Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 2. 1. 2019 11:27

A jako bonus skrytých poplatků. Děkuji, už jsem si užil.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 2. 1. 2019 11:30

ROlda78 píše:
MP007 píše:Jen jsem prozatím nenašel definici pojmu "aktivní využívání". Nebo je to v RB obecně zavedený pojem? Ale hledat to pro 1%/150t je takřka škoda času ;-)

https://www.rb.cz/promo/ekonto-smart#ec ... d16c80b093

Ale je pravda, že v dnešní době není 1 % s podmínkou žádná sláva. Na druhou stranu proti velké trojce, to není špatná nabídka. Asi lze mít vedle eKonta Flexi i nové eKonto XL, že?

¨
Ano, v IB změníš typ spořícího účtu z FLEXI na XL
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 2. 1. 2019 11:30

ROlda78 píše:
MP007 píše:Jen jsem prozatím nenašel definici pojmu "aktivní využívání". Nebo je to v RB obecně zavedený pojem? Ale hledat to pro 1%/150t je takřka škoda času ;-)

https://www.rb.cz/promo/ekonto-smart#ec ... d16c80b093

Ale je pravda, že v dnešní době není 1 % s podmínkou žádná sláva. Na druhou stranu proti velké trojce, to není špatná nabídka. Asi lze mít vedle eKonta Flexi i nové eKonto XL, že?

¨
Ano, v IB změníš typ spořícího účtu z FLEXI na XL
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 1. 2019 11:34

Nechápu, kde sebrali ty jejich 3 % p.a.???
Dle https://www.rb.cz/attachments/urokove%2 ... ita-fo.pdf to vychází maximálně na 1,9 % p.a.

Když chci v jejich IB založit spořící účet, tak to hlásí chybu. ……. opravdu služby na úrovni. :twisted:
Naposledy upravil čulibrk dne 2. 1. 2019 11:45, celkově upraveno 1
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 2. 1. 2019 11:38

tak nemyslel jsem změnu, ale mít 2 (Flexi + XL)
konec konců i spoř. účtů Flexi mohlo být více..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 2. 1. 2019 11:49

No jsem zkoušel, mám právě 2xFLEXI a když jsem chtěl přidat další spořící účet, házelo mi to error.
Mám pocit, že na ekonto komplet můžeš mít navázány jen 2 spořáky.
Takže to vypadá tak, že 2x FLEXI můžeš převést na 2 x XL a nebo na 1x FLEXI + 1x XL
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod meme1255 2. 1. 2019 12:28

hopo.hopo píše:Taky jsem to nikde nenašel. Píšou "v souladu s Pravidly reklamní akce" ale nikde je tam nelinkujou.



Pokec s RB přes FB: Jde o podmínky, které se vztahují k běžnému účtu – pokud tedy člověk plní podmínky na SMART/Studenta/KOMPLET na výhodnější/zdarma vedení, má automaticky nárok na bonusovou sazbu. Jen tedy 1 % mi nějak nemotivuje přesouvat peníze, tak to je spíš z principu. :-(
meme1255
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 2. 1. 2019 12:30

čulibrk píše:Nechápu, kde sebrali ty jejich 3 % p.a.???
Dle https://www.rb.cz/attachments/urokove%2 ... ita-fo.pdf to vychází maximálně na 1,9 % p.a.

Když chci v jejich IB založit spořící účet, tak to hlásí chybu. ……. opravdu služby na úrovni. :twisted:


Jakých 1,9% zase? Kam na ty cifry chodíte? Buď máš staré eKonto Flexi, tam můžeš mít nax. 0,75%, nebo nové eKonto XL a tam mít max. 1%. Pokud jsi nový klient a založíš na pobočce BÚ, tak dostaneš na 6 měsíců sazbu na eKontě XL 3%. Co na tom není jasné?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mikka1 2. 1. 2019 12:51

Nejsou jasne podminky pro ty 3%. Je treba zrusit ucet, jak tu nekdo psal? Je treba plnit podminky tech prvnich pul roku? Nemuzu najit podminky akce. Staci zalozit Smart ucet?
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod meme1255 2. 1. 2019 13:02

meme1255
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 2. 1. 2019 14:04

Takže mám smůlu jako stálý klient
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 2. 1. 2019 14:16

A vidite v tom nejaky chytak pro noveho klienta?
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 2. 1. 2019 15:34

Nevidím v tom žádný chyták
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 2. 1. 2019 15:43

chyták v tom není
jeden spořák jsem změnil na Flexi XL, sice to hodilo chybu po potvrzovacim kodu, ale ke změně dle IB došlo, druhý spořák jsem nechal Flexi s 0,75 %
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 2. 1. 2019 16:11

Když se podívám na "Detail účtu" tak ten uvedený úrok 0,00 % moc optimisticky nevypadá... Máte to tam někdo jinak? Zakládal jsem ho jako nový. Čekal bych tam ten základ 0,10 %.

Typ spořicího účtu eKonto XL
Kreditní úroková sazba 0,00 %

Edit: tak s nenulovým zůstatkem už to ukazuje těch 0,10 % :eh
hopo.hopo
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků