LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kanus 20. 11. 2018 21:08

Tak dej vědět jak funguje po měsíci :-)
kanus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kamziq 20. 11. 2018 21:32

Vzdyt uz ho mam dele nez mesic.
Kamziq
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LGA 21. 11. 2018 07:21

DirtyKing píše:Byl jsme vždy velkým zastáncem výrobků z Lidlu, ale bohužel teď co se týče elektroniky nebo nějakého spotřebního zboží, tak není věc, kterou bych nemusel vracet nebo reklamovat. Minulý týden jsem pořídil fritézu, kterou mají v akci za 999Kč. Za dané peníze poměrně velká fritéza. Bohužel při zapnutí neuvěřitelný smrad. Říkal jsem si, že se tam něco vypaluje. Nicméně po chvíli začal mít smrad i olej a potraviny měli hnusnou šťiplavou chuť. Zjistil jsem, že je to způsobeno zřejmě odlupující se povrchovou úpravou fritovací nádoby (takový ten teflon). Před prvním použití jsem samozřejmě fritézu důkladně vyčistil vlhkým hadrem. Takže pokud by někdo plánoval pořízení, tak doporučuji se mu obloukem vyhnout. Kdo ví, co za sajrajty to pouští.

Lidl má alespoň tu výhodu, že nedělá problémy s vracením peněz.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DirtyKing 21. 11. 2018 07:42

Jo to každopádně. Proto se nebojím tam něco koupit a v nejhorším vrátím :-)
HP Z2 G9 Intel Core i9 13900k, Nvidia RTX A4000 16GB, 64 GB DDR5, 2 TB SSD
Apple MacBook Air 13,6" M2, 16GB RAM, 1TB SSD
iMac 24" 16GB RAM, 1TB SSD
iPad Pro 11" 512 GB
iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium
Apple Watch Ultra
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 21. 11. 2018 16:02

Já měl kuchyňskéj robot Silvercrest .a pokaždý protékal mixér 4x reklamovano. Ještě jsem si koupil holicí strojek a to se taky nedá používat.cistit to, skládat dohromady je pro mě ztráta času. Aspoň do 200 Kč to vymění bez vedouci a pak v pohodě vymění po sepsání reklamace. Ale jejich plachty na auta bych musel menit furt. Naštěstí mě pristavej garáž řemeslníci tak budu mít klid.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod ka-spel 22. 11. 2018 14:44

Kvalitní mixér je základ :D
Maročanka naservírovala přítele kamarádům. Vraždu prokázal až zub v mixéru: https://zpravy.idnes.cz/redir.aspx?c=A1 ... _android_z
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 1. 3. 2019 19:26

D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 19. 3. 2019 12:58

Nemáte někdo zkušenosti s inline z LIDL?
https://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?articleId=26056
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 25. 9. 2019 12:42

Tak jsem reklamoval trekové sandály koupené v Lidlu, po 14 dnech se rozpadly ... vytrhla se přezka z podrážky. Dále Lidl nevyřešil reklamaci do 30 dní, peníze nevrátil. Na email nereagují nebo pošlou jen vyjádření, že peníze poslali, což je lež. Výpis nebo potvrzení o platbě nepošlou. S Lidlem to jde ve všech směrech z kopce. Podal jsem stížnost na ČOI.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavelxz 25. 9. 2019 16:49

Lidl automaticky vrací platbu na kartu z které bylo zaplaceno, a nejde, nebo nešlo, to změnit. Nemáš to někde tam?
Pavelxz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 25. 9. 2019 22:41

Ne, nic nepřišlo. I ten kečup z Lidlu, co byl minule druhý v D-testu měl teď v Tunově testu nejvíc pesticidů. Jak už to chodí, teď je na prvním místě zisk, kvalita zboží a služeb jde dolů.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 1. 2020 10:54

Vileda VR 102 z Lidlu získal celkové druhé místo mezi robotickými vysavači.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Surik4t4 3. 1. 2020 14:01

Teď mají v akci rýžovar. Nemáte ho někdo vyzkoušený?
Surik4t4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 3. 1. 2020 16:14

Mně už asi 8. rok bez problémů slouží rýžovar Sencor za čtyři stovky:
https://www.mall.cz/elektricke-hrnce/sencor-srm-0600-wh
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 27. 1. 2020 19:49

McSatek píše:Sipky stoji opravdu za prd. Vypadavaji skoro porad. Mame je od Vanoc a za tu chvili se porad zohybame. V terci zustane tak 1 pokus z 10. Velke zklamani, protoze na prvni pohled vypadaji opravdu dobre. Displej jako v hospodskem automatu. Jeste me napadlo zkusit jine hroty. Ale zrejme je vratime.

Drive kdyz Lidl otevrel novou prodejnu, Tak drzel 20 procent slevu drzel 14 dni.
Nyni uz lidl dava jen 20procent jen jeden tyden
D.roak
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků