Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Prologer 29. 12. 2018 08:41

Už několikrát mi firmy vracely na zrušeno kreditku a v pohodě. Někdy je to trochu opruz to komunikovat s bankou, ale jde to.
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 1. 1. 2019 14:50

davsopl píše:Máme nějaké informace, co se spustí 2.1.2019?

https://www.rb.cz/promo/sazba-x


3% na sporicim uctu. Podminkou je prejit z jine banky..
Dnes videno v tv rekkame..
Jsem zvedavy na podrobne podminky a zda se k tomu dostanou i stavajici klienti..
Tatatoooo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 1. 1. 2019 21:51

este mi naslibovali rychlejší vklady bankomatem a převody na KK. už by bylo na čase, když je pomalu nařízeno od EU a spuštěno od CNB převody během dne 24 hodin denně i o víkendu a je rok 2019. jen po sobě banky koukaj kdo to spustí, případně vyvine software ?
nedávno byl rozhovor s firmou co dělá pro Creditas software v nějakým časáku. říkali že uměj všechno vyvinout a tudle záležitost věděj už nějakej ten měsíc.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod SVitara 2. 1. 2019 06:23

Jo zrovna na ten SW u Creditas tu kazdy nadava, to budou asi pekni umelci, zkus tu jejich appku Richee, nebo jak se to jmenuje.
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php?p=12140993#p12140993
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 1. 2019 06:26

Richee je hrůza taky. Nebýt tam tam super úrok, hned to zruším
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 1. 2019 07:22

Na stránkách RB zatím žádné informace o tom eKontu Flexi XL z reklamy, čekal bych, že bude vydaný aspoň řádný úrokový lístek s tou "atraktivní" (teda tou základní) sazbou...

EDIT: Tak už tam informace jsou, "bonusová" úroková sazba (při aktivním využívání) 1 % p.a. do 150 tisíc Kč, druhé pásmo 0,7 % p.a. do 500 tisíc Kč: https://www.rb.cz/osobni/ucty/sporici-ucty/ekonto-xl, nenadchne, ale ani neurazí... Promo sazbu 3 % p.a lze podle všeho aktivovat jen při sjednání BÚ. Staré eKonto Flexi/Flexi 21 v nabídce již není...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod MP007 2. 1. 2019 08:34

Jen jsem prozatím nenašel definici pojmu "aktivní využívání". Nebo je to v RB obecně zavedený pojem? Ale hledat to pro 1%/150t je takřka škoda času ;-)
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 2. 1. 2019 08:56

Taky jsem to nikde nenašel. Píšou "v souladu s Pravidly reklamní akce" ale nikde je tam nelinkujou.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mikka1 2. 1. 2019 09:00

Nejspis 15000 prichozi platba a 3 odchozi jakekoliv.
Naposledy upravil Mikka1 dne 2. 1. 2019 09:19, celkově upraveno 1
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 2. 1. 2019 09:03

MP007 píše:Jen jsem prozatím nenašel definici pojmu "aktivní využívání". Nebo je to v RB obecně zavedený pojem? Ale hledat to pro 1%/150t je takřka škoda času ;-)

Díky Spořicímu účtu eKonto XL zhodnotíte své finance nadstandardní úrokovou sazbou na trhu. Za aktivitu na vašem osobním účtu totiž obdržíte bonus ke své stávající úrokové sazbě.

Stavajici je 0,75. Bonus az 1% tak ja to vidim na 1,75%...
Tatatoooo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 2. 1. 2019 09:30

Netuším, jak jsi na to přišel, ale v aktuálním úrokovém lístku je to docela jasně. Původní eKonto Flexi (již nenabízené) má sazbu 0,75%, žádný bonus k němu není.
https://www.rb.cz/attachments/urokove%2 ... ita-fo.pdf
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 2. 1. 2019 09:33

Yes, popletl jsem dve veci dohromady, sorry.
Tatatoooo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SVitara 2. 1. 2019 09:38

Obrázek
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PULPANM 2. 1. 2019 10:12

Tatatoooo píše:
MP007 píše:Jen jsem prozatím nenašel definici pojmu "aktivní využívání". Nebo je to v RB obecně zavedený pojem? Ale hledat to pro 1%/150t je takřka škoda času ;-)

Díky Spořicímu účtu eKonto XL zhodnotíte své finance nadstandardní úrokovou sazbou na trhu. Za aktivitu na vašem osobním účtu totiž obdržíte bonus ke své stávající úrokové sazbě.

Stavajici je 0,75. Bonus az 1% tak ja to vidim na 1,75%...


Nikoliv je to 0,10% + bonus 0,90%, max to 1,00 %

Založte si spořicí účet eKonto XL se základní sazbou 0,10 % p. a., a pokud budete aktivně využívat svůj běžný účet, dostanete navíc bonusový úrok 0,90 % p. a. Ten vám připíšeme v souladu s Pravidly reklamní akce.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 2. 1. 2019 11:11

MP007 píše:Jen jsem prozatím nenašel definici pojmu "aktivní využívání". Nebo je to v RB obecně zavedený pojem? Ale hledat to pro 1%/150t je takřka škoda času ;-)

https://www.rb.cz/promo/ekonto-smart#ec ... d16c80b093

Ale je pravda, že v dnešní době není 1 % s podmínkou žádná sláva. Na druhou stranu proti velké trojce, to není špatná nabídka. Asi lze mít vedle eKonta Flexi i nové eKonto XL, že?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků