ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 21. 2. 2019 20:10

Cca měsíc po zrušení ING konta mně dnes došel níže uvedený e-mail:

Vážený pane,

jsme rádi, že spoříte právě s námi. Jen s ING totiž můžete spořit opravdu chytře.

Víte, že nyní nabízíme výhodný úrok 2 % p. a. na půl roku na nové měsíční vklady až do výše 300 000 Kč, a to opakovaně, každý měsíc?

Abyste nabídku mohl využít na maximum, je dobré nechat nově vložené peníze pracovat za vás a nevybírat je. Nyní výhodnější úročení bohužel zatím nevyužíváte a to je škoda, nemyslíte?

ING Bank

Připomínáme, že tato akce platí pouze na nové vklady, které převýší váš zůstatek na ING Kontu k 31. lednu 2019. Pokud si nejste jist, kolik jste na svém ING Kontu měl, podívejte se na výpis z účtu v Internetovém bankovnictví.

TIP: Až do 28. února můžete ještě posílit své únorové vklady, z kterých se vám zvýhodněná úroková sazba začne počítat už od 1. března.

Chcete se dozvědět více?
Podívejte se na naše stránky nebo nám zavolejte na 800 159 159.

Přejeme vám krásný den.
Vaše ING
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 21. 2. 2019 20:39

U teto banky uz me toho moc neprekvapi. Pritom z drivejsi doby s ni mam pomerne dobre zkusenosti. Pred cca 10 dny jsem nich reklamoval nejake zalezitosti, zatim odpovedli pouze na jednu reklamaci s tim , že mam vyckat, na ostatni vubec nereagovali - dle zakona maji na vyrizeni cca 30 dni. A jeste takova perlicka - delal jsem prevod z jineho PC nez bezne pouzivam pro IB . Vse probehlo tak ,jak ma byt vcetne odeslani kodu - pak hlaska, ze to nelze provest a mam se spojit telefonem, coz jsem nakonec musel udelat a prevod uskutecnil tam. Ani operator mi nebyl schopen rict, proc to nejde pres IB.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evelista 21. 2. 2019 21:37

priznam se, ze s tim volnym cashem 499 999kc se do ty pekelny akce nepustim a to jen z duvodu ze ma naprosto pekelny pravidla k pochopeni.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mate59 22. 2. 2019 17:18

Já tam ty prachy dám,za měsíc další,uvidím,jestli v tom bude krpa a podle toho se zařídím.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 22. 2. 2019 18:26

Já jsem to možná taky úplně nepochopil, ty zvýhodněný 2 % na půl roku tam jsou na první vklad nebo na jakýkoliv vklad do 300 000. Jsem tu nový, účet mi konečně po týdnu čekání zprovoznili. Nejdřív jsem tam poslal korunu a když se 4 dny nic nedělo, tak ještě stovku.
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mate59 22. 2. 2019 18:39

300000 vložené do konce února se od 1.3 začnou úročit 2%.Dalších 300000 v březnu,dubnu a tak dál.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod elfin 22. 2. 2019 19:48

Ty podmínky jsou asi matoucí z důvodu toho limitu, protože pokud se může každý další měsíc vložit znovu do 300k a úročí se to dál všechno stejně, pak se ten limit automaticky navyšuje časem trvání vkladu, min.6měs. -dokud to banka nestopne. Mohlo to být rovnou bez limitu a korigovat to délkou trvání po půl roce záruky. Je to zřejmě zatím opatrný experiment ...
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod noi2 22. 2. 2019 20:18

Podle mne jen chtějí navyšovat vklady pomalu tak, jak budou zavádět hypotéky. Ale zadělávají si na problém, že po půl roce jim půlka klientů na měsíc všechno stáhne.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlaju 22. 2. 2019 20:43

..ale druhá půlka si to tam nechá (postupně) za 0,1 - nemusí to být tak špatné.
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomas3 22. 2. 2019 22:31

Taky to asi s velkou pravděpodobností využiju, aspoň na nějakou dobu, jestli se něco neobjeví. Docela by mne zajímalo, zda využije akci Patrik (pokud může) a jestli v čase nezměnil v dané věci svůj negativní názor?
Tomas3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 23. 2. 2019 01:24

Tak zmena, dal jsem tomu den a ted jsem to uz konecne dal.

Moje zadani, posledni pracovni unorovej den naliju 299 999 do ing a dalsi naloz tam hodim posledniho v breznu(chapu to dobre, ze kdybych dalsich 299 999 nalil 1.3 tak se to uroci jen zakladni taxou?) takze breznovych 299 999 bude na HB! sporaku od 1.3 do 29.3 rana a pak to dopoledne 29.3 prendam do ing abych to mel naprosto idealni. Muze nekdo napsat nazor na to?
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 23. 2. 2019 06:36

Proc tam davas o korunu mene?
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 2. 2019 07:51

evelista: Chápeš to správně, akorát taky nevím, co sleduješ tou -1 Kč.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 23. 2. 2019 08:44

Koukám, že měli nějakou akci 300 za založení Konta na doporučení. Tak to jsem asi prošvihl, když jsem se nedal doporučit :-)
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 23. 2. 2019 09:03

Za jak dlouho vám došlo 300 Kč na účet po doporučení nového klienta?
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků