Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PULPANM 2. 1. 2019 16:46

Udělal jsem to stejně.
Tak jsem zvědavý, jestli splním podmínky a budu mít 1 % a nebo jen 0,10 %.Ale o tom snad ani nepřemýšlím.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 2. 1. 2019 17:15

V únoru bych mohl zase být "NOVÝ" klient. Ale podmínky jsou mi podivuhodné. A taky povinnosti i b.ú.
No asi to odložím do švestek... -= v revizi =-
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierre87USA 4. 1. 2019 08:31

U te akce se sporicim uctem, jake je uroceni po tech 6-ti mesicich?
Pierre87USA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 4. 1. 2019 08:44

Tipnul bych si, že takové, jaké pro všechny, tedy dle aktuálního úrokového lístku 0,1% + bonus.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod qwertz375 4. 1. 2019 23:13

V nastavení souhlasu s inkasem, SIPO, trvalé platby a pravděpodobně i jinde je položka "zaslat upozornění", která je ve výchozím stavu vždy nastavena na způsob doručení SMS. Jsou tyto SMS zprávy zpoplatněny 4 CZK nebo jsou zdarma a za SMS se platí jen v rámci služby "informuj mě" v hlavním menu IB?
Naposledy upravil qwertz375 dne 5. 1. 2019 13:21, celkově upraveno 1
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 5. 1. 2019 12:16

Píšou, že se budou snažit o vyšší úročení i přes 6M, (protože vyšší inflace zdraží peníze a % obecně narostou) ale ještě uvidí podle akt. situace...
Odliv exZuno a exCiti kvalitních, chytrých, "nezměnyrychlereagujících" převzatých/nakoupených klientů a úbytek karet (bez prodloužených bonusů) byl zřejmě masivnější než čekali...
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ado130 8. 1. 2019 15:55

Niekde v histórií som sa dočítal, že na splnenie prichádzajúcej čiastky 5000 si tam stačí preposlať z iného aj vlastného účtu. Viete niekto, prípadne má overené, či na 3 odchádzajúce platby stačí 3x Top na Revolut?
ado130
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gore.m 9. 1. 2019 09:26

Předpokládám správně, že úrok 3% bude připsán za půl roku (tedy jedenkrát)?
gore.m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hanzSeZ 9. 1. 2019 10:24

DrumSession píše:Odliv exZuno a exCiti kvalitních, chytrých, "nezměnyrychlereagujících" převzatých/nakoupených klientů a úbytek karet (bez prodloužených bonusů) byl zřejmě masivnější než čekali...


Není se čemu divit, když salámovou metodou tu zrušili/přestali nabízet Life kartu; tu krouhli bonus z 500,- na 350,-; retence na vedení téměř nedosažitelná; pro staré klienty neúčtovali poplatek za inkaso plné částky (i když byl v ceníku) a po půlroce přišli že srovnávají podmínky tak šup poplateček i přeš původní chlácholení že se nic po převzetí měnit nebude. Pokračovat by se dalo asi dál, ale celkem zbytečně.

S tou bídou co nabízí a kopírují +- stejně jako všechny banky okolo, nevidím moc důvod tam kartu jako exCiti klient vůbec držet.
hanzSeZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod treborit 9. 1. 2019 10:48

Stale nabizi kartu s moznosti vratky (za urcitych podminek) 700-50 CZK, kdo to dnes dava?
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod ado130 9. 1. 2019 13:12

gore.m píše:Předpokládám správně, že úrok 3% bude připsán za půl roku (tedy jedenkrát)?

V banke mi povedali, že to bude pripisované mesačne. Každopádne mi už nevedeli povedať, ku ktorému dňu v mesiaci sa to bude vzťahovať a počítať úrok.
ado130
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gore.m 9. 1. 2019 13:25

Stále nevěřím, že v tom není nějakej v*drb.
Jestli počítám správně tak 150000 * 3% = 4500,- - 99,-(eKonto Smart) = 4401 * 6 = 26406,-
Bud to počítám blbě nebo chtěj zkrachovat .-)
gore.m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 9. 1. 2019 13:28

No tak jestli ti ten úrok nabízejí 3% měsíčně, tak počítaš správně.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 9. 1. 2019 13:32

ado130 píše:
gore.m píše:Předpokládám správně, že úrok 3% bude připsán za půl roku (tedy jedenkrát)?

V banke mi povedali, že to bude pripisované mesačne. Každopádne mi už nevedeli povedať, ku ktorému dňu v mesiaci sa to bude vzťahovať a počítať úrok.


a neptal ses na stávající klienty co si přehodili spořák Flexi na ten XL?
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ado130 9. 1. 2019 13:35

Tie 3% sú za rok, ak sa nemýlim, mesačný máš 3%/12 a to bude úrok na mesiac - preto som chcel vedieť k akej čiastke v daný mesiac sa to viaže - predpokladám k poslednému dňu.

filas81: bohužiaľ to som nezisťoval, ja som u nich ako nový klient.
ado130
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků