Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tusvoj 28. 2. 2019 14:11

Jako spořák vcelku výhodný! Mimochodem, kdy se připisují úroky? :)
tusvoj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chrudimi 28. 2. 2019 14:37

tusvoj píše:Jako spořák vcelku výhodný! Mimochodem, kdy se připisují úroky? :)


Co takhle si otevřít VOP a najít si to tam?
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tusvoj 28. 2. 2019 14:45

Stejně jste ztratil čas odepsáním na mou otázku :) Takže nebylo pro oba jednodušší, kdybyste rovnou odpověděl? :)
tusvoj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chrudimi 28. 2. 2019 15:10

tusvoj píše:Stejně jste ztratil čas odepsáním na mou otázku :) Takže nebylo pro oba jednodušší, kdybyste rovnou odpověděl? :)

Ptáte se na něco, co si sám můžete dohledat, to je obyčejná lenost. Tak by fórum fungovat nemělo, na to máte google.
A ano strávil jsem s tím další čas, ale je to trochu jako s tou rybou a prutem...
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tusvoj 28. 2. 2019 15:14

Tak nikdo Vás tu nenutí být a odepisovat na dotazy :)
tusvoj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 2. 2019 15:16

tusvoj píše:Stejně jste ztratil čas odepsáním na mou otázku :) Takže nebylo pro oba jednodušší, kdybyste rovnou odpověděl? :)


Určitě. Někdy je to v pondělí, nekdy v jiný den, podle toho, jak to zrovna vyjde. Ale taky jste se možná ptal na něco jiného. Bylo by možné upřesnit otázku?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod tusvoj 28. 2. 2019 15:25

Samozřejmě jsem myslel kolikátého v měsíci. Jak jsem si zjistil, tak poslední den - třeba to pomůže někomu, kdo bude v budoucnu hledat odpověď na stejnou otázku :)
tusvoj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 2. 2019 16:00

Kdybyste se tu pohyboval déle, věděl byste, že to tak samozřejmé není. Někteří by se takto zeptali na frekvenci.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 28. 2. 2019 16:01

Nikdo neni tak blbej, aby to nevedel...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 2. 2019 16:05

Mmch, tusvoji, na co Vám ta informace přesně byla?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 28. 2. 2019 23:23

Ahoj, hlásí se Richee.

Od 1. března 2019 se mění můj sazebník a já už předem vím, že se ti všechny změny budou líbit.

Pokud používáš Richee kartu v bankomatech, od března máš všechny výběry zdarma. Můžeš vybírat kolikrát chceš a kde chceš. A pozor – bez poplatku je výběr z bankomatů nejen v Česku, ale i kdekoli po celém světě. Zcela zdarma můžeš vybírat v Praze, Brně, Olomouci nebo Nové Vsi, ale také v Římě, New Yorku nebo třeba v Melbourne.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chrudimi 1. 3. 2019 08:48

Vypadá to, že výběry nemají nijak omezené, to asi moc dlouho nevydrží.
A líbí se mi změny sazebníku formou revize dokumentu a podžlucení nových částí, v tom by si konkurence měla vzít příklad.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod y2key 1. 3. 2019 21:24

Prosím o radu. Před chvílí jsem zadával první odchozí platbu z Richee účtu. Před samotným dokončením to po mně chtělo PIN - zadal jsem PIN, co mám nastavený na přihlášení do appky a dále to nenapsalo žádné potvrzení o platbě nebo tak něco. A zůstatek je pořád stejný, v historii žádnou odeslanou platbu nemám.
Mám vyčkat vzhledem k tomu, že již nejsou "bankovní hodiny" do pondělí? A nebo mám zkusit zadat platbu znovu?
Děkuji za radu
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flightmax 1. 3. 2019 22:22

Heslo do aplikace není stejné jako pin pro platby.
flightmax
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod y2key 1. 3. 2019 23:04

flightmax píše:Heslo do aplikace není stejné jako pin pro platby.

Tak jsem to zkusil napodruhé a znovu mi to vyzvalo autorizovat platbu přes PIN. SMS žádná nepřišla, tak jsem zadal PIN pro vstup do appky a teď to již prošlo. Je to sice zajímavé, že nepřijde autorizační sms, ale hlavně, že to funguje aspoň nějak..
y2key
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků