J&T banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 2. 2019 07:13

Já už se ani nečílím. Podobnými týpky jako Ty se to tu poslední dobu jen hemží. Vznesou dotaz, člověk jim sdělí svůj názor a oni obratem reagují, že takové "rady" jsou jim k ničemu, aniž by si pořádně přečetli podmínky (viz ING). Závěrem sdělí, že jsou úplně v klidu a vše završí (ne)upřímnou (ne)omluvou - s jakýmpak úmyslem? :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod chrudimi 8. 2. 2019 08:36

ski1961 píše:Tak chlapci, rád bych se vrátil k mému původnímu dotazu..co byste udělali na mém místě ? prodloužili znovu rovnou o rok nebo ten vklad s 1-denní výpovědí pro případ rychlého přechodu v případě zvýšení úroků ?


Já bych za takovou sazbu nefixoval, ČNB bude letos nejspíš ještě jednou zvyšovat sazby a už nyní jsou nabídky okolo 1,5%, u ING i 2%, samozřejmě je to omezeno limity (Hello 300 tis., Richee 300 tis., ING každý měsíc 300 tis. na půl roku), ale ty tu stejně nepíšeš, o jaký obnos se jedná, tak těžko soudit. Případně si můžeš ještě hodit mincí, vyjde to nastejno.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tom brava 8. 2. 2019 08:39

VAROVÁNÍ - VAROVÁNÍ - VAROVÁNÍ - VAROVÁNÍ - VAROVÁNÍ - VAROVÁNÍ - VAROVÁNÍ - VAROVÁNÍ
před hejtováním drkarla:

Po krátkém intermezzu s tímto člověkem ve vláknu INGbank vydávám toto varování a naléhavě vyzývám ostatní, aby na doktora nereagovali, neb diskuse s ním pro vás, co se na něco ptáte, je už předem hlavně váš ztracený čas.
Zjistil jsem následující:
- odpovídá většinou stylem odkazu s nutkavou potřebou převtělovat se do role moderátora fora až výchovného poradce řešícího řád, pořádek a čistotu diskuze než podstatu vašeho dotazu (extrémní ego)
- všemu ohledně financí rozumí a zná, a za každou cenu musí mít poslední slovo (extrémní ego)
- tomu člověku nevyhovíte: omluvíte se mu - zpochybní to, že to nemyslíte upřímně/neomluvíte se - vynadá vám a pomluví vás před ostatními v jiném topicu (extrémní ego)
VAROVÁNÍ - VAROVÁNÍ - VAROVÁNÍ - VAROVÁNÍ - VAROVÁNÍ - VAROVÁNÍ - VAROVÁNÍ -VAROVÁNÍ
Naposledy upravil tom brava dne 8. 2. 2019 12:10, celkově upraveno 6
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 8. 2. 2019 09:28

Na rok za 1,7 % je dnes jedna z nejlepších nabídek, není co řešit. Úroky nahoru jen tak nepůjdou.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 8. 2. 2019 10:27

Nejsem si jistý. Já peníze z JT radši stáhnu a využiji jinak (např. 2x ING, HB...). Možná nedostáhnu stejného úroku, možná dosáhnu, ale aspoň ty peníze nebudou na rok blokovaný.

ČNB to zvyšování asi odloží nebo zruší, ale stejně si myslím, že pořád se najde nějaká banka, která se bude snažit vklady nahrabat a ukázat, jak je dobrá a velká, a i dnešní sazba 1,75 % dává prostor k vylepšení nabídek.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomason87 8. 2. 2019 10:41

třeba, ale než se tak stane, tak je z onoho roku dávno pár měsíců pryč...rok opravdu není dramaticky dlouhé období, obzvlášť pokud jsou to peníze určené na uložení.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 2. 2019 15:36

tom brava: Ano, kdežto to, co předvádíš ve vláknu ING bank je úplně normální projev zdravého člověka. :) Je to jednoduché, existuje tady možnost zablokovat si určitého člověka. Tak si mě zablokuj a budeš mít klid. Jsi línej jak veš a ještě k tomu ne úplně chytrej, ale já jsem hejtař. :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod MiASX 8. 2. 2019 17:28

Ja zalozil rocni terminovany vklad v JT bance nekdy v srpnu a uz od zari toho lituji.
:grr:

V lednu jsem zrusil dve ING konta a od unora toho lituji.
>:-(
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 8. 2. 2019 19:16

Nezoufej, nejsi sám, kdo se se zrušením ING kont v lednu unáhlil. :-)
Buď nenahrabou dostatek peněz a za nějaký pátek nás budou kontaktovat a škrábat prstíkem, abychom si ING konta znovu založili nebo konkurence v dohledné době bude mít na SÚ také 2 %.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 8. 2. 2019 19:48

No treti ING konto jsem si prozretelne nechal. 8-)
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MiASX 22. 2. 2019 12:29

tomaslany píše:Take vam JT Banka posila postou ty jejich noviny? To bodou posilat kazdy mesic?
:shock:

Uz me s tema novinama serou, nevejde se to ani do postovni schranky. Jak to co nejjednoduseji zrusit?
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomas3 22. 2. 2019 22:12

Nemá někdo předběžné info o příp. zvyšování úr. sazeb na 2.Q 2019. Váhám mezi termínem tady a případným využitím kumulativního spořícího produktu u ING.
Tomas3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MiASX 22. 2. 2019 22:19

No rozhodne bych se nevazal, z ING muzes prevest kdykoliv.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomas3 22. 2. 2019 22:23

Taky teď vidím, že magnus body jsou už jen za investiční produkty. Tak to jsem trochu zaspal. Kdysi jsem to využil a bylo to zajímavé na lyžařské pobyty v Tatrách. Tak asi to bude ING spoření.
Tomas3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pavelza 3. 3. 2019 16:03

Ty magnus body mě mrzí, dříve byly za kdeco, využíval jsem je, teď je to v háji...
pavelza
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků