Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod alfas123 5. 1. 2019 21:25

Podarilo sa niekomu rozbehat na ich mobilnej appke WiFi?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 1. 2019 10:22

Nemá někdo zbytečných 1900 bodů?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 1. 2019 17:08

Lafayette16 píše:Nemá někdo zbytečných 1900 bodů?

Nabízím 450 Kč.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 1. 2019 17:21

Jako vtip dobrý... Za ty body si lze předplatit Pure+ na 5 let (standardní cena "měšcové" 990 Kč ročně) nebo Premium na 2 roky (standardně 5000 Kč ročně), kde je součástí i 5 vstupů do salonků pro držitele za rok (podmíněno FUP)... Blázen by to neprodal ani za kurz 1:1... ;-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod goropes 7. 1. 2019 17:28

za 1:1 nabízím 1030 bodů, pokud by se to někomu hodilo.
Platí do 9.1., pak to utratím, aby mi body neexpirovaly.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 1. 2019 08:53

fremantle píše:Jako vtip dobrý... Za ty body si lze předplatit Pure+ na 5 let (standardní cena "měšcové" 990 Kč ročně) nebo Premium na 2 roky (standardně 5000 Kč ročně), kde je součástí i 5 vstupů do salonků pro držitele za rok (podmíněno FUP)... Blázen by to neprodal ani za kurz 1:1... ;-)


Pochybuju, že se dá předplatit karta na 5 let dopředu, ale třeba ano :-)
Není ale vyloučeno, že někdo body na "předplacení" má a další nepotřebuje, že ne? ;-)
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 8. 1. 2019 09:56

Jak "nepotřebuje"? Klient si může vybrat cokoliv z katalogu odměn...

Pro získání cca. těch 1900 bodů za rok je potřeba protočit průměrně 48000 Kč při nečerpání úvěru (1 bod za 300 Kč) anebo cca. 16500 Kč při čerpání úvěru (1 bod za 75 Kč do obratu 7500 Kč, nad za 150 Kč), tzn. platit úrok minimálně 100 Kč - jaký smysl by mělo dávat ty body kdejakýmu joudovi zadarmo?

Jinak za těch cca. 1200 Kč na úroku ročně (+ útratě 7500 Kč za měsíc) by možná ta Premium karta stála za to, ale to, že návštevy letištních salonků "v ceně" (resp. v rámci FUP) nelze využít pro hosty je pro mě KO kriterium.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 1. 2019 10:07

fremantle píše:Jak "nepotřebuje"? Klient si může vybrat cokoliv z katalogu odměn...

Může, souhlas. Ale nemusí, že ne?

fremantle píše: ...jaký smysl by mělo dávat ty body kdejakýmu joudovi zadarmo?

Žádný, samozřejmě. Zadarmo opravdu žádný. A joudovi už vůbec ne. ;-)

fremantle píše: ...to, že návštevy letištních salonků "v ceně" (resp. v rámci FUP) nelze využít pro hosty je pro mě KO kriterium.

Opět souhlas, to je fakt na nic.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 8. 1. 2019 15:38

Ak sa chce niekto zbavit bodov, rad kupim za kurz 1Kč 1 bod
:-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 1. 2019 10:27

Pokud by někdo prodal 1900 bodů za 2000 Kč, tak mám zájem, ale muselo by to být rychle.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 9. 1. 2019 17:07

Snad tato info niekomu pomoze, spolu s par znamymi sme skompilovali ako (ne)funguje Diners

- AirBnB sa da pouzit len ked je mena nastavena ako USD. Ulozena karta sa javi ako Discover
- electroworld iba v obchode, nie na nete, bezkontakt nefunguje, ide chip a pin
- uber sa zatial nepodarilo objednat, ale po jazde sa da 'switch'. Tiez sa javi ako Discover
- Kaufland - bezkontakt nefunguje- strci sa do stroja a clovek sa podpise na papierik
- Norma - bezkontakt bez sance - musi sa strcit najprv chip, potom terminal zahlasi, tak sa musi prejst cez magnet.pasik, potom si pyta kontrolu poslednych 4 cisel a nakoniec papier a podpis. Ked sa da rovno magnet, terminal si pyta vsunut cip. :-)
- amazon.de funguje

Asi nema zmysel pisat, kde vsade to neakceptuju :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alfas123 11. 1. 2019 07:47

Oprava: amazon.de nefunguje. Karta sa da pridat len cez amazon.com, potom tam niekedy svieti, ale objednavka sa obvykle do 10 min zrusi

- Lidl -na dverach ma nalepku, ale zaplatit sa neda, lebo ich system pri vyssie popisovanom fallbacku platbu zrusi a neda moznost pretiahnut cez magnet.p.
- McDonalds nepodporuje
- Makro nepodporuje
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vladox 11. 1. 2019 09:19

Mám ešte pôvodnú kartu s magnetickým prúžkom a bežne s ňou platím v Lidli a v Bille. Rovnako fungujú platby na čerpacích staniciach.
Na internete mám odskúšané platby cez Slevomat, ZlavaDna, Ticketportal, Predpredaj.sk, Gopass, 4ka, RegioJet, SlovakLines, Arriva, PayPal a RTVS.
Určite je toho o dosť viac hlavne pri internetových platbách, ale keďže mám aj ďalšie kreditky s lepšími bonusmi, tak Diners kartu používam len príležitostne.
vladox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RomanHlava 16. 1. 2019 09:17

Prosím zkušené uživatele o radu.
Nemohu nikde najít detailní podmínky k cestovnímu pojištění. Konkrétně mě zajímá, zda není výluka na manuální práce OSVČ, který v zahraničí vykonává svoji živnost a následkem toho se dostane do zdravotní péče, kterou by chtěl následně z pojištění hradit.
Děkuji
RomanHlava
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 1. 2019 09:57

Podmínky k pojištění jsou tady:
https://www.dinersclub.cz/dokumenty
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků