Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod alfas123 30. 1. 2019 05:24

aava píše:Koukám, že dnes Revolut přidal možnost salonků. Jestli to dobře chápu, zaplatím salonek a aplikace mě vygeneruje kód pro obsluhu a ta mě pustí. Jinak ceny jsou naprosto stejné jako když si salonek koupím na letišti. Kde je ta výhoda? Dobře první využití salovku platí Revolut.

Nevidim tuto moznost
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aava 30. 1. 2019 20:27

Musíš mít new verzi a Premium, nebo Metal.
aava
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavo963 30. 1. 2019 20:38

mam updatetovanou verzi na posledni a premium ucet a salonky tam nemam
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod aava 30. 1. 2019 20:42

Mluvíme o iOS. Já to tam mám. Vpravo dole jak je menu a tam je nová položka Lounges.
aava
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfas123 2. 2. 2019 17:39

Ako je to s tymi salonikmi? V appke ich vidim, ale na blogu je napisane, ze len premium a metal...
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aRTies89 2. 2. 2019 17:48

Zdravim, jedu do Dominikansky rep. Mam v planu si nahrat na Revolut nejaky penize, hodit je na dolary a platit tam hlavne Revolut s dolarama, popr. si vybrat hotovost v jejich pesos. Resili byste to jinak? Diky
aRTies89
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jujec 4. 2. 2019 11:22

V Dominikáně doporučuji platit jen hotově (dolary), protože při platbě kartou účtují poplatek, už nevím, kolik to bylo, ale myslím si, že 10 procent úplně běžně.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod moshe_1 4. 2. 2019 16:59

Ahoj, nevim, jestli sem tento dotaz úplně patří, ale zajímalo by mě, jestli je Revolut banka a hlavně jak na tento "produkt" hledí čeští exekutoři a jestli na účet u Revolutu můžou nějak dosáhnout ... má někdo nějakou zkušenost ? Díky
moshe_1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MiASX 4. 2. 2019 18:10

Urcite se zahranicnich bank sami od sebe nedotazuji. Ale pokud jim tu informaci da treba opravneny, tak predpokladam, ze v ramci EU maji moznost blokace uctu apod.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MiASX 4. 2. 2019 18:10

Urcite se zahranicnich bank sami od sebe nedotazuji. Ale pokud jim tu informaci da treba opravneny, tak predpokladam, ze v ramci EU maji moznost blokace uctu apod.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pobert 5. 2. 2019 08:37

Stačí, když si věřitel nechá vystavit evropský exekuční titul. Pokud se dozví, že máš majetek v zahraničí, tak to může udělat.

https://e-justice.europa.eu/content_eur ... r-54-cs.do
pobert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mareka 6. 2. 2019 09:00

Momentálně platím Revolutem v Maďarsku a mám problém s vyúčtováním v aplikaci: peníze ubývají, ale ve výpisu není žádná položka. Z pěti včerejších plateb se až dnes objevila jen jedna (a i ta se včera objevila, byla zrušena/přeškrtnuta a dnes se vypsala znova).
Naposledy upravil mareka dne 6. 2. 2019 12:08, celkově upraveno 1
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod uphoun 6. 2. 2019 12:03

Nahraval jsem na Revolut 12k CZK a opet po mne chteji dolozit prijmy.. To ted budou chtit pri kazdem nabiti? Uf...
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fyluta84 8. 2. 2019 18:24

Nikdy po mně nechtěli nic doložit..
Potřebuji v Německu vybrat 20tis eur.. Možná víc. Bude to problém? Možná bude lepší převod, ale ten trvá 5 Dni. A když něco koupím, nevím, jak jim budu vysvětlovat dobu převodu.
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 8. 2. 2019 21:26

Až 5 dní trvá možná tak převod CZK do ČR, protože na to Revolut používá korespondenční partnerské firmy (nyní CZK peníze chodí z českého ČS účtu od Vitesse psp Limited). Ale SEPA/Europlatba jde přímo (v EUR podúčtu na to máš i svůj local IBAN), trvá to ani ne celý 1 pracovní den. Tedy pokud jde o EUR platbu do Německa, můžeš být klidný, přes Revolut dopoledne zadaná platba může být na německém účtu už ten samý den, nejdéle další pracovní.
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků