ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod deepman 8. 1. 2019 09:27

Pajkyt píše:Prostřednictvím IB jsem podal výpověď ING Konta a ING Podílových fondů. Přestože je v IB uvedeno "Zkontrolujeme dokumenty a nejpozději do 48 hodin vám dáme vědět, zda je vše v pořádku.", tak jsem žádnou zprávu nikde nedohledal, nikdo se neozval a nahraný dokument se již nikde nezobrazuje. Vzhledem k tomu, že ikonka ING Podílových fondů v IB zmizela, tak předpokládám, že byla výpověď akceptovaná a nějaká zpráva ještě dorazí,

Též jsem nahrával výpověď účtu i fondů přes IB, konkrétně tuto neděli. Dnes mám zrušeny fondy, info o zušení mám jak v IB, tak přišla informace i na mail.
deepman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zivan 8. 1. 2019 12:01

Ja taky nedostal zadnou zpravu, ale po prihlaseni nemam zadny produkt.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SVitara 8. 1. 2019 12:08

Asi budou mit velky ubytek klientu koukam.
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gekkon 8. 1. 2019 13:58

Mám to stejně.. po přihlášení prázdno. S posledním produktem by měli zrušit rámcovou smlouvu i inet banking. Asi tam je nějaká prodleva...

Edit: Podle infolinky je pry i prazdne bankovnictvi vedeno jeste 2 roky. Da se zakazat pres infolinku. Pry aby se clovek dostal k vypisum.
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mate59 8. 1. 2019 17:59

Prosím,kde v IB nájdem odkaz keď chcem podať výpoveď.Neviem to nikde nájsť.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 8. 1. 2019 18:34

Co si tak přečíst příspěvky aspoň o 1 stránku zpět?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod LaNov 8. 1. 2019 21:20

SVitara píše:Asi budou mit velky ubytek klientu koukam.

Já účet neruším, proč se s tím trápit: prostě jsem vybral peníze (zbylo tam asi sto korun)
LaNov
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vasek06 8. 1. 2019 21:42

Z vlastní zkušenosti - pokud se nepoužívá - vyplatí se zrušit a pak za rok založit - bonusy pro nové (alespon drive to tak bylo).
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod SVitara 9. 1. 2019 04:33

Jo, proto take rusim.
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 9. 1. 2019 07:11

Cca na začátku prosince jsem se pídil na infolince, jak vypovědět ING účty přes nové IB. Pracovník infolinky mě opíjel rohlíkem: " Nerušte, nic vedení nestojí a koncem prosince nebo začátkem ledna chystáme akci i pro stávající zákazníky." A nic.
Formuláře čekají vytištěné, vyplněné, jen podepsat s aktuálním datem, oskenovat a poslat. Dlouho čekat již ale nebudu.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod satinst 9. 1. 2019 07:47

Vasek06 píše:Z vlastní zkušenosti - pokud se nepoužívá - vyplatí se zrušit a pak za rok založit - bonusy pro nové (alespon drive to tak bylo).


To není tak úplně pravda. Manželka zrušila účet cca před 4 lety a teď ho chtěl založit s tím 2% úrokem, ale ten jejich systém jí to založení nedovolí, takže smůla. Asi mají v systémech nahrané všechna rodné čísla někdejších klientů a i když v podmínkách se píše o tom myslím roku, tak ve skutečnosti to nejde
satinst
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 9. 1. 2019 08:28

Bylo tady napsáno, že od nového IB již nejde otevřít účet rok zavřenému klientovi. Asi další featura k ladění :-) Za mě po skončení 6 měsíců, nebudou-li úroky nad 2%, ruším také.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 9. 1. 2019 11:46

svitara: díky za výpovědní formulář. :)
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod cosmicboy 9. 1. 2019 12:09

Ohledně vypovězení ING konta z tepla domova - stačí skutečně jen vyplnit, podepsat, naskenovat a odeslat? Na formuláři totiž vidím nějakou zmínku o ověření podpisu. Pokud to tak je, tak jestli není jednodušší zajít na jejich kiosek to zrušit osobně, když už bych stejně musel někam chodit ověřovat podpis...
cosmicboy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 9. 1. 2019 12:14

cosmicboy: fascinuje mě, že se najdou podlidé, kteří nejsou schopni přelouskat i tak jednoduchy formulář.
Klient ps
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků