo 1. 12. 2018 19:33

Mně přihlašování prstem fungovalo celkem bezchybně, tedy asi měsíc a půl (nefunkční to bylo dokud mi neschválili doklady).
Včera jsem narazil ještě další na bug u těch virtuálních účtů - aplikace spadla, když člověk zadával zůstatek dříve než název. A dneska to vypadá, že jsem na nějakou dobu dotestoval.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 2. 12. 2018 00:01

https://www.mesec.cz/aktuality/creditas ... si-vklady/

Ovo píše:Dneska jsem spustil aplikaci Richee a zjistil, že při každém pokusu o přihlášení aplikace spadne. Je jedno jestli se hlásím pinem nebo čtečkou prstu. Může to souviset s tím, že jsem včera vyzkoušel fíčuru 'Rozjeď to s virtuálním účtem' a založil tři virtuální účty. Naštěstí tam mám jen spořící účet, tak nikam nespěchám, ale mít Richee účet jako běžný, tak bych asi znervózněl.


Zkus nasetrit na iOS, tam nc nepada a funguje to :-) akorat by mohli optimalizovat na tablet...

-- 2. 12. 2018 00:04 --

V aplikaci jsem ale ten urok richee nenasel

Ve webove ib creditas urok u uctu napsany byl

-- 2. 12. 2018 00:06 --

chrudimi píše:
Kamziq píše:
kolotuk píše:Od 1.12.2018 bude na Richeem 1,5% až do 300000Kč!

To uz je zajimavejsi. Da se to zalozit na dalku bez nejakych problemu s podepisovanim atd.?


Pro majitele účtu Creditas je to pár kliknutí v aplikaci, pro ty ostatní klasická opičárna se skenováním dokladů atd. viz video https://www.richee.cz/blog/registrace-do-aplikace



Nechapu proc se musi vyplnovat vsechny udaje a pak vam to rekne: nemate nahodou ucet u creditas? Velmi vtipne...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků