Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 12. 2018 23:54

Android 6
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mimonik 18. 12. 2018 00:35

retron píše:na jakém systému? me se zpozduji notifikace na iOS ale mozna slo o offline transakci

Offline transakci? Mas nejaky info, ze by to curve podporovala? Ja zatim vsude vidim online, ale notifikace se mi taky opozduji na androidu, sem tam.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 18. 12. 2018 12:34

hopo.hopo píše:Teď jsem zkusil vybrat z Mall karty a nešlo to ani napřímo ani přes GBiT. Napřímo bankomat zahlásil nedostatek prostředků a při GBiT v appce zase "Preauth on new card wasn't authorized". Jinak placení v obchodech na Mall jde OK.

jj, vybrat cash Mall kartou pod CRV už asi nejde, i mně bankomat zahlásil nedostatečné zdroje a dokonce to vzápětí odmítlo transakci na automatické benzince... ale běžné platby fungují, aspoň tak. Ovšem s dojením Mallky přes ATM je zjevně šlus.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jakoubek61 18. 12. 2018 12:51

Možná to tu už bylo, ale chci se zeptat. Je zpoplatněn výběr z bankomatu i z podkladové debetní karty (air), když převýší daný limit 200 liber, např. 10000 Kč.
Je-li podkladovou kartou KK, tak poplatek chápu.
Má s tím někdo zkušenost ?
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 18. 12. 2018 13:45

V rámci mého podání u FA (Curve vs RB) bylo nařízeno ústní jednání na polovinu ledna. Upřímně nevím, proč. Budu si muset vyžádat kopii spisu pro seznámení se.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mimonik 18. 12. 2018 13:52

jakoubek61 píše:Možná to tu už bylo, ale chci se zeptat. Je zpoplatněn výběr z bankomatu i z podkladové debetní karty (air), když převýší daný limit 200 liber, např. 10000 Kč.
Je-li podkladovou kartou KK, tak poplatek chápu.
Má s tím někdo zkušenost ?

Není, ani u debetky, ani u kreditky. Zatím.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mobilman 18. 12. 2018 14:38

Limity jsou celkem na urcite obdobi, a je jedno, co bylo podkladem , je to celkovy objem pro ktery se takto Curve karta v danem obdobi vyuzije.

Btw. jelikoz je Curve zahranicni karta berou nektere bankomaty defaultne poplatek za vyber, na ktery predem upozorni. A opet je jedno, ze podkladem je jina karta, ktera by naprimo mela vyber z daneho obankomatu zdarma. Vse se bere z pohledu Curve. Tento poplatek je pak zahrnut do sumy vyberu - sam jsem vyzkousel .
(proto na vyber v CZ nepouzivam Curve za poplatek napr. v bankomatu CS, kdyz si mohu vybrat z moji CSOB Visa Infinite ve stejnem bankomatu zcela zdarma).
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod otilrak 19. 12. 2018 13:19

Jen dotaz. Při platbě Curve navázanou na Equa banku se platba u Equa započítává jako platbu kartou a nebo jako MO/TO platba? Ty platby kartou by mi asi chyběly pro procenta u spořáků.
Philips Savy>N 5110>Si A55>SE T230i>N 6610i>N 1600>N 2610>N 6300>N N79>Sa E1120>HTC Wildfire S>HTC Desire C>THL W100>Sa E1180>Lumia535>Ulefone U008>Xiaomi Redmi 6>Pixel4a5g
otilrak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 19. 12. 2018 13:25

Jako platba kartou, alespoň tak to je v popisu platby.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mimonik 19. 12. 2018 13:55

otilrak píše:Jen dotaz. Při platbě Curve navázanou na Equa banku se platba u Equa započítává jako platbu kartou a nebo jako MO/TO platba? Ty platby kartou by mi asi chyběly pro procenta u spořáků.

U Equa je jedno jestli je to NET, MOTO nebo klasicka platba, vsechno tohle se pocita do tech podminek pro sporak, overeno.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tlamik5 19. 12. 2018 14:02

u Equa se to jako platba kartou u obchodníka nepočítá, protože, když zakážu platby na netu a MO/TO, tak s Curve nezaplatím. Dokonce mám pocit, že musí být povoleny i MO/TO, že jen platby na internetu nestačí, alespoň se mi to takto kdysi chovalo.
tlamik5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jujec 20. 12. 2018 07:44

tlamik5 píše:u Equa se to jako platba kartou u obchodníka nepočítá, protože, když zakážu platby na netu a MO/TO, tak s Curve nezaplatím. Dokonce mám pocit, že musí být povoleny i MO/TO, že jen platby na internetu nestačí, alespoň se mi to takto kdysi chovalo.


Co je to za nesmysl? Když se mi podaří zaplatit, tak se to počítá jako platba. Když se mi nepodaří, tak logicky žádná platba není a není co počítat. Tvrdit, že se to nepočítá, je úplně mimo mísu.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 20. 12. 2018 13:10

wit.cz píše:Komu funguje RB Mall s Curve a dobíjel Revolut, mohl by se podělit zda RB připisuje odměnu za tuto platbu a zda je platba úročena či nikoliv? Díky


Za dobití Revolutu přes Curve není na RB Mall bonus, teď ověřeno na výpisu. Úroky tu žádné nevidím.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trinchin 20. 12. 2018 13:23

wit.cz píše:Komu funguje RB Mall s Curve a dobíjel Revolut, mohl by se podělit zda RB připisuje odměnu za tuto platbu a zda je platba úročena či nikoliv? Díky


Zrovna dorazil výpis z RB. Dobíjení Revolutu KK Mall přes CRV je sice zdarma, bez úroku, ale to je tak vše, bonus to nevrací :( Tak aspoň že to vrací na Hello KK.
trinchin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 12. 2018 13:26

jo jo, s tím MCC 6012 kódem je to dle podmínek v pořádku
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků