Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 16. 2. 2019 05:02

Chci se zeptat, nenasel jsem na webu Visa Platinum, to je jaka kreditka a uz se nevydava?
Vidim tam jen Visa kk Gold a pak jeste Classic aktualni a funkcni je jeste udajne AXA, alespon to tvrdili ze ji maj. Generali Visa je mrtva, ale fotka a reklama chodi porad.
Takle jsem zatim skoncil na pojisteni 2,5 mega u Premium konta s MC Gold debit, nez se rozhodnu co dalsi :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod cz01 16. 2. 2019 09:36

Je snad pouze v rámci privátního bankovnictví od cca 3 milionů v investicích, nebo účtu.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 16. 2. 2019 22:09

MirekM. píše:noi2: muzes si zalozit U-konto k Multikontu a SMS budes mit i u U-konta zdarma.

Tak jsem to zkusil založit asi 5x a ani jednou se jim nepodařilo načíst údaje z občanky. A to jsem zkoušel scan s černým i bílým pozadím 300 i 600 dpi, i fotku z mobilu. To se jim podařilo mne akorát tak naštvat a začít uvažovat o zrušení ostatních produktů. Podařilo se to vůbec někomu?
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 19. 2. 2019 07:14

Už někomu přišel bonus za nezávaznou nabídku PRESTO půjčky, nebo spoléhají na to, že většina žadatelů už zapomněla a budou připisovat až individuálně po reklamacích? :hm
UCB_Black_Friday_podminky_CZ_V02.pdf píše:Výplata Bonusu bude provedena nejdříve od 18. 2. 2019 a to na Platební účet Klienta.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 2. 2019 08:58

Já už to urgoval, dokonce 9. 2., ani se neozvali, včera jsem to zaurgoval znovu.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elinor 19. 2. 2019 09:33

Díky Fremantle za zkopírování podmínek (data), zrovna včera jsem přemýšlela, že musím mrknout do podmínek, že na účtě nic nemám. Asi počkám do konce měsíce a pak případně reklamace.
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MiASX 19. 2. 2019 12:58

Nojo, nejdrive neni nejpozdeji.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MiASX 26. 2. 2019 11:14

PatrikChrz píše:Já už to urgoval, dokonce 9. 2., ani se neozvali, včera jsem to zaurgoval znovu.

Tak jak? Pockam asi do konce brezna, pak reklamace.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 2. 2019 11:35

U mne nic, tak jsem v pátek dal podnět k zahájení řízení u finančního arbitra.
Když se Unicredit ani nenamáhá odpovědět na dotaz, tak tohle je trochu "popožene" :).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 26. 2. 2019 11:37

Takoveho klienta se asi budoi chtit zbavit ne? :hm
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eR99 26. 2. 2019 11:50

Dnes jsem volal ohledně vyplacení odměny na informační linku. Po položení dotazu (samozřejmě se o tom se mnou nechtěli bavit a odkazovali mě na pobočku, kde jsem si nabídku na Presto půjčku nechal vystavit) volali cca za 1 hodinu zpět s tím, že odměna nebyla doposud vyplacena žádnému klientovi a k výplatě odměny dojde na začátku března 2019.

V podmínkách je, že k výplatě odměny dojde od 18/02/2019. Začátek března tyto podmínky splňuje. Je potřeba být trpěplivý. Zejména v UCB. ;-)
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 26. 2. 2019 12:33

Take to tak vidim, zvlast kdyz v podminkach neni stanoven nejpozdejsi termin. Pockam minimalne do konce brezna.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tramin 26. 2. 2019 13:29

Byl jsem 3 týdny v zahraničí a když chci teď stáhnout výpis s KK,tak tam není.Dělám něco špatně?
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MiASX 26. 2. 2019 13:34

Moc spechas.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tramin 26. 2. 2019 14:06

Pro ty,kteří to nepochopili.Jde mi o výpis za leden ;-)
tramin
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků