MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 25. 1. 2019 09:18

mojmax: CSOB? to mě nutíš ? :-l :-- .U CSOB se za vklad na pokledně snad nic neplatí? To bych se divil, ale jejich účet nechci. Připadalo by v úvahu u mne pouze osobní PLUS konto. Tak si to nech o vidlácích.
Nebydlím na vesnici a i v té velké Praze ma Moneta tušim 5 kousků vkladomatů,pobočku má třeba někdo i v té Praze blíž,jenže to ti asi nedošlo.

edit: jeste ma cobka takove specifikum,necha si platit 9kc vypalne mesicne za nepouzivani platebni nalepky.Pokud ji klient alespon jednou v mesici pouzije,poplatek banka milostive vrati.
Naposledy upravil marvy dne 25. 1. 2019 13:49, celkově upraveno 1
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 1. 2019 09:36

Vo tý velký vesnici cca ve středu Čech jsem psal. Airbank nemá těch vkladomatů o tolik víc a ani ne na lepších místech, i když pro mě jsou zrovna šikovnějc - Palladium, Vodičkova. ČSOB má těch vkladomatů určitě víc, ta je pro mne z tohoto pohledu nejlepší, ale počítám, že za vklad na pobočce budou chtít poplatek taky. Jenže pohled vesničana z Prahy nejde aplikovat na menší města. Tam je přece jen menší výběr. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod SVitara 25. 1. 2019 16:00

U nas ma vkladomat jen Moneta, UCB a CS.
SVitara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MiASX 27. 1. 2019 23:29

Prisla mi v patek necekane platba 300 Kc z uctu 3000-6170053/0600 , nevite o co jde?
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nikko 28. 1. 2019 02:47

MiASX píše:Prisla mi v patek necekane platba 300 Kc z uctu 3000-6170053/0600 , nevite o co jde?

Z podobného účtu 3001-6170053/0600 posílala Moneta odměnu 300 Kč za doporučení Tom účtu.
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MiASX 28. 1. 2019 06:26

Diky za info.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 1. 2. 2019 21:54

drpatrik2 píše:Jako ani za platby v obchodě přes Curve? Však Curve přenáší MCC obchodníka.

Nikde jsem nenašel odpověď, zda KK Moneta Business Card vrací za platby u obchodníků přes Curve, nebo gbit, zodpoví někdo? Nechce se mi platit Curve kartou a pak smutně koukat :-)
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Marcela2 1. 2. 2019 22:16

Odměna se mi u platby zobrazovala jak při platbě podkladovou Monetou, tak i při gbit, v mém případě ale bohužel k vyplacení odměn již nedošlo. Kartu mám od půlky prosince trvale blokovanou. Důvodem blokace bylo nestandardní využívání bene+ Nemůžu ale úplně vyloučit, že CRV platby na moje nestandardní chování upozornily. Měla jsem s CRV u Monety jen tyto dvě transakce a blokace přišla vzápětí.
Marcela2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fyluta84 9. 2. 2019 19:26

Nová akce :

Při aktivaci účtu přes aplikaci +5 plateb kartou je 1000,- doma (nebo online)
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pivinecek 10. 2. 2019 08:18

K te nove akci bacha,, kdo ma pouze KK u monety a chce si zalozit bezny ucet pres internet nebo apku, tak ma smulu. Nejde to, protoze udajne jiz mate diky KK nejake klientske cislo a dve klientska cisla nemuzete mit. V pondeli mi maji zavolat technici z monety. Snad to nejak pujde. Hladky prubeh neocekavam.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mareka 10. 2. 2019 08:26

Díky za tip na odměnu za založení účtu.

Odměna má být i při založení přes jejich web (ale zde u mne v posledním kroku naskočí jen info o chybě).
A přes mobilní aplikaci u mne účet založit nejde - používám ji už pro kreditní kartu a možnost založení účtu nebo změnu banky v aplikaci nelze provést (přeinstalaci se mi nechce dělat).

EDIT: vidím že kolega Pivenecek už to komentoval
Naposledy upravil mareka dne 10. 2. 2019 16:29, celkově upraveno 1
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 10. 2. 2019 09:13

Zkoušel někdo, kdo nebyl úspěšný při dřívější akci "založ Smart Moneta a zruš účet u jiné banky a získej 1500" přes tu Smart aplikaci, zkoušel někdo založit znovu účet přes jejich web nebo znovu aplikaci Smart ted při akci za 1000Kč ?

protože v těch podmínkách k akci píšou obecně, cituji: "Nesplňuje-li Klient podmínky pro založení běžného účtu Tom přes Smart Banku nebo
webové rozhraní ...", může bejt, že mají uloženy data neúspěšných zakladatelů o účet a budou je stále blokovat i přes web. :?:

https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 5071fd2afe
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod minarjo 10. 2. 2019 18:13

Já nikdy u MMB žádný produkt neměl, dnes jsem se pokoušel Toma založit přes Smartbanking a až na konci po odsouhlasení dokumentů (tedy po uvedení údajů, nahrání fotek 2 dokladů a svého selfie) mi to napsalo, že online založit účet nemohu (přitom tam bylo, že vyhodnocení může trvat až 2 minuty, ale tuto hlášku mě to po potvrzení zobrazilo do vteřiny). Tak tam asi mají chybu, zamítnutí online založení mě jinak smysl nedává a nikdy se mě to jinde zatím nestalo.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod mareka 11. 2. 2019 10:47

Tak jsem dnes na chatu Moneta požádal o info, proč nemohu založit účet Tom online a odpověď: již máte náš produkt (kreditní kartu) a tedy nesplňujete podmínku 1.1. z
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 5071fd2afe

"1) PRO KOHO JE KAMPAŇ URČENA
1.1. Pro všechny nové klienty MONETA Money Bank (dále jen „Klient“), kteří si v období
od 01. února do 30. dubna 2019 ......."

Informovali mne, že účet mohu samozřejmě otevřít na pobočce, ale bez nároku na odměnu.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pivinecek 11. 2. 2019 14:38

no v odstavci 2 se píše za jakých podmínek je možno 1000 kč získat...... a bod 2.5. nic o tom, že nesmí klient mít KK nepíše

2.5. Klient neměl od 01.01.2018 do zahájení této kampaně u MONETA Money Bank (dále jen „MMB“), a.s. otevřený běžný účet.
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků