Skautská energie

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Taki 10. 2. 2019 20:35

Coz jeste elektrinu nebo plyn.. To je brnkacka (+-) Ale teplo v bytovce - to je kumst.. Uz jsem jeden rok myslel, ze to mam.. A nemam. A uz se do toho ani nesnazim proniknout..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 11. 2. 2019 10:57

Vážený pane,
kartičku Creedo již není možné Vám zaslat.
Se společností Creedo jsme ukončili spolupráci a hledáme jiné možnosti pro naše zákazníky z hlediska benefitů.
Děkujeme Vám za pochopení.
S přáním příjemného dne
Za tým Yello
Markéta Kleisnerová


>:-( ]:-< :/ :!:
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 11. 2. 2019 11:43

:shock: :-| 8-S

Takže počítám, že pro nás, co jsme to stihli, to stejně končí?
No já tam mám naposledy (vlastně jako jedinou připsanou platbu) vratku z 22. ledna.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 11. 2. 2019 15:14

dekuji za info, je zajimave ze na https://www.yello.cz/cs/dalsi-vyhody/cr ... a-energie/ o stele jeste maji. No a na strankach CREEDO https://www.creedo.cz/yello-energy/ . To maji take uvedeno. Jinak pokud by slo jen o to ze neni moizno zaslat karticku. Tak to by nevadilo uz mame. Tak bud je to ze tem kdo creedo katu uz maji tak ze by vraceli ze zaloh a tem co ji jeste nemaji ne. nebo varianta B vsicni maji smulu. Tak pokud yello hleda jinou mokznosti benefitu. No tak snad to dopadne lepe nez kdyz EEE s creedem zkoncily a nahradili necim uplne nepouzitelnym.
No odpadne yelllo tak budu muset vymyslet neco jineho u jakeho partnera docerpam ty bonusi na to minimu pro porevod
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 11. 2. 2019 21:30

Taki píše:Coz jeste elektrinu nebo plyn.. To je brnkacka (+-) Ale teplo v bytovce - to je kumst.. Uz jsem jeden rok myslel, ze to mam.. A nemam. A uz se do toho ani nesnazim proniknout..


Asi myslis rozuctovani tepla a TUV v SVJ... tak k tomu casto nedostanes ani podklady, musus si je vyzadat dle zakona o sluzbach, paragraf 8, a to nejdele do kvetna, pak uz nemas narok :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powery 12. 2. 2019 10:42

Zajímavé. 22.1.2019 mi Markéta napsala:

Vážený pane xxxx,

na základě telefonického hovoru s mojí kolegyní Vám zasílám informace ohledně Creedo kartičce.

Jak to celé funguje? Za každou řádně a včas zaplacenou zálohu za energie (elektřinu, zemní plyn) vrátíme na Váš CREEDO účet zpátky 1,5% z částky zálohy. Bonusy připisujeme vždy v následujícím měsíci po uhrazení zálohy (bonusy za červencové zálohy Vám připíšeme v srpnu). Takto nasbírané bonusy je pak možné použít na placení u dalších partnerů v CREEDO programu nebo si je nechat poslat na bankovní účet.

Je možné získat zpět až 2% ze zaplacených záloh a to v případě, že věrnostní program CREEDO doporučíte svému známému a ten známý někomu dalšímu.

Rozdíl mezi kartičkou klasickou Creedo a Creedo s logem Benziny je pouze ten, že máte pohonné hmoty o 1 Kč na litr levnější - na čerpacích stanicích Benziny.

Pokud čerpáte pohonné hmoty u Benziny, můžeme Vám poslat rovnou kartičku s logem Benziny. Jinak bychom v případě zájmu poslali klasickou kartičku.

Stačí odepsat na tento email a kartičku Vám písemně poštou zašleme ) uvést celou Vaši adresu .

Doporučte naše služby někomu ze svého okolí . Získáte bonus 500 Kč za každého, kdo se stane našim zákazníkem. Dobrá rada si totiž zaslouží odměnu.

V případě jakýchkoliv Vašich dotazů a připomínek, za které jsme rádi, jsme Vám k dispozici na emailu yello@yello.cz či na telefonním čísle 267 056 704 každý pracovní den od 8:00 do 18:00 hod.

S přáním příjemného dne

Za tým Yello:

Markéta Kleisnerová
Obsluha zákazníků



9.2.2019 jsem jim napsal, že mám zájem o Creedo Benzina. Zatím bez odezvy.
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaischa 13. 2. 2019 17:40

dlouho jsem sháněl pozvánku do skautů, nemohl jsem sehnat, a pak jsem sehnal dvě během jednoho dne.. tedy po dohodě mohu jednu přenechat.. v rodině o to nikdo nemá bohužel zájem :( ač by to pro ně bylo výhodnější
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 13. 2. 2019 17:51

Je zajimave ze o par prispevku pred. je v prispevku za tym Yello stejna "Markéta Kleisnerová! ze creedo nejde karticku zaslat. A v vasem prispevku "Markéta Kleisnerová
" na základě telefonického hovoru s mojí kolegyní Vám zasílám informace ohledně Creedo kartičce" nevim ktera informace od "Markéta Kleisnerováů je aktualni"


powery píše:Zajímavé. 22.1.2019 mi Markéta napsala:

Vážený pane xxxx,

na základě telefonického hovoru s mojí kolegyní Vám zasílám informace ohledně Creedo kartičce.

Jak to celé funguje? Za každou řádně a včas zaplacenou zálohu za energie (elektřinu, zemní plyn) vrátíme na Váš CREEDO účet zpátky 1,5% z částky zálohy. Bonusy připisujeme vždy v následujícím měsíci po uhrazení zálohy (bonusy za červencové zálohy Vám připíšeme v srpnu). Takto nasbírané bonusy je pak možné použít na placení u dalších partnerů v CREEDO programu nebo si je nechat poslat na bankovní účet.

Je možné získat zpět až 2% ze zaplacených záloh a to v případě, že věrnostní program CREEDO doporučíte svému známému a ten známý někomu dalšímu.

Rozdíl mezi kartičkou klasickou Creedo a Creedo s logem Benziny je pouze ten, že máte pohonné hmoty o 1 Kč na litr levnější - na čerpacích stanicích Benziny.

Pokud čerpáte pohonné hmoty u Benziny, můžeme Vám poslat rovnou kartičku s logem Benziny. Jinak bychom v případě zájmu poslali klasickou kartičku.

Stačí odepsat na tento email a kartičku Vám písemně poštou zašleme ) uvést celou Vaši adresu .

Doporučte naše služby někomu ze svého okolí . Získáte bonus 500 Kč za každého, kdo se stane našim zákazníkem. Dobrá rada si totiž zaslouží odměnu.

V případě jakýchkoliv Vašich dotazů a připomínek, za které jsme rádi, jsme Vám k dispozici na emailu yello@yello.cz či na telefonním čísle 267 056 704 každý pracovní den od 8:00 do 18:00 hod.

S přáním příjemného dne

Za tým Yello:

Markéta Kleisnerová
Obsluha zákazníků



9.2.2019 jsem jim napsal, že mám zájem o Creedo Benzina. Zatím bez odezvy.
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod XRPD 14. 2. 2019 15:23

D.roak píše:Jake mate ostatni problemy s dodavatelem Armex krome toho co popisuje Taki ohledne SIPO. dekuji za pozitivni i negativni prispevky

Já si dal schválně ARMEX až od 02/2019, protože konec roku je vždy hektický a dělají se chyby všude. Mám tedy inkaso, ale funguje jak má, za 02/2019 už strženo. Platební kalendář poslali předem, inkaso nastaveno, 2 roky se nemusím starat...
XRPD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powery 14. 2. 2019 17:14

D.roak píše:Je zajimave ze o par prispevku pred. je v prispevku za tym Yello stejna "Markéta Kleisnerová! ze creedo nejde karticku zaslat. A v vasem prispevku "Markéta Kleisnerová
" na základě telefonického hovoru s mojí kolegyní Vám zasílám informace ohledně Creedo kartičce" nevim ktera informace od "Markéta Kleisnerováů je aktualni"


powery píše:Zajímavé. 22.1.2019 mi Markéta napsala:

Vážený pane xxxx,

na základě telefonického hovoru s mojí kolegyní Vám zasílám informace ohledně Creedo kartičce.

Jak to celé funguje? Za každou řádně a včas zaplacenou zálohu za energie (elektřinu, zemní plyn) vrátíme na Váš CREEDO účet zpátky 1,5% z částky zálohy. Bonusy připisujeme vždy v následujícím měsíci po uhrazení zálohy (bonusy za červencové zálohy Vám připíšeme v srpnu). Takto nasbírané bonusy je pak možné použít na placení u dalších partnerů v CREEDO programu nebo si je nechat poslat na bankovní účet.

Je možné získat zpět až 2% ze zaplacených záloh a to v případě, že věrnostní program CREEDO doporučíte svému známému a ten známý někomu dalšímu.

Rozdíl mezi kartičkou klasickou Creedo a Creedo s logem Benziny je pouze ten, že máte pohonné hmoty o 1 Kč na litr levnější - na čerpacích stanicích Benziny.

Pokud čerpáte pohonné hmoty u Benziny, můžeme Vám poslat rovnou kartičku s logem Benziny. Jinak bychom v případě zájmu poslali klasickou kartičku.

Stačí odepsat na tento email a kartičku Vám písemně poštou zašleme ) uvést celou Vaši adresu .

Doporučte naše služby někomu ze svého okolí . Získáte bonus 500 Kč za každého, kdo se stane našim zákazníkem. Dobrá rada si totiž zaslouží odměnu.

V případě jakýchkoliv Vašich dotazů a připomínek, za které jsme rádi, jsme Vám k dispozici na emailu yello@yello.cz či na telefonním čísle 267 056 704 každý pracovní den od 8:00 do 18:00 hod.

S přáním příjemného dne

Za tým Yello:

Markéta Kleisnerová
Obsluha zákazníků


9.2.2019 jsem jim napsal, že mám zájem o Creedo Benzina. Zatím bez odezvy.


Tak dnes vyjádření, bohužel negativní.

Dobrý den, pane xxxx,

velice se Vám omlouváme, ale nyní již nelze zaslat CREEDO kartu, se společností CREEDO jsme ukončili spolupráci.

Děkujeme Vám za pochopení.

Doporučte naše služby někomu ze svého okolí . Získáte bonus 500 Kč za každého, kdo se stane našim zákazníkem. Dobrá rada si totiž zaslouží odměnu.

V případě jakýchkoliv Vašich dotazů a připomínek, za které jsme rádi, jsme Vám k dispozici na emailu yello@yello.cz či na telefonním čísle 267 056 704 každý pracovní den od 8:00 do 18:00 hod.

Za tým Yello:

Klára Pavlíčková
Obsluha zákazníků
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 14. 2. 2019 17:50

zdravim je zajimave ze stale to jak na Yello tak creedo.cz to stale jeste neodstranili
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod powery 15. 2. 2019 00:00

Napíšu jim, ať to dají pryč.

EDIT:
Napsal jsem na Creedo i Yello, ať informace odstraní. ;-)
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 16. 2. 2019 09:39

Zdravim tak dle toho co dali informaci na OTE. tak ke dni 18.2.2019 zverejní ote statistiku poctu opm dle dodavatele za mesic leden Takze uvidime kolik opm u plynu a elektriny a plynu orpoti posinci odselo Cetropolu ( dodavetel skautske energie 2018) a kolik mist prislo k bud Yello a Armex. tak snad by se dalo odhadnout kolik vlastne skautska energie ma OM kdyz sami skauti nezverejnuji poced dle zda jde o elektrinu a jen celkove cislo
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 18. 2. 2019 19:14

aaischa píše:dlouho jsem sháněl pozvánku do skautů, nemohl jsem sehnat, a pak jsem sehnal dvě během jednoho dne.. tedy po dohodě mohu jednu přenechat.. v rodině o to nikdo nemá bohužel zájem :( ač by to pro ně bylo výhodnější

Měl bych zájem pokud je to aktuální, díky.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 18. 2. 2019 22:53

tak uz je Statistika Tak proti 12/18 elektrina cenropol ztrail ta cca 8900 a yello si proti 12/18 si priupsalo cca 7300( no mohly by to byt skauska v roce 18 rostl tak o 500 mist nmesicne . a ted na konci roku o 7300 takze to bude nejsise skautaka) S plynem proti prosinec 2018 centropol ztratl cca 4000 a armex si pripsal 2700

No ale stejne ty pocty kolik si novy dodavatele skautske energie pripsaly atk nedavaji tech 10000 (co skauti uvadeli nekdy v zari) ci 13000 nekdy v lednunuáá
Naposledy upravil D.roak dne 19. 2. 2019 08:46, celkově upraveno 2
D.roak
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků