Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tom brava 29. 11. 2018 11:35

chrudimi píše:Odpověď banky odpovídá tomu, co jsem očekával, subjekt je to stále stejný, pod stejným IČ, pouze se změnila forma.
Je tedy spíše otázka, jaké produkty měl dotyčný zřizovatel dříve u záložny, protože podmínky hovoří o platebním účtu, třeba by šlo napadnout toto.



....at si trhnou nohou v Creditasu, evidentne nemaj zajem o kliose z ery kampelicky, ktery je ochotny se vratit, toz se nebudu pred nimi klanet a kvuli petibabe vypracovavat elaboraty na tema Platebni ucet vs. Sporici ucet apod.
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 29. 11. 2018 12:22

Tomu rozumím, mně se ty podmínky nelíbily od začátku, dokonce jsem si některé části ověřoval na info a odpověď mě nijak nepřesvědčila. Celé je to, řekl bych, až úmyslně komplikované, přesto jsem jedno doporučení dal a stále čekám, zítra je poslední den, pak se uvidí, na co se zkusí vymluvit.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 2. 12. 2018 22:38

jde v IB nějak zrušit jednoduše ten jejich klonovaný spořák-y ?? Nějak jsem to neobjevil...
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Zedna1 2. 12. 2018 22:54

V IB toto skutecne nejde, musi se to udelat pres infolinku nebo dalsi kontakt, kde to udelaji oni z jejich strany.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 10. 12. 2018 19:11

Bonus 500kč za založení spořícího účtu diky promokodu mi byl s lehkým spožděnímv pátek připsán na účet.
Tatatoooo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chrudimi 28. 12. 2018 14:45

CREDITAS zvyšuje sazby na TV od ledna https://www.creditas.cz/tiskova-zprava?articleId=218722
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MarekVach 29. 12. 2018 00:07

Nevím no, zatím mi to přijde furt o ničem. 10 let, 3,10 % p.a. hrubého s přípisem na konci = 1,31^0,1 = 2,737 % p.a. hrubého = 2,326 % p.a. čistého. S dlouhodobou inflací je potřeba počítat minimálně 2,5 % (pro běžného člověka bude ale spíše vyšší). Takže člověk ukládá peníze na 10 let a ještě na tom ve výsledku pořád reálně prodělá. Ale je to aspoň něco. Je to dost paradoxní, když nejlepší podmínky na trhu má banka a ne žádná kampelička. By mě zajímalo, kdo jim tam ty peníze do kampeliček bude nosit...
MarekVach
Nadšenec

Odeslat příspěvekod netlik 29. 12. 2018 00:55

Nevíte, zda lze u Creditas převést TV z jedné osoby na jinou?
netlik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MarekVach 29. 12. 2018 01:03

Hádal bych, že by to mělo jít. Jaký je k tomu důvod?
MarekVach
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 12. 2018 08:18

Tak to chválím banku CREDITAS, ale současně mě napadá otázka - Co k tomu banku vede, nabírat od klientlů další vklady?

Určitě jim nejen stoupá počet klientů, ale i výrazně objem vkladů. Díky třeba Spořícímu účtu a teď i termínovaným vkladům.

Jsme zvědavý, jak se zachovají velké banky typu ČSOB, KB, ČS atd., ale ty o další objemy vkladů nestojí a tak sazby na term.vkladech budou mít stále stejné.

Byla by sranda, kdyby třeba během roku uteklo milión klientů od ČS, KB,ČSOB k bance Creditas. Což je asi nereálné.
Je to vůbec reálný, takový masivní odchod klientů k bance CREDITAS?
anonymni

Odeslat příspěvekod ultima radiator 29. 12. 2018 08:31

Jsi blby nebo navedeny? Boj o klienty CS, KB, CSOB, se vede vice nez deset let, zacalo to v roce 2007 prichodem mBank, kdo od nich chtel odejit, uz davno odesel, prilezitosti meli dost, napr. mBank davala urok 3,5 % na sporicim uctu, zustali tam jen hlupaci a ti tam zustanou do smrti, rozhodne nezvednou sve zadky kvuli nejake byvale kampelicce.
ultima radiator
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 12. 2018 09:54

Pro některé lidi je změna účtu "složitější" věc a trvá jim to déle. :) Ano, určitě tam je spousta lidí, se kterými nehne nic, ale pár klientů se ještě jistě přetáhnout dá. Navíc nikde není psáno, že člověk nemůže mít účet u molochů a spořicí účet/TV u malé banky. Na to jsou lidi už celkem zvyklí. A taky je spousta lidí, co má veškeré úspory (třeba i v řádu milionů) na běžném účtu, neúročené a neřeší to.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ultima radiator 29. 12. 2018 10:05

Ten kdo tam je dnes, uz nikam nepujde, leda do hrobu. Ty kdo maji vice uctu skoro ve vsech bankach, nepocitam.
ultima radiator
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 29. 12. 2018 10:19

At jdou všechny banky v česku i s kampeličkami k šípku. Roční sazba TV měla být dávno, dávno min 2%, CB jen srovnala úrok s konkurencí třeba JT
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 12. 2018 12:07

Infrazářiči v zelené části spektra, představ si, že důchodci byli právě ti, co slyšeli na úroky kampeliček, a pravděpodobně to budou ti, o nichž mluvím, aniž by měli "účty ve více bankách", pod čímž si představuji "běžné účty ve více bankách". Takže tu zase můžeš rozjet svoji oblíbenou písničku o hloupých ve velkých bankách a těch chytrých v malých. :)
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků