Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod treborit 20. 12. 2018 14:39

A bezna platba na RB MALL pres Curve?
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 12. 2018 14:45

Momentálně v prosinci vrací.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tlamik5 21. 12. 2018 07:39

jujec píše:
tlamik5 píše:u Equa se to jako platba kartou u obchodníka nepočítá, protože, když zakážu platby na netu a MO/TO, tak s Curve nezaplatím. Dokonce mám pocit, že musí být povoleny i MO/TO, že jen platby na internetu nestačí, alespoň se mi to takto kdysi chovalo.


Co je to za nesmysl? Když se mi podaří zaplatit, tak se to počítá jako platba. Když se mi nepodaří, tak logicky žádná platba není a není co počítat. Tvrdit, že se to nepočítá, je úplně mimo mísu.

Asi jsem se nepřesně vyjádřil, myslel jsem tím, že se placení Curve nezapočítává do limitu platby u obchodníka, ale do MO/TO, případně platby na internetu. Myšleno tak, že když mám na podkladové Equa kartě limit platby u obchodníka 1000kč a zakázané platby na internetu a MOTO, tak prostě Curve nezaplatím. Sice jsem to prakticky nezkoušel, ale odhaduju, že když nastavím limit platby u obchodníka na nulu a povolím inte a moto, tak Curve bude fungovat normálně. Nebo jsem mimo já ?
tlamik5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jujec 21. 12. 2018 08:35

hopo.hopo píše:
wit.cz píše:Komu funguje RB Mall s Curve a dobíjel Revolut, mohl by se podělit zda RB připisuje odměnu za tuto platbu a zda je platba úročena či nikoliv? Díky


Za dobití Revolutu přes Curve není na RB Mall bonus, teď ověřeno na výpisu. Úroky tu žádné nevidím.


A netušíte někdo, jaká je maximální částka pro platbu přes Curve na RB Mall? Mám vypozorované, že větší částky mi neprojdou a menší jsou v pohodě, rozhodně to není limitem plateb ani úvěrovým rámcem. Nejvíc jsem platil bez problémů 8 tisíc, ale 25 už nešlo. No a nic mezitím jsem zatím neměl :-|
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kamzyk 21. 12. 2018 09:31

Kolem 50000 Kc mi urcite slo, musis tu zamitnutou transakci reklamovat v bance, aby ses dozvedel, proc byla zamitnuta.
kamzyk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 12. 2018 11:03

A nezamítá to Curve?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 21. 12. 2018 11:20

platil jsem bezne kolem 60t v US navázanou RB Deluxe bez problémů
Curve zamita vetsi vyber z ATM, strop je nekde kolem 13tis.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 12. 2018 11:32

Měl jsem pocit, že (minimálně zpočátku) u jednotlivých uživatelů (osobne) na poště větší částky neprocházely a postupem času ano. Jako by existoval nějaký postupně se zvyšující limit.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ultyma 21. 12. 2018 16:25

Ne, ja s limity pri platbach nemel nikdy problem.
ultyma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bodyczech 22. 12. 2018 14:30

Máte někdo pod CRV KK Moneycard smart od Monety? Jak se chová výběr z ATM? Jako internetová platba?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ultyma 22. 12. 2018 14:59

Tohle snad nikdo nepotreboval resit, kdyz lze tou kreditkou vybrat z bankomatu Monety zdarma, takze nevime.
ultyma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 12. 2018 15:55

Navazovat MoneyCard Smart do Curve je IMHO poněkud nesmysl - odměny z bene+ získavat nelze a pokud jde o čerpání úvěrového rámce, tak tam stačí vybrat bankomatem napřímo a bez poplatku, klidně až celý (hotovostní) úvěrový rámec...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod ultyma 22. 12. 2018 15:57

No nekteri maji i procenta za vsechny nakupy.
ultyma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 1. 2019 00:26

Do Curve nejde přidat předplacená Mastercard?

EDIT:
Zřejmě ne: "Prepaid and gift cards cannot be added to Curve"
EDIT2:
I když Revolut je taky prepaid a do Curve mi přidat šla... tak nevím.
EDIT3:
A Twisto je taky prepaid a s Curve funguje...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod RedTop 2. 1. 2019 21:44

Také jsi chtěl přidat Benefitku MC prepaid? Na stránkách Curve podpory se k tomu píše následující:
We aren't supporting prepaid cards as standard. At the moment, we allow Osper, Monzo, N26, Revolut, Tide, Monese, Loot and Qonto.
RedTop
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků