Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod noi2 5. 12. 2018 12:23

Já na základě této diskuze zkusil aktivovat nově vydanou AirBank kartu starým kódem (nový mi nepřišel) a podařilo se.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 5. 12. 2018 13:32

Teď jestli není systémové pravidlo, že karta se stejnými čísly, která už jednou byla verifikována může být znovu autorizována jen jedním a tím samým již zaslaným kódem? A nový kód to z principu ani nezašle podkladové bance...
Naposledy upravil bodyczech dne 6. 12. 2018 07:54, celkově upraveno 1
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 5. 12. 2018 13:37

Jo je to tak. Já měl u ČEZ KK taky 2 stejný kódy.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voltov 5. 12. 2018 21:23

Ahoj,
v poslednim videu na ytb petr mara rikal, ze curve uz funguje s raif ma to nekdo odzkousene diky
voltov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod barnyss 5. 12. 2018 22:24

Pánové díky, že jste mě nakopli správným směrem. Už přes měsíc se marně snažím verifikovat novou KK HelloBank, kterou jsem obdržel za již neplatnou se stejným číslem karty. HelloBank žádný verifikační kod v transakcích nevidí, podpora Curve taky neví jak na to. Až když jste tady zmínili, že verifikační kod máte stejný pro stejné číslo karty, tak jsem zkusil zadat kod, který jsem zadával téměř před rokem při verifivaci té staré karty, a ANO, JDE TO!
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jan.za 5. 12. 2018 23:22

To mě teda nenapadlo si rok schovávat staré kódy.., ze by se to ještě mohlo hodit?
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 5. 12. 2018 23:40

No, bylo to v podstatě náhlé osvícení mysli, poslední pokus jak po sté znovu verifikovat mallku a zcela náhodou to vyšlo. A díkybohu za elektronické bankovní výpisy, protože uchovávat jinak nějaký autorizační kód by mě ani ve snu nenapadlo...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pobert 6. 12. 2018 08:46

Kam ten kód zadáváte? Mám obnovenou Mall kartu a v Curve je s vykřičníkem, že je potřeba verifikovat. Když dám verify card, objeví se informace, že strhnou malou částku a obratem ji refunduji. A pak, že karta nelze verifikovat. Nikde nemůžu najít zadání kódu...
pobert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bodyczech 6. 12. 2018 09:01

Nevím jak Mall obnovují, má stejné číslo jako ta původní? Případně, nemáš blokované internetové platby?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomason87 6. 12. 2018 09:57

Stalo se mi u GBiT, že se přenášená částka zdvojnásobila. Chroustalo to strašně dlouho a pak to uvedlo dvakrát tolik, což se i strhlo. Přihodilo se to už někomu?
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 6. 12. 2018 11:59

pobert: u stare Curve nejde pridat, manzelka uz aktivovala novou (me zatim lezi v supliku) a te Mall pridat takto sla.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod RedTop 6. 12. 2018 20:48

RedTop píše:Pokoušel jsem se několikrát během posledního měsíce přidat RB Mall, ale vždy bez úspěchu. Z podpory mi napsali, že banka vrací Do Not Honour a mám se obrátit na oddělení rizik a podvodů své banky.

Doplním ještě vyjádření banky:
Raiffeisenbank v tuto chvíly Curve Card nepodporuje.Transakční detaily dle názoru banky nesplňují pravidla a standardy karetních společností pro zpracování transakcí. Situaci řešíme se společností MasterCard a dle našich informací pracuje vydavatel Curve Card na úpravě nastavení, po které bude možné transakce správně zpracovat a schválit.
RedTop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drpatrik2 7. 12. 2018 10:18

Pokud má být poplatek za výběr, naúčtuje ho Curve hned k částce, kterou strhne z podkladu? Rád bych už zjistil, jestli DEBIT jsou bez toho limitu 200 liber měsíčně. Včera jsem vybral 5800 z kreditky, dnes zkusím 500 z DEBIT.
drpatrik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 7. 12. 2018 10:50

No hlavně dej vědět, jestli ti to u kreditky (a přesně u jaký) vzalo jako výběr z bankomatu s poplatkem za výběr a naskočilo hned úročení vybrané částky.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drpatrik2 7. 12. 2018 10:57

To nikdy tak nezvzalo. Vždycky eplatba. RB i Mbank
Technicky to beztak ani není možné bez Pin
drpatrik2
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků