mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz


Odeslat příspěvekod davsopl 2. 3. 2019 11:03

Existují aktuálně nějaké marketingové akce za založení účtu? V minulosti např. 500 Kč za doporučení? Díky.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter23p 2. 3. 2019 12:00

Existují, momentálně do konce března ale týká se pouze konta pro mladé navlastnítriko
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 2. 3. 2019 19:55

Ok. Díky. Jednalo se mě hlavně o klasické mKonto. Na výběry v zahraničí jsem měl UniCredit. Uvažuji o té kartě svět.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pivinecek 3. 3. 2019 10:00

Ahoj, nyni nevidim v mobilni aplikaci mSporeni, uplne se ztratilo. Mate to take tak?
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod .357 3. 3. 2019 10:17

No jo, zmizelo, ale peníze z něj převádět jdou...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 3. 3. 2019 10:37

mSpoření má v IB nově samostatný odkaz pod Moje finance. Je možné volit si cíle (obálky) a dávat extra přívklady. Doufejme, že také zvýší úrok, jinak je to nepoužitelné.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 3. 3. 2019 13:15

No díky tomu, že v mobilní aplikaci zmizelo mspoření z přehledu účtů, mám pro to jen jedno slovo ... mprasárna ...
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markil 4. 3. 2019 10:00

Tak jsem právě mKartu svět vylovil že schránky.
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Markil 4. 3. 2019 10:00

..nějak mi ta apka Superfóra neustále zdvojuje poslané příspěvky... co s tím?
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 3. 2019 10:53

Psát přímo přes mobilní prohlížeč: pokud chceš šetřit data a čas, tak přes prohlížeč Opera mini, tak přistupuji nejen k fóru já. Neboli ne na vše, co se dělá v mobilu, je třeba samostatná mobilní aplikace, zvlášť když neumí o nic víc než záložka nebo ikona v prohlížeči odkazující na danou webstránku a ještě má v sobě aplikace chybu :).
A u aplikace Superfóra je zdvojování příspěvků známá dlouhodobá chyba.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Taki 4. 3. 2019 12:13

mně zdvojuje příspěvky i mobilní prohlížeč..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vklatil 4. 3. 2019 13:18

davsopl píše:Existují aktuálně nějaké marketingové akce za založení účtu? V minulosti např. 500 Kč za doporučení? Díky.

Mělo by být 250Kč přes plnapenezenka - založil jsem účet v sobotu, bonus ještě připsaný nemám, připíše se to asi až po aktivaci nově založeného účtu.
vklatil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 3. 2019 13:25

Na plnapenezenka se mBank bonus připisuje pokud si pamatuji 2x měsíčně hromadně za všechny, co si od minulé aktualizace účet již plně aktivovali prvním vkladem. Což u mě odpovídá, já to na podzim měl za těch cca 14 dní.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Markil 4. 3. 2019 19:22

Už jste někdo zkoušel přidat si tu Svět kartu do GooglePay? Nemám v aplikaci vůbec možnost si jí do GooglePay přidat (u ostatních karet ano). Kartu jsem aktivoval. Zatím jsem s ní ale neplatil. Tak nevím, zda by to nemohlo být třeba tím, i když se mi to nezdá. mLinka neví, že prý počkat, třeba to spraví aktualizace systémů, která má proběhnout během týdne a pokud ne, tak poslat reklamaci mailem...
Markil
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků