ČSOB naše odpovědnost

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mirekd11 24. 12. 2018 14:37

Ahoj.Jak je již patrné z názvu tak mi bude v 1/2 ledna dobíhat produkt od ČSOB "naše odpovědnost" Je to vlastně pojistka odpovědnosti běžného občanského života (takříkajíc pojistka na blbost).Před 2 lety mi ji zřídil fin. poradce který už se dále touto činností nezaobírá.(asi se mu dařilo:-)
V současné době se nemám na koho obrátit v této věci.Zajímá mě u jakých společností máte tento druh sjednaný a popř zkušenosti s plněním.Chci se touto cestou informovat u lidí kteří tomu rozumí a mají zkušenosti.
Třeba je to pojištění dobré ????? nevím :-(
ještě pro upřesnění:
ČSOB-naše odpovědnost
plnění
Újma na zdraví a usmrcením 2mil.
Újma na věci 1mil
Následná finanční újma 500tis
Nemajetková újma 50tis
Cena za rok 671kč
Budu rád za postřehy či připomínky.
Mám v plánu mít i nadále tento druh pojištění (asi bych i zvedl poj. částky).Jen bych to rád měl uzavřené u dobré pojištovny která nedělá moc velké problémy s plněním (i když to bude asi každá).Tím netvrdím že ČSOB JE ŠPATNÁ.
mirekd11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ultima radiator 24. 12. 2018 19:36

Vyhozene penize.
ultima radiator
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cz01 25. 12. 2018 09:19

Zrovna u pojištění odpovědnosti mi to nepřijde, jako špatný nápad. Za málo peněz poměrně velké pojistné plnění, pokud se něco vážného stane. Teď se tady mohou objevit hlasy, které budou psát, že pojištění nikdy, že se stejně pojišťovna chytne nějaké výluky. Samozřejmě, stát se to může, dle mého názoru zopakuji, že za pár stovek ročně máte krytí na miliony a to většina lidí doma volné nemá.

Ke konkrétnímu produktu jen uvedu, že jsem dříve měl odpovědnost od Allianz k pojištění domácnosti, poté jsem zrušil a v rámci ČSOB Premium konta mám zdarma jejich odpovědnost na 6 milionů (bacha na to, že je nízký limit na elektroniku, tuším 5 tisíc).

Limity bych doporučil nejméně 5 milionů a více a pročíst minimálně výluky pojištění před sjednáním a ideálně celé.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 12. 2018 15:37

K účtu ČSOB Premium je pojištění odpovědnosti zdarma, jen ta částka je nižší (teď z hlavy si nejsem jist výší)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JakubSev 27. 12. 2018 13:27

Ahoj, zrovna pojištění odpovědnosti z běžného obč. života je jedna z mála věcí, která z 9/10 případů dokáže pomoc. Áno, jsem poradce :) Co se týče "doporučení" tak za mě určitě ČSOB, Allianz,ČP, dále ČPP Domex+ a Direct. Jinak jak doporučují ostatní částky tak 5mil+
JakubSev
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ultima radiator 27. 12. 2018 16:20

Jo poradce je jediny, kteremu to dokaze pomoci, k dobre provizi.
ultima radiator
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků