ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 2. 2019 10:48

Jo, jde
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Senty 28. 2. 2019 13:30

Pokud to dobře chápu tak abych mel úročene 2% v březnu tak peníze tam musím poslat peníze na Ing konto at tam jsou dnes? Kdyz tam budou zítra tak uz to nejde ze
Senty
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bodyczech 28. 2. 2019 14:20

Senty: ano.

b.balak píše:Co se týče odměny 300,- za doporučení: v podmínkách je, že se upřednostňuje výhoda 2% úročení

Nemáš odkaz, kde se upřednostňuje zisk 2% úročení před 300 Kč pro doporučeného? Nemohu to najit...

A, tak už jsem našel, bohužel je to tak.
Naposledy upravil bodyczech dne 28. 2. 2019 14:54, celkově upraveno 1
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod penav 28. 2. 2019 14:34

Ahoj, možná to tu někde je, ale 214 stránek prostě nedám. Zakládám ING konto a teď mě dorazilo, že doložený výpis z účtu (mBank) nemohou přijmout, že schází jeden či více povinných údajů. Je to obstrukce nebo mBank má atypické výpisy, nebo su blbý já a něco nevidím ? Dík
penav
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 2. 2019 15:12

To tu asi není, ale už si nepamatuji, co na výpisu mBank nebylo. Každopádně bych to viděl na jméno příjmení, č. účtu a nejspíš i adresu víc jsem na výpisu při zakládání neměl. (A adresa byla korespondenční, nikoliv trvalá a nevadilo to.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod penav 28. 2. 2019 15:23

Dík, adresa tam není, tak snad je to tím. Zkusím pokus číslo dva :-)
penav
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 2. 2019 15:25

Hele nevím, nejlépe se zeptat jich (když už to tam přímo nepíšou, co ty povinné údaje jsou).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod penav 28. 2. 2019 15:29

Už sem tam uploadnul FIO tak počkám na reakci a pak dám vědět. Dík
penav
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlaju 28. 2. 2019 20:31

penav: Na výpise z Mbank (pdf generované z IB) adresu normálně mám. Jestli tam nebyla, mohlo to vadit. Jak ale chcete uploudovat najednou FIO? Výpis musí být pouze z toho hlavního registrovaného účtu, který jste si určil, z něhož pak budete posílat první platbu.
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milanBrno 28. 2. 2019 22:22

Penav, nenahral jsi tam nahodou potvrzeni o platbe namisto vypisu!?
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod svatava2015 28. 2. 2019 22:48

Dobrý večer, mohu poprosit o upřesnění:
v prosinci 2018 jsem si v akci 2% založila ING konto a jednorázově tam poslala 300tis.
jestli to chápu správně tak se mi to úročí 2% po dobu 6ti měsíců.
kdybych tam teď poslala další peníze, jakým úrokem se mi bude ta další částka zhodnocovat?
Na tom jejich webu to je nějaké zmatečné...
Předem děkuji za informaci Svatava.
svatava2015
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlaju 28. 2. 2019 23:00

svatava2015: ...ano, zmatečně, nejednoznačně (nebo spíše jednoznačně proti), úrokový lístek hovoří o úročení zůstatku nad hranici, totéž pravidla akce... ale: na infolince mi tvrdili, že pásmové úročení se akce netýká. Nikde to písemně není(=nevidím), ale takto to prezentují. Mám i emailovou odpověď, předávám:
můj dotaz: "dotaz se týká souběhu dvou akcí: Klient se založeným kontem v akci na 2% po dobu 6 měsíců má naspořeno k 31.1. 250tisíc. Nyní chce v nové akci využít zhodnocení nových vkladů 250 tisíc. Jak se bude úročit zůstatek v březnu v tomto příkladu? Zůstatek převýší hranici pásma úročení, budu konkrétní a zeptám se, zda bude celý zůstatek úročen 2% (klient má nárok na 2% z původní akce do dubna), nebo bude 2% úročeno pouze 250 tisíc z nové akce a zbytek vzhledem k výši zůstatku bude úročen pouze 0,1%?"
ING: "Co se týká dotazu na úročení - pokud klient založil ING Konto v rámci akce Zvýhodněný úrok, na částce do 300.000 Kč má nastavenou sazbu 2% p.a. na prvních 6 měsíců. Tedy ano, vklad 250.000 Kč se úročí 2% p.a. do uplynutí 6 měsíců. Poté když vloží v únoru další nový vklad (například 250.000 Kč jak uvádíte), tento nový vklad se bude úročit od března do srpna 2% p.a."

Myslím, že to slibují všem, co se ptají, pokud úroky připíší jinak, můžeme se ohradit (oporou ale nebudou konkrétní dokumenty, pouze "veřejný příslib" nebo jak se to dá nazvat).

Za sebe tedy doporučuji akci využít.
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flightmax 1. 3. 2019 08:09

Přesně takhle jsem to udělal. V rámci první akce jsem založil účet a poslal 300t. 20.1. Pak 27.2 dalších 300t. Zatím vidím v bankovnictví úrok 2% na prvních 300t a na zbytek úrok 0,1% uvidím jestli se status změní když je teprve 1.3.
flightmax
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod elfin 1. 3. 2019 08:50

Já jsem využil až tuto novou akci a zatím tam 2% nevidím, zajímala by mě zkušenost z první akce, kdy se vám tam nové akční úročení objevilo u grafu? Bylo to od 1.dne nebo až později?
Naposledy upravil elfin dne 1. 3. 2019 09:24, celkově upraveno 1
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlaju 1. 3. 2019 08:56

flightmax: Já nemám souběh akcí, pouze tu novou využívám, a teď mi tam stejně svítí 0,5%. Buď to tedy ještě změní, nebo to budou připisovat akčně bez ohledu na zobrazení v IB (to je pravděpodobnější, protože v případě složeného úroku z různých vrstev vkladů po 6 měs. těžko budou vypočítávat konkrétní sazbu do jednoho čísla).
vlaju
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků