FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Franklin 18. 2. 2019 11:52

Ovšem nejlepší jsou prohlášení banky na téma nová mobilní aplikace. :D 8-) :twisted: :twisted:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 19. 2. 2019 17:06

OT: kdyz je tu rec o nedokonalych bankomatech Fio.. Me zase bankomat tusim ze CSOB spolknul kartu na nejmene 2 minuty aby ji pak vyplivnul.

Chtel jsem si ji aktivovat prvnim pouzitim a zadanim pinu a na 2-3 minuty se bankomat odmlcel...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 2. 2019 17:34

vpe:
Tak to buď rád, že ti tu kartu nakonec vyplivnul a nenechal si ji uvnitř. S bankomaty občas bývají problémy. Jsou to jen stroje které občas mají slabou chvilku.

V poslední době přibývá bankomatů s čtečkou bezkontaktních karet a možností bezkontaktního výběru kde nehrozí aby karta z bankomatu nevyjela zpět a zůstala tam. Bohužel ne vždy je to ale použitelné a lidí mají s těmi bezkontaktními výběry problémy.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Pezos 20. 2. 2019 20:02

Fungují (obecně, nejen FIO) bezkontaktní výběry pomocí libovolné karty, nebo je to omezeno na danou banku?
Pezos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 2. 2019 20:28

To záleží asi i na kartě, nejen bankomatu. Třeba s Curve kartou bezkontaktně v Air bank bankomatu vyberu, s Revolut nikoliv...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod jisy 20. 2. 2019 22:21

Nejčastěji vybírám z bankomatu AirBank, bezkontaktně jsem úspěšně použil mimo vlastní kartu a sticker(nálepku) také kartu Fio a sticker Creditas.
Třeba s kartou HelloBank jsem bezkontaktně uspěl pouze v bankomatu ČS.
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 20. 2. 2019 22:34

Tak uz nemame nalepky, ale stickery...
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 20. 2. 2019 22:45

Sticker je dobrá varianta. Německy je nálepka NFC-Aufkleber. :-)
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod jisy 20. 2. 2019 22:56

Musel jsem se ten termín "sticker" naučit, abych se domluvil s bankéřkou v nejmenované bance ... :-)
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LaNov 28. 3. 2019 08:06

Máte někdo praktickou zkušenost se spořícím Fio kontem pro SVJ nebo jinou PO? Podle podmínek se zdá, že by mělo fungovat stejně jako pro FO (viz jednotný ceník), pouze úrok je o 0,1% nižší ...
LaNov
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 28. 3. 2019 12:51

PO ucty funguji stejne jako FO, jen te odrbou na uroku a nejde pridelovat opravneni dalsim osobam pres web (coz je zrovna neprakticke, kdyz prave u PO chces dat pristup R/O clenum SVJ nebo ucetni). Zrejme vsechny osoby se musi dostavit do banky...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 29. 3. 2019 07:54

Pro PO lepší třeba Sberbank.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 30. 3. 2019 21:27

Na co lepsi, na uroky anebo na prideleni pristupu?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 31. 3. 2019 03:38

Na úroky.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod LaNov 1. 4. 2019 22:27

Sberbank mi líp nevychází - pro Fér spoření mají limit jen 300 tis. pro výhodnější úrok ... Nebo jsem přehlédl nějaký jiný produkt?
LaNov
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků