Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 12. 2018 04:52

čulibrk píše:Potřebují králíky na odladění. Já mám jen Richee účet s 1.5% a nic jiného nepoužívám a nečekám.

Já si k tomu nechal vydat i kartu. Jako rezerva pro občasnou platbu nebo výběr z bankomatu, když se projeví náhlá potřeba dobré, aspoň jsou tam ty peníze dobře úročeny
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 12. 2018 06:22

Ta karta bude spíše jediná možnost, jak se dostat k penězům na účtu, po včerejší aktualizaci aplikace totiž zjevně nechodí ani autorizační SMS zprávy (a poněkud pochybuji, že by to bylo jen u mě)... Mít to jako hlavní účet může leda tak dobrodruh.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 12. 12. 2018 06:29

Me se autorizuje PINem :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 12. 12. 2018 11:08

Taky mi po včerejšku nechodí autorizační SMSky..., na kartu čekám.

Mimochodem, nepovedlo se mi dnes napojit ani účet u Spořky.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 13. 12. 2018 05:58

O jakych smskach to mluvite? Vy mate android?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 18. 12. 2018 12:17

podařilo se někomu rozchodit s poslední aktualizací ty Apple Watch?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 1. 1. 2019 11:40

Rozčarování - skutečně nechápu, jak banka může vydat takový nedodělek, jako je Richee a zároveň na něj dělat takovou reklamu... Hromada lidí má opakovaně problém s přihlášením, s platbami, se zobrazováním korektního stavu v aplikaci a toto jsou všechno věci, které musí perfektně fungovat. "Nějaké" třídění výdaju a propojení s cizími účty je podružná funkcionalita a pokud na must have věci neexistuje workaround, jakože na přihlášení a platby neexistuje, když to přes telefon nejde a IB na počítači nelze, je to dosti na pováženou.

Dnes jsem chtěl poslat úroky z Richee mimo banku a aplikace házela nečitelnou validační chybu pro koncového uživatele (pouze nějaký validation error code) a odmítlo platbu provést. Problém byl v tom, že jsem měl defaultně splatnost platby na 1.1. a při změně na 2.1. už platba prošla...
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod maondra 3. 1. 2019 20:36

Tak jsem si taky stáhla RICHEE appku do mobilu, naivně jsem jim tam zadala všechny údaje vč. rodného čísla a appka mi nabídla výhodné založení účtu (do 50 000,- úrok 1,5%), poté začaly hlava-nehlava chodit autorizační SMS, asi v počtu desítek zpráv, nepomohlo ani restartování mobilu. Nakonec jsem appku odinstalovala a teď mám hodně blbý pocit, aby mi ještě někdo nevybílil účet u Creditas...určitě už do této aplikace podruhé nejdu. :grr: :grr: :grr: :-l
maondra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 1. 2019 20:51

kdyby, tak určitě odinstalování NEpomůže :-D
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maondra 3. 1. 2019 21:56

Tak jasně že odinstalování nepomůže....úplně souhlasím s naštvanými příspěvky viz. výše.
maondra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SVitara 4. 1. 2019 00:50

Takze urok 1,5% uz je jen do 50000 Kc?
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 4. 1. 2019 08:07

Ne, myslím, že ne.
Naposledy upravil Lafayette16 dne 4. 1. 2019 14:09, celkově upraveno 3
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod SVitara 4. 1. 2019 08:19

Mozna to je jen pro nove zakladane ucty od ledna?
maondra píše:... a appka mi nabídla výhodné založení účtu (do 50 000,- úrok 1,5%), ...
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maondra 4. 1. 2019 09:47

Ano, potvrzuji, appka mi v 1/2019 nabídla Richee účet do 50 000,- za 1,5%....toho jsem si taky všimla.
maondra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 1. 2019 09:53

Tak asi nemají appku upravenou. Byl vůbec někdo, komu by appka ukázala při zakládání 1,5 % do 300k?
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků