Skautská energie

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 21. 12. 2018 22:42

Lexx píše:Dopisem do schránky.


Armex plyn vcera ve 12 hodin zahlednuto v emailove schrance Průvodní dopis s kalendářem záloh
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 22. 12. 2018 00:16

Jop, ve 12:03 hod. :D
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 22. 12. 2018 05:25

Mam SIPO a docela mne nastvali s tou prvni zalohou za leden slozenkou A (prevodem). To nikdo z predchozich dodavatelu (vc. "smejdu") takhle neresil. Proste prvni zaloha byla az v druhem mesici dodavek a fertig. Doresilo se to pak ve fakturaci..
Zajimalo by mne ale, jak to je pravne - maji na tu zalohu narok, kdyz je ve smlouve SIPO?
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 22. 12. 2018 10:20

Taky nejak nerozumim tomu, ze to nestihaji navazat na SIPO, vzdyt casu maji vice nez dost.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nafťák 27. 12. 2018 17:03

Odpověď na můj mail od Armexu:Nastavení SIPO je v pořádku, není potřeba provádět jakékoli změny.

Je pouze nutné, aby byla zálohová platba připsána nejpozději poslední den daného měsíce na náš bankovní účet.
Nafťák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 8. 1. 2019 23:13

už přišlo někomu konečné vyúčtování od Centropolu? 1/1 jsem zasílál samoodečet a ani na ten se neumí ozvat..Chvála bohu, že máme jiné dodavatele, nic horšího jsem neviděl, než jsou ti čočkaři z Ústí
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_p_ 8. 1. 2019 23:20

dr._lukas píše:už přišlo někomu konečné vyúčtování od Centropolu? 1/1 jsem zasílál samoodečet a ani na ten se neumí ozvat..Chvála bohu, že máme jiné dodavatele, nic horšího jsem neviděl, než jsou ti čočkaři z Ústí


Mě přišla faktura dnes. Samoodecet jsem zadával cca 2.1. přes distributora. A jinak za mě dnes Centropol dobrý. Na faktuře uveden na vrácení přeplatku účet, který jsem už zrušil. Zavoláno na tel. linku a velmi ochotně byl účet opraven telefonicky (proběhlo ověření přes jmeno, datum narození, adresu odběru a zákaznického čísla).
m_p_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod D.roak 9. 1. 2019 00:00

za me standartni rocni faktura mi dorazila v poradku. Samoodecet jsem zadaval jak na centropol tak na distribotora. Zatim konecna faktura za oddobi u me 20.12 az 1.12.2018.
Zatim novy dodavatel EON jeste nezaslal kalendar zaloh. Tak alspon ze funguje ta jejich samoobsluha
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 9. 1. 2019 06:59

dr._lukas píše:nic horšího jsem neviděl, než jsou ti čočkaři z Ústí

Tak buď rád, žes ještě neviděl Halimedes... Špatný variabilní symbol pro platby, když jsem se ptal, co se tedy se zálohami stalo, tak prý to ručně dohledali a spárovali, ve vyúčtování zálohy nevyúčtovány, po reklamaci v novém vyúčtování místo 2,5 kKč přeplatek přes 8 kKč nedoplatek... Nakonec jsem byl rád, že mně ERÚ pomohl se jich zbavit.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 10. 1. 2019 09:07

Já jsem hlásil samoodecet na obchod@centropol a přišel nakej mejl že to zaevidují do pár dnů. Pak jeden odběr v rodině se hlásil ČEZu tam odepsali že pro ně již neexisujem - není odběrný místo není co evidovat, aspoň to poslali na ČEZ distribuci. Tam aspoň zareagovali že to evidují. V samoobsluze ČEZu už nejsou faktury, zálohy, prostě nic tam nejde nahlásit. Takže taky dobrej přístup. Taky nikdy více k nim.
Od eonu přišly dopisy a první platba v únoru.
Škoda že to nemaj Skautici víc propracovaný co se týče samoobsluhy.tak za 2 roky se třeba vrátíme.
Eon mám poznacenej v Google kalendáři, abych na ně nezapomněl za ty 2 roky.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lexx 10. 1. 2019 10:18

Mně přišla 1. ledna SMS a e-mail od GasNetu (distributor), že jim můžu nahlásit samoodečet. Tak jsem to následující den udělal online a už 8. ledna přišla konečná faktura od Centropolu. Taky ok :-))
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 10. 1. 2019 10:29

Presne, taky mi dosla SMS od GasNet. Chteli registraci a fotku a pohoda.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave_no 10. 1. 2019 13:09

Armex zřejmě nestihl vše zařídit, takže zálohy na elektřinu nemám na SIPu. Splatnost je do dnešního dne. Stalo se vám to taky? Měl bych to zaplatit převodem?
dave_no
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 10. 1. 2019 14:19

Když s nimi mám uzavřenou smlouvu, že se platí přes SIPO, tak se platí přes SIPO. To, že něco neudělali, je jejich problém, času na to měli spoustu.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 10. 1. 2019 20:13

Armex resi elektrinu? Vzdyt ten snad resi u Skautu jen plyn. A pokud si vzpominam, psali, ze prvni zaloha se ma uhradit prevodem z uctu.

A Yello na elektrinu nereaguje a nechteji penize, nechteji zalohu a na SIPO se vykaslali. Tomu rikam pristup.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků