Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 24. 9. 2018 12:39

stále u KK RB platí, že pokud není daná měna v kurzovním lístku, účtuje se kurzem asociace? konkrétně HKD
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 24. 9. 2018 12:53

nejspíš ano, zkoušel jsem DOP a na kreditce i debetce byl stejný kurz a přišel mi v pořádku
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 24. 9. 2018 13:11

Mexicke peso tak fungovalo pred cca 1,5 mesicem. Kurz asociace.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 24. 9. 2018 14:55

Smůla se na mě lepí ze zvyku
a všichni jsou už v Mexiku...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 24. 9. 2018 15:07

Kde je ta holka, co měl jsem rád ?
Už tu na rohu měla stát !
S pihou na svým krásnym nosíku,
už se asi nosí někde v Mexiku...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 25. 9. 2018 10:56

Kde je můj pes, co mě hlídat měl?
Že nezaštěkal, kam jen šel?
Bez obojku a bez košíku,
už se asi toulá v Mexiku...
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod powery 25. 9. 2018 12:58

Zpívá celá rodina? :potichu
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 25. 9. 2018 13:06

Heeej makarena :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 3. 12. 2018 14:37

Na kreditní kartě Life lze nějak nastavit limit na částku internetových plateb? V internetovém bankovnictví RB vidím pouze 2 možnosti pro internetové platby - povolené nebo zakázané. Jen 2 stavy. Předpokládám, že povolení znamená povolení do aktuálního disponibilního limitu.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod quino 3. 12. 2018 19:50

Kolik vám vrací Life? Mně už druhý měsíc po sobě přes 350. Myslel jsem, že 350 je strop.
quino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 3. 12. 2018 20:15

Jelikož škrabku na led už mám a karta, kde je měsíční poplatek 50Kč a bonus 100Kč není žádné terno, tak moji poslední RB KK (Mall) vypovím koncem zúčtovacího období, kdy se připíše bonus na kulatou částku. Zlaté doby bonusů už se nevrátí. Kdo rušil v poslední době, jak to teď funguje? Co jsem dohledal pár stránek zpátky tak mailem už možná ne, tak se pochlubte, jak jste rušili. Zkoušel to někdo přes datovou schránku, nechce se mi na pobočku a těch 15 KČ za to klidně dám?
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vasek06 3. 12. 2018 20:20

Nedávno jsem rušil KK Mall - musel jsem v mém případě na pobočku - konkrétně v UH. Neuvěřitelné - celá operace cca 5 minut, na to jsem se musel dopředu objednat - přitom, jak jsem sledovat, tak tam byly 3 pracovnice - z toho 2 bez klientů. Tato pobočka mě připadala chováním jak za sociku, horší už snad je jenom KB v UB.
Když jsem se ptal pracovnice - co to rušila - co jiného výhodného pro obě strany mi můžou nabídnout - hleděla na mě, jako by viděla UFO. Tato banka určitě není pro lidi.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mimonik 3. 12. 2018 20:24

Proc si musel? Da se to zrusit i pres mail.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eR99 3. 12. 2018 20:27

quino píše:Kolik vám vrací Life? Mně už druhý měsíc po sobě přes 350. Myslel jsem, že 350 je strop.


Za určitých podmínek je strop 500 Kč/m. Viz webovky RB a příslušné dokumenty.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quino 3. 12. 2018 20:57

eR99 píše:
quino píše:Kolik vám vrací Life? Mně už druhý měsíc po sobě přes 350. Myslel jsem, že 350 je strop.


Za určitých podmínek je strop 500 Kč/m. Viz webovky RB a příslušné dokumenty.

Díky, už jsem našel vysvětlení: v říjnu založené Komplet konto. O propojení s kartou jsem nevěděl.
quino
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků