Nově-placení stočného za deštovou=splaškovou kanalizaci.

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MiASX 30. 1. 2019 19:18

redhaven píše:...Tisíciletí se lidské tuhé odpady likvidují pohnojením pole nebo velké zahrady, samozřejmě že ne v létě a největším vedru a ne pod listovou a kořenovou zeleninu apod.

Tehdy ale nebyly saponaty, praci prasky, kapsle do mycky na nadobi, ... opravdu si chces temi chemikaliemi hnojit zahradu?
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 30. 1. 2019 20:08

Pomalu mne chlapi začínáte vytáčet, už se přestávám divit, že se v IKEA dají koupit obyčejné šišky za 80Kč (nebo kolik). Přece nehážu saponát, kapse do myčky apod. do hajzlu. Já teda nejsem takový vesničan jak S474N, který v gumákách, se zmijovkou v čele a dýmkou ústech si říká: "co vy o tom chlapi víte", ale u nás jsme měli (máme) oddělený i lidský odpad (zahrada) a odpad z chlíva (prasata, krávy) (pole), kde by se tam proboha vzaly prací prášky
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 30. 1. 2019 22:23

No jistééé.
Sračkovod jde do žumpy a ekologické Proctle&Gembl prášky a jary jdou ekologicky přímo do potoka a z toho máme platit to stočné, asi za to že se těch ekologických prac. prášcích pstruzi krásně vyperou do čista do čista.
Sračky se dávaly, dávaj a budou dávat vždy na pohnojení na zahradu, dokud tedy EU komisař/pohůnek nestrčí svoji hlavu do žumpy a nezjistí přepad.

Takový týpci "vesničani" ze satelitů, "biologický" zelený odpad hází do hnědé popelnice na bio odpady a pak si jedou do města nakoupit pytle kompostu a hřeje je u srdce jací jsou ekologové, protože přeci třídí, třídí !

Potíž je v tom, že naši dědci, obecně, jezdili i na záhumenkách v 40. a 50. a 60. letech s kolečky plynými DDT a mocně jím prášili na brambory s "emerickým broukem", rezidua DDT jsou v půdě a spodních vodách dodnes a to všude, více či méně.

Jako malé děti, cca 8-10 let, jsme při lítání venku pili často na pohled průzračnou vodu z potoka, tekoucího z vesnice. Žumpy nežumpy. 8-D
redhaven
Nadšenec

Odeslat příspěvekod redhaven 16. 2. 2019 09:23

Tak Ouřad už vyhrožuje 500k Pokutou všech Pokut. Po mém dotazu, zda budou pokutovat taky sami sebe a jakou výšší pokuty za ty tisíce kubíků splašků z stovky domů ústících z okolních ulic přímo do místního potoka mě však neodpověděli. Prej je vypouštění polotekutého obsahu žumpy na zahradu jednou za rok horší neb ohrožuje zdroje vody...Kocourkov, kde bezpovšimnutí podobných Ouřadů zmizely stovky a stovky miliard v různých Tunelech za posledních 30 let, ale Ouřad bude pokutovat vypuštění polotuhých sraček jednou za rok na vlastní obrovskou zahradu...Vítejte v Kocourkově česko.
redhaven
Nadšenec

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků