Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 19. 2. 2019 11:58

to si myslím také a dále těmito obstrukcemi, chtějí odradit od používání karet dobíjením KK
stejně tak Revolut, karty jsou do doložení pozastaveny
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 19. 2. 2019 13:01

Budte radi, ze reaguji jen takto, take by mohli zmenit cenik a dat jako poplatek za nabiti kreditkou 2 % z castky. Doporucuji spolupracovat, drzet hubu a krok.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 2. 2019 13:09

To by taky mohli tu kartu rovnou zrušit :). Už teď by mě zajímalo, kolik lidí CK rozumně používá
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 19. 2. 2019 13:18

buď to mají zakázat, zpoplatnit anebo povolit bez obstrukcí
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 19. 2. 2019 13:21

Ve svém okolí vím, že rodiče pořídili CK jednomu dítěti. Jinak to je stejná otázka, jako kolik lidí užívá "řádně" Erste Premier. :-)

Já mám 4 ks CK a úžívám je jen pro bonusy a zatím mně nic nenapsali ani neblokli.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 19. 2. 2019 14:12

Po mně to prokázání chtějí taky, což bude docela pikantní. K lednovému dobití Coolkarty došlo z e-onky, takže jim s radostí pošlu kopii smlouvy k e-once včetně její výpovědi. Bude z něj patrné, že ke zneužití bonusového programu nedošlo a dojít nemohlo, protože bonusy za leden se připisují začátkem února, ale příslušný kreditní účet přestal pár dní před koncem ledna existovat. :-)
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 19. 2. 2019 16:09

Pokud jim to nekdo nedolozi, tak jak to pokracuje? Karty CK po nejake dobe jednoduse zrusi?
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MiASX 19. 2. 2019 16:54

MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 19. 2. 2019 18:17

To oznamují imho i tak.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 19. 2. 2019 18:28

Ale neblokuji.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hannys85 19. 2. 2019 20:11

Takže jednoznačně to teď chtějí asi po každém, kdo si dobijí větší sumy (netuším jestli jen z kreditky anebo z jakékoliv karty). CHtěl jsem dobít 25000 Kč z hello kreditky a nejdříve se to tvářilo, že se to podařilo, ale vzápětí mi portál předplacené karty vyhodil chybu "53148". No a podíval jsem se na email a už ve 12 hodin mi přistál email s žádostí o doložení dokumentace.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 19. 2. 2019 20:30

vypada to tak, ikdyz jsem nabijel po delsi dobe navickrat jelikoz me minul poplatek za dobití. pochopil bych transakce v obligátním řádu ekvivalentu 10000 EUR, ovsem i tak by z logiky věci měli když už zkoumat co bylo předplacenou kartou uhrazeno
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 19. 2. 2019 20:44

hannys85: no hlavni je pokud to mozno neprobehlo, tak abys tam nemel pak v blokaci prachy :(
Me by spis zajmalo, co jim staci verohodne dolozit? Tak aby byl klid, probehlo to hladce?
Vypis z HB treba normal? Staci jim pdf? a nebo tancuji na papirovem? A pokud mozno kde je co nejmin udaju :(
Protoze to pdf, jde taky upravit ze jo, aby tam treba nebyla videt vratka.
Ja se jen divim ze to primo nezarizla treba HB, ze to resi nejaka trefena CK karta, kde z toho maji vlastne jeste zisk. Dobiti neco, vyber nasledne.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod hannys85 19. 2. 2019 20:57

Taky mám sto chutí anonymizovat vratky, ale netuším, jak vysoko poputují dané dokumenty, tak aby poté ještě neměli kecy, že člověk upravil dokument..Jestli to bude zpracovávat nějaká obyčejná referentka, tak ta asi nic nepozná, ale pokud to chytne do rukou, někdo chytřejší, tak kdo ví jestli by to brali, jako padělání dokumentů.
Naposledy upravil hannys85 dne 19. 2. 2019 21:03, celkově upraveno 1
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 19. 2. 2019 21:02

hannys85: vetsinou ne, hadam ze pokud z toho vyplyne ze slo jen o protoceni kk, tak to bude zalozeno a nebo pristoupi proste k omezeni. Ja nerad davam nekde vypis a nebo pokud mozno tak neuplnej. Neboj nejspis te nezavrou, ale budes mit prudu :D
ripper6
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků