ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod noi2 10. 2. 2019 19:16

milanBrno píše:Uplne stejnou vec pise i noi2, ale na to vlaju nereaguje a kritizuje jen me.
Takze nemluvim o tom jen ja (ty chytroline)

Já nejdřív vycházel z toho, co ukazujou ty slidery, ale teď se přikláním na stranu vlaju, protože přidali ten zmiňovaný text ke sliderům a přeci jen produktové podmínky jsou závaznější než marketingové kecy.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 2. 2019 19:22

No, každopádně dneska jste mi pěkně zamotali hlavu (i spolu s milanB), že jsem se v těch podmínkách úplně ztratil (případné výběry a opětovné vklady). Už jsem se sice našel, ale každopádně jediný bezpečný a "jednoduchý" způsob je každý měsíc počínaje koncem února tam vložit 300k a nic nevybírat a pak se každých 300k bude úročit 2 % až do srpna. V září vypadne z úročení prvních 300k atd. a pak se to musí vše vybrat a začít znovu. Rozhodně nic po tu dobu nevybírat a vkládat dle možností do 300k/měsíc.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 10. 2. 2019 19:36

Přesně tak, počínaje koncem února, vždy na konci měsíce vložit 300 tis.Kc a to 6x za sebou, tedy poslední vklad na konci července 2019 a hned na začátku září vše vybrat. To je můj plán. Samozřejmě se může někde jinde časem objevit lepší nabídka, tak popojedeme jinam.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod berta21 10. 2. 2019 20:05

Taki píše:Nemyslí to náhodou tak, že ta podmínka, abys v minulosti nebyl klientem, se vztahuje jen na klienty, kteří si otevřou ING konto až teď po 1.2. a v minulosti byli klienty?
edit:
Takže jsem tam volal znovu a bylo mi potvrzeno, že 100% mám nárok (zdůraznil jsem, že v minulosti jsem INGkonto měl, zrušil jej a následně opět zřídil). Věta je prý nešťastná a pracuje se na nápravě...
Jakmile dorazil poštou dopis s nabídkou, je prý 100%, že je člověk zařazen do akce..
Tak to zkusím a přinejhorším reklamace či ČNB..



Ten jejich systém nechápu, rovněž jsem v minulosti byl klientem ING a dnes mi bylo potvrzeno že této akce využít nemohu...
berta21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 2. 2019 20:12

Zatím měli systém, že se vyplatilo založit, využít bonus (odměnu a/nebo úročení) a zrušit a po roce znovu … nyní takovéto lidi postihli. K nasštvání, ale nic nefér (spíše naopak, odměnili "věrné"). (Já díky lenosti této akce využít mohu, již od listopadu se snažím najít čas/chuť vyplnit a poslat výpověď.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Vasek06 10. 2. 2019 20:36

Jak uz jsem psal drive - ta nemoznost zalozeni pro "stare klienty" - je udajne chyba IB systemu. Mela byt odstranena aktualizací koncem ledna ... Asi se to nepovedlo. Jinak vím, že na pobočkách si psali inicialy "starých" klientu s tim, že je budou kontaktovat, jak to pujde i pro ne. Osobne jsem byl u toho. Otazka je, jestli ta nemoznost zalozeni (neplest si s bonusem) by pravne banka ustala, kdyby se do toho nekdo obul.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 10. 2. 2019 20:43

drkarel: U mě byla nadbytečná aktivita po zásluze potrestána, neboť jak jsem již psal dříve, cca v polovině ledna jsem čas/chuť na výpovědi našel. :-)

Vasek06: potvrzuje se můj výrok před pár dny, že ještě budou u vypovězených klientů prstíkem škrábat. :-)
Napsal jsem pár řádek po startu akce přes soubor v IB (stejně jako výpověď), jestli by náhodou nešlo nedávno zrušené konto obnovit. Ani se nenamáhali na zaslaný obsah reagovat a odpovědět např na e-mail uvedený v jejich systému. :-(
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 10. 2. 2019 20:46

berta21 píše:Ten jejich systém nechápu, rovněž jsem v minulosti byl klientem ING a dnes mi bylo potvrzeno že této akce využít nemohu...

Mne zase bylo po telefonu implicitne potvrzeno, ze akce mohu vyuzit i ja jako klient, ktery drive ING konto mel, zrusil jej a opet zridil.. Dokonce bylo potvrzeno, ze komu dosel papirovy dopis, je tam automaticky zarazen. Takze dobry gulas. Necham si to jeste tedy potvrdit e-mailem. A pokud by ani pak ty 2% nebyly, tak pak uz jedine CNB...
Naposledy upravil Taki dne 10. 2. 2019 20:47, celkově upraveno 1
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod b.balak 10. 2. 2019 20:47

Zdravím, jsem více než 10 let stálým, věrným klientem ING, na ING spořícím kontu jsem našetřil 300 tis.Kč, ale v lednu už mě iritovalo nízké úročení (0,5%) a peníze jsem chtěl převést jinam. Zástupce ING Pavel na FB však nabádal: "vyčkejte, pro stálé i nové klienty chystáme překvapení"! Vytrval jsem tedy a peníze na účtu nechal. Nyní je nemůžu použít v nové akci 2%na 6m, akce platí jen pro NOVÉ vklady! Hm, "překvapení"! Nový vklad vložit nemohu, jiné volné peníze nemám, zůstal jsem věrný... :-| BB
b.balak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 10. 2. 2019 20:52

BB, taky dobry.. (hyperbola)
Pavlovi na FB bych vsak nic nevycital.. Myslim, ze nikdo netusil jaky pi<|>ovsky system manazerstvo v ING vymysli..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasek06 10. 2. 2019 21:09

Dle me souhlas. Toto není akce radových pracovniků, ale managmentu a to bych si jeste tipnul, že zahraničních.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 10. 2. 2019 21:28

Tak pokud tam někdo sušil peníze za 0,5 %, tak je potrestaný právem, protože byl línej. Správný zákazník se má na banku s nízkým úročením hned vykašlat (účet nechat může, peníze ale poslat pryč).
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod MiASX 10. 2. 2019 23:22

Tak.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chrudimi 11. 2. 2019 09:22

čulibrk píše:Přesně tak, počínaje koncem února, vždy na konci měsíce vložit 300 tis.Kc a to 6x za sebou, tedy poslední vklad na konci července 2019 a hned na začátku září vše vybrat. To je můj plán. Samozřejmě se může někde jinde časem objevit lepší nabídka, tak popojedeme jinam.


Ten výběr bych posunul spíše na konec srpna, aby se od října mohl rozjet další cyklus.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PULPANM 11. 2. 2019 09:28

Taki píše:
berta21 píše:Ten jejich systém nechápu, rovněž jsem v minulosti byl klientem ING a dnes mi bylo potvrzeno že této akce využít nemohu...

Mne zase bylo po telefonu implicitne potvrzeno, ze akce mohu vyuzit i ja jako klient, ktery drive ING konto mel, zrusil jej a opet zridil.. Dokonce bylo potvrzeno, ze komu dosel papirovy dopis, je tam automaticky zarazen. Takze dobry gulas. Necham si to jeste tedy potvrdit e-mailem. A pokud by ani pak ty 2% nebyly, tak pak uz jedine CNB...

To je divný, na webu to mají napsané jasně----mně tedy přišel i dopis.
Akce se vztahuje na všechny nové vklady od 1. 2. 2019.
Pokud tedy už ING Konto vlastníte, získáte zvýhodněnou sazbu na nové vklady, které převýší stav vašeho ING Konta k 31. 1. 2019
Naposledy upravil PULPANM dne 12. 2. 2019 08:48, celkově upraveno 1
PULPANM
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků