Skautská energie

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Markil 20. 12. 2018 16:21

To bych se neděsil :-D Někdo ti napíše jen akceptaci, někdo napíše to s tím elektroměrem - už se mi to taky stalo (možná aby postrašili :?: ), někdo začne volat, abys to stáhl, že má nové super nabídky :lol: :lol: :lol:

Jestli šla výpověď přes skauty, tak se vůbec nevzrušuj. Od 1.1. budeš u nich ( Yello). A i kdyby čirou náhodou došlo k nějakému posunu termínu převodu, tak tě nikdo odpojovat nebude...

Předpokládám, že ti už měli poslat novou smlouvu, nebo ne? Jedině, že ne, tak bych pro jistotu zkontaktovat TGI. I když dnes jsem tam volal a čekal asi 30 min na lince - jsou nějaký přetížený... Na mail reagovali druhý den.
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 20. 12. 2018 16:27

Smlouva jeste ne, napsali me Skauti tohle na mail

do Skautské energie máte přihláše plyn a elektřinu.
Plyn - výpověď byla podána a připojen budete od 4.7.2019
Elektřina - výpověď byla podána, ale zatím TGI nemá akceptaci. Pokud by jste obdržel akceptaci, pak nám ji zašlete.
Smlouvy a rozpisy záloh přijdou mailem před připojením.

Proc az u toho plynu 04.07.2019 kdyz tam neni uvazek vlastne? :)
Akceptaci jsem jim poslal, scann dopisu a jeste z sms info co PRE zas vyhrozuje :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod S474N 20. 12. 2018 21:52

No evidentne tam uvazek je.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 20. 12. 2018 22:36

hmm to jsou veci... :( prisahanim nic jsem jim nerek, jen jak to jako je za ty leta se smlouvu a pripadne podminky pro ukonceni...

k Vašemu dotazu ze dne 23.10.2018, ve kterém nás žádáte o zaslání podmínek ukončení Vašeho smluvního vztahu, Vám sdělujme následující.


Obchodník s elektřinou nebo plynem je ve smyslu ustanovení § 30 odst. 2. písm. m) nebo ustanovení § 61 odst. 2, písm. m) energetického zákona povinen tyto údaje sdělit pouze zákazníkovi, který je v postavení spotřebitele a který zároveň s žádostí závazek ze smlouvy vypoví nebo od smlouvy odstoupí.

Naše společnost však přijala Etický kodex Obchodníka v energetických odvětvích, který naší společnost zavazuje k tomu, aby nad rámec energetického zákona zákazníkovi na jeho žádost oznámila podmínky ukončení smluvního vztahu a termín, k jakému by byl smluvní vztah ukončen i v případě, že zákazník zároveň s žádostí smluvní vztah nekončí.


S ohledem na tuto skutečnost Vám sdělujeme, že:

Vaše smlouva je sjednána na dobu neurčitou s tím, že výpovědní doba je tříměsíční a začíná běžet prvním dnem měsíce následujícího po doručení výpovědi naší společnosti.

Rádi bychom Vám nabídli uzavření dodatku Úspora s bonusem 1000 Kč zvýhodňujícího Vaši cenu zemního plynu.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod S474N 21. 12. 2018 01:03

No tak si to vypovez co nejdrive sam a Skautum jen oznam datum vypovedi, respektive posli akceptaci ke konkretnimu datu. Od ktereho to potom mohou navazat oni.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rafaa 21. 12. 2018 08:27

Nevíte jestli jako oděratelé skautské energie lze mít přístup do klientských zón těch nových dodavatelů Armex a Yello?
rafaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jumpmans 21. 12. 2018 09:26

Do Armex u mám, zřídili mi ho na jejich infolince. Je bohužel pouze pro čtení.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lexx 21. 12. 2018 09:37

Já zas mám u Yello :D (Armex jsem teda ještě neřešil, jen nastavil trvalý příkaz od ledna)
Yello tam má přehled faktur (zatím tam není žádná), záloh, sjednaných produktů a dá se zadat samoodečet.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 21. 12. 2018 12:05

...
Naposledy upravil blackwork dne 22. 12. 2018 07:59, celkově upraveno 2
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 21. 12. 2018 12:34

Jak se vam to podarilo zaridit? Yello chce pro registraci variabilni symbol z faktury - ktera jeste neni. A Armex zase tvrdi, ze az od zahajeni dodavek.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 21. 12. 2018 13:49

Yello mi týden před zahájením dodávky poslalo e-mail "Aktivace účtu Moje Yello". Po kliknutí na odkaz jsem to aktivoval. Nic jsem nikam nezadával. A ani jsem o tu samoobsluhu nežádal.
Myslím, že jsem jim kontaktní mail dával předtím telefonicky, kdy se sami ozvali.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas1107 21. 12. 2018 15:34

Jak vám dorazil rozpis záloh u Yello Energy? Mně zatím nic.
lukas1107
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lexx 21. 12. 2018 16:54

Dopisem do schránky.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 21. 12. 2018 16:55

A to ti bezi uz ted? Vzdyt to je az od 1.1.2019. Nebo uz od toho 10teho mesice nove klienty rovnou davali do Yello?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 21. 12. 2018 21:12

Mně to běží od 1. listopadu. Předtím jsem byl u innogy, kde dobíhala smlouva.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků