Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MiASX 15. 2. 2019 18:02

Normalne, k refundaci nepotrebujes registraci.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alfas123 15. 2. 2019 18:53

Oni to vedia priradit ku karte a dokonca aj ked bola prevydana.

Problemy narobil zruseny ZUNO, ked mi chcel amazon vratit peniaze, radsej som to vyziadal v poukazkach, neviem, ako by to dopadlo
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 15. 2. 2019 20:37

jo, bude to jak pise fremantle..mam to asi u 6 transakci,takze uvidim, jestli ma smysl podavat u creditas reklamaci..
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 15. 2. 2019 21:14

Dneska má Curve výrazné prodlevy se záznamem plateb: zaplacení je OK, ale v Curve se platba objeví až po cca 5 hodinách a nevyskočí ani upozornění na platbu (na podkladové kartě se platba projeví ihned).
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MiASX 16. 2. 2019 07:00

Takhle mi to funguje uz nekolik mesicu ale. :D
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 2. 2019 09:48

Přesně tak. Subjektivně mi přijde, že je to s nimi horší než dřív. Na supportu jsem na některé požadavky dodnes nedostal odpověď, překombinovanost tarifů, zmatky, amex neamex, výpadky plateb... Jeden z mála důvodu ji nadále používat je asi GBiT, jinak tam pro sebe příliš přidané hodnoty nevidím.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jujec 18. 2. 2019 09:59

Dnes jsem chtěl udělat GBiT na kartu, co expiruje na konci února, aplikace píše, že to možné není z důvodu expirace. Ale jako podkladovou kartu ji zvolit můžu... Nechápu. V lednu mi aplikace neumožnila GBiT až poslední den platnosti, tentokrát již 10 dní předem.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goropes 18. 2. 2019 12:09

jde vám curve (personal debit) přidat do revolutu?
Mne ano, ale ověřovací platba pak neprojde, s hláškou, že neprošlo ověření adresy/PSČ (zip code). Přitom v Revolutu, i u Curve mám nastavenou stejnou adresu, stejné PSČ.
Stalo se vám to taky? Podařilo se vyřešit? Díky za radu.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drpatrik2 18. 2. 2019 13:20

Také jsem to řešil. Vyřešeno s podporou, kdy upravili PSČ, které jsem zadával stejné jako na Revolutu, ale nějakým způsobem tam bylo zadané jiné...
drpatrik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jakoubek61 19. 2. 2019 14:44

Dnes se mi nezdařil výběr hotovosti 5000 Kč z bankomatu Fia (Pharao). Po zadání PIN a částky vyskočila hláška, že tuto transakci nelze dokončit.
Jako podkladovou jsem měl nastavenu KK HB.
V minulých měsících tyto výběry probíhaly bez problémů.
Má někdo podobou zkušenost?
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bobb1 19. 2. 2019 14:51

Jednou se mi to stalo u bankomatu Airbank s podkladovou kartou mBank eshop. Za nekolik dnu jsem vybral bez problemu, ale z jineho bankomatu Airbank.
Bobb1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jakoubek61 20. 2. 2019 10:01

Z bankomatu kterých bank lze vybírat bez poplatku, jeli podkladovou KK ?
Používal jsem FIO a vím, že poplatek nechce ani Airbank.
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 20. 2. 2019 10:12

RB, KB, ČSOB
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakoubek61 20. 2. 2019 10:39

Díky !
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MrMysakovich 26. 2. 2019 10:24

Zdravím,
chtěl bych se zeptat jak funguje či nefunguje Curve v kombinaci s Twistem. Twisto má v tarifu premium 3% že zahraniční platby. Mířím v sobotu do Londýna a chtěl bych platit Twistem (přes Curve), jak to udělat tak, aby mi to uznali jako zahraniční platbu? Případně jak s tím platit v Česku? Nastavit při platbě v CZK měně v aplikaci CZK a v Londýně GBP?
MrMysakovich
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků